I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] free perma ban

Příspěvekod JornySK » 16 zář 2021, 15:09

https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... mid&Submit
Steam ID STEAM_1:0:604506393
Steam3 ID [U:1:1209012786]
Steam komunitní 76561199169278514
Datum a čas udělení 09-15-21 15:34
Délka Permanent
Vyprší Nikdy nevyprší.
Důvod MultiHack
Zabanoval Admin Schmetterling
Místo banu Web Ban
Celkem banů 2 (search)
Bany (1) Jorny KEYDROP
popis situácie:
dostal som free premanentrný ban od Schmetterling, neviem ako to mám dokázať že som nič nemal ale dostal som ban za multi hack neviem ab by mi bolo vidno že mi to cuká na ich hlavy a ak to je niekde vydno prosím pekne sem nech leťí dôkaz,
keby chlapec vie že mám brata tak by to ešte aj pozmenil podla mna som ho len nasral a jak sa dá tak mi dal free ban, sice neviem ako ale ok. chcel počuť vyjadrenie ale zamna čisto len z nervou :) :lol:
Uživatelský avatar
JornySK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 50
Registrován: 28 srp 2019, 14:10

[V] free perma ban

od Rumcajz » 16 zář 2021, 15:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: free perma ban

Příspěvekod AltairGS » 16 zář 2021, 15:24 VIP

JornySK píše:keby chlapec vie že mám brata tak by to ešte aj pozmenil podla mna som ho len nasral a jak sa dá tak mi dal free ban, sice neviem ako ale ok. chcel počuť vyjadrenie ale zamna čisto len z nervou :) :lol:

Vsak si dostal ban, zmenil ucet a hras dalej pod rovnakym nickom a este sa stazuj :lol: Alebo to bola tvoja mamka alebo tatko, ci treti brat? Nerob zo seba este vacsieho dementa, ako naozaj si pls.
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11

Re: free perma ban

Příspěvekod ericek111 » 16 zář 2021, 15:58

Áno, "z nervou". :lol: Som sa naštval a prvé, čo mi napadlo, bolo zabanovať Jornyho, ktorého som x mesiacov ani nevidel. :roll: Ako píše Altair, dostal si ban za obchádzanie.

http://www.cirkushumberto.com/
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků