Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

Free Ban / Unyversal

Příspěvekod BaByBoSs » 26 dub 2019, 22:44 VIP

Název topicu: BaByBooS / UnyversaL


Vaše Unique ID na TS: 2FujXAA2MzaPS7lv1UfnQ7ngfKs
Výpis toho, co se vám ukazuje po napojení: You are banned temporarily. Reason: "pouštěj si to někde jinde"
Try again in 00:57:39
Popis situace: Púšťal som im tam hudbu bol som zabanovaný na 15min. Po 15min. Som sa opäť napojil a nepušťal som žiadné pesničky lebo som riešil na druhom tsku problém. Následne prišiel UnyversaL A dostal som ban na 1 hodinu.

Že som riešil problém vam to dotvrdi aj človek ktorému som pomáhal

S pozrdavom BaByBooS
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Free Ban / Unyversal

od Rumcajz » 26 dub 2019, 22:44

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: BaseBuilder New

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod UnyversaL » 26 dub 2019, 22:51 VIP

Dostal jsi ban na 15 minut, protože jsi pouštěl písničky v Domluvě kde byli hráči a snažili se tam domluvit gather.

Následně po skončení banu jsi tam zase přišel, já jsem se pro jistotu domluvil s jedním hráčem, že pokud tam ještě něco budeš pouštět, tak ať mi napíše. Přišel jsi tam, chvilku jsi tam byl a najednou zpráva že tam zase něco pouštíš. Přišel jsem tam a ty sis ihned dal mute ale stihl jsem něco slyšet. Následně jsem se ptal hráčů v roomce, jestli jsi tam něco pouštěl, všichni řekli že ano + jak jsem přišel, tak už tě řešili, že máš dostat ban.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod BaByBoSs » 27 dub 2019, 06:38 VIP

Počuj keď som dostal ban mal som už mute 6minút lebo som riešil na druhom tsku 1problém keď chceš vidieť dôkaz tak prídem na gs ts sním (:
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod BaByBoSs » 27 dub 2019, 06:47 VIP

Inak gather som si ja prišiel normálne zahráť on začal nadávať tak ja som pustil pesničky keby on normálne povie že mám to vypnuť že chcu hrať gather tak by som to vipol a počkal by som na hráčov (:
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod UnyversaL » 27 dub 2019, 09:58 VIP

BabyBoos píše:Inak gather som si ja prišiel normálne zahráť on začal nadávať tak ja som pustil pesničky keby on normálne povie že mám to vypnuť že chcu hrať gather tak by som to vipol a počkal by som na hráčov (:


Když ti začal nadávat, měl jsi mi říct. Pouštět písničky mimo DJ room a tvojí room nemáš.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod BaByBoSs » 27 dub 2019, 10:04 VIP

Písal som Naizovy ale ignoroval ma. On ako admin by sa mal venovať hráčom ktorý pýtaj pomoc
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod Naiz » 27 dub 2019, 17:50 VIP

Zdravím,

dostal jsi ode mě KICK za pouštění hudby mimo DJ`s místnosti. Po napojení ses opět přesunul do místnosti, kde jsi v pouštění hudby pokračoval. Věděl jsi moc dobře za co jsi dostal KICK. Načež jsi dostal Ban na 15 minut + za opakované porušování pravidel pro DJs jsi se ocitl na Seznamu permanentně zakázaných DJů. Nehledě na to, že nikoho neignoruji - když neodepisuji tak to má svůj důvod a máš napsat někomu jinému kompetentnímu. Nedokážu hold dělat všechno, i když bych moc chtěl ;)

K banu, který ti dal UnyversaL - pravděpodobně kdyby jsi ho nedostal od něj, tak ode mě určitě ano. Již jsi byl upozorněn několikrát, že je to zakázané a i přes to jsi tento zákaz vědomě porušoval. I mě totiž hráči psali abych tě přišel "vyřešit".

S pozdravem,
Naiz
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod BaByBoSs » 28 dub 2019, 08:00 VIP

Naiz píše:Zdravím,

dostal jsi ode mě KICK za pouštění hudby mimo DJ`s místnosti. Po napojení ses opět přesunul do místnosti, kde jsi v pouštění hudby pokračoval. Věděl jsi moc dobře za co jsi dostal KICK. Načež jsi dostal Ban na 15 minut + za opakované porušování pravidel pro DJs jsi se ocitl na Seznamu permanentně zakázaných DJů. Nehledě na to, že nikoho neignoruji - když neodepisuji tak to má svůj důvod a máš napsat někomu jinému kompetentnímu. Nedokážu hold dělat všechno, i když bych moc chtěl ;)

K banu, který ti dal UnyversaL - pravděpodobně kdyby jsi ho nedostal od něj, tak ode mě určitě ano. Již jsi byl upozorněn několikrát, že je to zakázané a i přes to jsi tento zákaz vědomě porušoval. I mě totiž hráči psali abych tě přišel "vyřešit".

S pozdravem,
Naiz
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod BaByBoSs » 28 dub 2019, 08:15 VIP

Missclick. No ja by som sa iba chcel opýtať začo som potom dostal 1hodinu ban? KeĎ som už nič nepúšťaj v domluve 1?
Bol som na druhom tsko čo som už aj tam písal ale následne mi UnyversaL Dal bez akého dôkazu že som niečo pušťal ban.

S pozdravom BaByBooS
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod Pekloo » 29 dub 2019, 02:27 VIP

Pouštět písníčky mimo DJ room je výhradně zakazáno, pro přiště víš že to dělat nemáš.
A pokud to nevíš, přečti si kompletně pravidla DJ.
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod BaByBoSs » 30 dub 2019, 14:17 VIP

Za Prvé púšťanie pesničok som bol potrestaný Pernament DJ zákaz a banom na 15m po 15min som sa napojil už ukludneny do Domluvy 1 bol som ukludneny a riešil som problem na druhom tsku potom prišiel UnyversaL A dal mi ban na 1hodinu chcem iba vedieť jeho dôvod


S pozdravom BaByBooS
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod UnyversaL » 30 dub 2019, 14:47 VIP

Důvod jsi tady snad už dostal, ne?

Nespamuj ten topic a počkej si, až to tu někdo vyřeší, popřípadě uzamkne s tímhle spamem..
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod BaByBoSs » 12 kvě 2019, 14:25 VIP

Chcem to doriešiť
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Re: Free Ban / Unyversal

Příspěvekod Diaz » 13 kvě 2019, 10:48 VIP

lockuji, vše je tu vysvětleno
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků