Máte problém s VIP účtem? Tady se na nás můžete obrátit.

FURIEN 1 vip

Příspěvekod Trevis158 » 06 lis 2023, 11:58

Zdravim, vcera som si kupil 2x vip kod, ktory som si chcel aktivovat na furien 1.
Prvy vip kod som kupil a pri aktivatore ked som zadal kod mi ukazalo vip error, ze zadany kod je nespravny a musi byt presne taky ako na emaile.
Vsak tam vo vip error tabulke bol vyplneny kod v zneni “AKTIVATOR” , ktory som nepisal do aktivator chatu urcite.
Kedze som bol netrpezlivy, kupil som si dalsi vip kod ktory mi prisiel na email rovnako na ine meno, pri aktivacii a napojeni na server som napisal do chatu /aktivator
Klikol 1 na koznost vlozit kod, opisal som vipkod z emailu avsak znovu mi vyskocila tabulka s neplatnym kodom a bol tam vyplneny ako AKTIVATOR kod, nie som blby aby som pisal AKTIVATOR do moznosti vlozenia vipkodu, nie je to moje prve vip ani evip na tomto serveri co som si kupoval, takze viem ako to aktivovat.
Samozrejme vzdy ked dam aktivator v hre a pisem kod do aktivator chatu, tak mi ziadne vip vyhody nesktivuje a ked opisem kod bud na jedno alebo druhe meno ku ktoremu mam dany vipkod priradeny, tak stlacim enter a nic sa nestane len sa vymaze ten chat a mozem ten kod napisat znovu, a v tomto cykluse som zaseknutý.

Platil som prostrednictvom bankoveho uctu na moznost so zlavou.
extremerovi som pisal sz aj s kodmi, ak mozem poprosit stornovať objednávku a vrátiť peniaze na účet spätne 2x6,90€ alebo moznost aktivácie rovno vip výhod aj s evip výhodami na furien 1 na nick TREVIS.
Obrázek
Uživatelský avatar
Trevis158
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 31 led 2017, 18:04

FURIEN 1 vip

od Rumcajz » 06 lis 2023, 11:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: FURIEN 1 vip

Příspěvekod eXtr3mer » 06 lis 2023, 12:32

Vyriešené cez PM :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na VIP poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník