Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Free Ban TS3

Příspěvekod HexikCZE » 18 dub 2020, 20:17

Dostal jsem ban na den, vůbec nevím proč? Ban by: Paradizo
Poprosím o vyjádření.
https://www.youtube.com/channel/UCgyYvZNwO7Qyv3KcKhnmlV
Motto GS: Co platilo včera, neplatí dnes. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
HexikCZE
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 361
Registrován: 07 říj 2018, 11:10
Bydliště: Kámo doma, Olomouc

Free Ban TS3

od Rumcajz » 18 dub 2020, 20:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Kámo doma, Olomouc

Re: Free Ban TS3

Příspěvekod TeeNka » 18 dub 2020, 20:30 VIP

Za prvé, jsi ve špatné sekci, za druhé - psát někomu random do PM - "radši bych vymrdal tu lamu než tebe", není moc normální. Byl jsi kicknut ze serveru se zprávou, aby jsi se uklidnil a choval slušně. Napojil jsi se s jiným nickem, konkrétně nick "Kamo semirek" a psal mi hlouposti do PM v azbuce, nebo co - viz:
<20:383> "Kamo Semirek": гьшфкь н еуиу чв
<20:384> "Kamo Semirek": ыкя
<20:386> "Kamo Semirek": цХу

Byl jsi moovnut do roomky, abys dostal možnost vysvětlit své jednání, místo toho jsi nás poslal do prdele a mutl se.
Toť vše k free banu :)

Pěkný den
Uživatelský avatar
TeeNka
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 22 črc 2014, 10:56
Bydliště: Lamaland

Re: Free Ban TS3

Příspěvekod Paradizo » 18 dub 2020, 20:44

Nazdárek,
ke Tvému jednání Ti oznamuji, že mi příště rovnou můžeš napsat, ať Tě naučím slušnému chování, protože Tě to doma asi nenaučili. Jestli si myslíš, že budeš někoho záměrně provokovat a urážet a poté chceš prosit o milost, tak takhle to bohužel nefunguje. Pokud si potřebuješ vylévat srdíčko, tak se běž příště radši vyvětrat ven, ať pak neděláš hlouposti tohoto stylu.
Když jsem Ti chtěl dát šanci a příležitost k tomu, aby ses mi vyjádřil, proč píšeš tyhle nesmysly, tak si mě poslal do prdele, načež si dostal ban. A ještě teď mě dostaneš tím, že jdeš tady škemrat o ub a ani neumíš napsat do správné sekce. Děláš ze sebe hrdinu a potom, když jde do tuhého, tak místo toho, aby ses omluvil a napsal, že se to nebude opakovat s žádostí o ub, tak si jdeš ještě stěžovat. Opravdu úctyhodné chování, zamysli se prosím nad sebou, my jsme Ti od řitě neupadli a jestli se chceš takhle bavit, tak maximálně doma s mamkou, ne s námi.
Hezký zbytek dne.
Paradizo
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44

Re: Free Ban TS3

Příspěvekod HexikCZE » 18 dub 2020, 21:16

TeeNka píše:Za prvé, jsi ve špatné sekci, za druhé - psát někomu random do PM - "radši bych vymrdal tu lamu než tebe", není moc normální. Byl jsi kicknut ze serveru se zprávou, aby jsi se uklidnil a choval slušně. Napojil jsi se s jiným nickem, konkrétně nick "Kamo semirek" a psal mi hlouposti do PM v azbuce, nebo co - viz:
<20:383> "Kamo Semirek": гьшфкь н еуиу чв
<20:384> "Kamo Semirek": ыкя
<20:386> "Kamo Semirek": цХу

Byl jsi moovnut do roomky, abys dostal možnost vysvětlit své jednání, místo toho jsi nás poslal do prdele a mutl se.
Toť vše k free banu :)

Pěkný den

Snažil jsem se napsat v rychlosti, že to nebylo myšleno vážně, akorát jsem hrál a měl jsem nastavenou ruskou klávesnici, protože to nemam nabindované do české klávesnice(v té hře), ani jsem se nedival co píšu, protože jsem hrál tu hru.
A to, že tam na mě někdo mluvil mě v tu dobu nezajímalo.
(Hráli jsme pravda nebo úkol, musel jsem to udělat. A určitě kvůli PM ban na den?
https://www.youtube.com/channel/UCgyYvZNwO7Qyv3KcKhnmlV
Motto GS: Co platilo včera, neplatí dnes. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
HexikCZE
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 361
Registrován: 07 říj 2018, 11:10
Bydliště: Kámo doma, Olomouc

Re: Free Ban TS3

Příspěvekod Paradizo » 18 dub 2020, 21:55

Absolutně nechápu, proč si měl vůbec potřebu nějakou takovouto srandu dělat. Mám rád zábavu a udělám si srandu z čehokoli, ale co je moc, to je moc. Přitom, jak jsme Tě moovnuli, tak mi stačilo říct: byla to sranda, omlouvám se a nic bych dále neřešil. Ty jsi udělal pravý opak, poslal si nás do prdele a mutnul se. Příště se chovej tak, jak máš a nebudeme si ani jeden druhému dělat zbytečné komplikace a problémy. Po dobu délky banu si aspoň zpytuješ svědomí a uvědomíš se natolik, abys příště věděl, co se sluší a patří.
Paradizo
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44

Re: Free Ban TS3

Příspěvekod HexikCZE » 18 dub 2020, 22:22

Paradizo píše:Absolutně nechápu, proč si měl vůbec potřebu nějakou takovouto srandu dělat. Mám rád zábavu a udělám si srandu z čehokoli, ale co je moc, to je moc. Přitom, jak jsme Tě moovnuli, tak mi stačilo říct: byla to sranda, omlouvám se a nic bych dále neřešil. Ty jsi udělal pravý opak, poslal si nás do prdele a mutnul se. Příště se chovej tak, jak máš a nebudeme si ani jeden druhému dělat zbytečné komplikace a problémy. Po dobu délky banu si aspoň zpytuješ svědomí a uvědomíš se natolik, abys příště věděl, co se sluší a patří.
Paradizo

Zrovna jsem byl 1v3 clutch situace a fakt jsem neměl náladu řešit tady toto.
https://www.youtube.com/channel/UCgyYvZNwO7Qyv3KcKhnmlV
Motto GS: Co platilo včera, neplatí dnes. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
HexikCZE
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 361
Registrován: 07 říj 2018, 11:10
Bydliště: Kámo doma, Olomouc

Re: Free Ban TS3

Příspěvekod TeeNka » 18 dub 2020, 22:47 VIP

Na bezdůvodné urážení lidí čas máš, ale když přijde na řešení situace, tak čas nemáš. Navíc, i do zadnice jsi nás stihl poslat.. :lol:
Uživatelský avatar
TeeNka
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 22 črc 2014, 10:56
Bydliště: Lamaland

Re: Free Ban TS3

Příspěvekod HexikCZE » 19 dub 2020, 00:52

TeeNka píše:Na bezdůvodné urážení lidí čas máš, ale když přijde na řešení situace, tak čas nemáš. Navíc, i do zadnice jsi nás stihl poslat.. :lol:

Protože jsem neměl NÁLADU ŘEŠIT něco co mě nazajímalo zrovna v tu dobu.
https://www.youtube.com/channel/UCgyYvZNwO7Qyv3KcKhnmlV
Motto GS: Co platilo včera, neplatí dnes. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
HexikCZE
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 361
Registrován: 07 říj 2018, 11:10
Bydliště: Kámo doma, Olomouc


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků