Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

[*M*] fy_gs_pyramid

Příspěvekod Symb1 » 10 bře 2013, 12:58

Niečo k mape :

Mapa bola robená pre súťaž, ktorá bohužiaľ kvôli nízkemu záujmu ľudí nebola dotiahnutá do konca.
Mapa je robená pre herný mod "fy" a jedná sa o klasickú a jednoduchú mapu.
Rar obsahuje všetky potrebné súbory pre spustenie mapy, vrátane .res súboru
Počet slotov : 24

Screeny :

1.
Obrázek
2.
Obrázek
3.
Obrázek
4.
Obrázek

Nastavenie compilácie :

CSG :

No WAD Textures
WAD Auto Detect

VIS :

Max Distance – 7000
VIS type – Full

RAD:

Extra
Bounce – 2
Direct Scale – 1
VIS Matrix – Sparse
Sky – 0.7
Smooth - 50

Download - http://ulozto.cz/xLvgvESA/symb1-fy-gs-pyramid-rar
Uživatelský avatar
Symb1
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 172
Registrován: 23 led 2013, 14:57
Bydliště: 6 feet under... ceiling

[*M*] fy_gs_pyramid

od Rumcajz » 10 bře 2013, 12:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: 6 feet under... ceiling

Re: [Mapa] fy_gs_pyramid

Příspěvekod PuSh » 10 bře 2013, 14:37

Ahoj, podíval jsem se na tvou mapku:

Brushing 95%
Osvětlení 97%
FPS 90%
Velikost 55%
Textury 75%
Nápad 85%

+ Líbí se mi egyptský styl mapy. Dále se mi líbí nápad s místností, kde je AWP.

- Nemám co vytknout až na to, že mě osobně příde mapa jako mapa na fy poměrně velká.

Tož tak, :)

e Symb1 - sorry ze ti do toho kecam, ale hodnotit fps je somarina :D Ak mas slaby pc tak to bude 0% ak dobry tak 100% :D
Mne vsade vytiahne 999 fps

e PuSh - Oka, tak to dělal například Volume, já jen zopakoval postup od něj. Tak si toho nevšímej, a všímej si toho, co jsem ohodnotil a zajímá tě to. ;-) Jinak gj

e-VOLUMEcz: Já fpsko nehodnotím, protože to je kravina, jak píše Symb :D A postup ode mě neber, lepší je si vytvořit na mapy svůj osobní názor ;)

e PuSh - Tak mě teda upalte!
Uživatelský avatar
PuSh
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 60
Registrován: 23 led 2013, 16:02

Staré hodnocení mapy

Příspěvekod VOLUMEcz » 10 bře 2013, 19:21

-------------------------*VOLUMEcz*---------------------------------------------------------------------------
fy_gs_pyramid (autor: Symb1)
Dobrá práce, mapa je detailní, modely pasují a někde jsi si vyhrál i s brushemi, díky čemu vznikla zajímavá atmosféra. Mapa mi zpočátku připadala jako bludiště, ale v MP by se určitě po druhém kole hráč mohl snadno orientovat. Ale jak to bývá, tak holt jsem musel najít chybky i tu, a proto jdu hodnotit:

+ detaily (modely)
+ detaily (brushování - např. zabrádlí u spawnů, reklama, rozbitá zem,...)
+ atmosféra hry, dolaďěnost (detaily, zvuky, modely,...)
+ vhodné rozmístění zbraní


A teď ty chybky:
    - nevýhoda T (ct mají k vestam o 1/3 cesty blíže než T)
    - zaujalo mě, jak to prádlo má uprostřed neviditelnou podpěru :D
    - v prostřední uličce jsem našel, že jsi clipoval a ujela ti zeď do strany
    - asi jsi použil na modely cycler, namísto cycler_sprite, což je škoda, protože to někde blokuje


Obecně vzato mě tato mapa zaujala nejvíce. Ne kvůli tomu, že tam ani tak docela nejsou chyby/vady, ale proto, že tu byl ten správný pocit při hře a kdyby tam byli i hráči, tak je to ještě lepší :)

Hodnocení: 90% (velmi dobrá práce)

-------------------------*DatnessX*---------------------------------------------------------------------------
Map v duchu písku, pyramid atd tu bylo hafo a ještě bude. Každopádně hodně z nich se nevyrovná kvalitě této mapy. Brushing bezchybný, na pokročilé úrovni, velikostně taky. Textury jsou vyvážené, položené s citem, stejně jako všechno ostatní. Mapa není ani zdaleka neoriginální a jde tu vidět tvůj prst na každém rohu. Technicky opravdu skvělé. Taky tu máme sochy (nevím jestli tvůj model, ale pokud jo, tak palec hore), rostlinky, které se oběvily i v tvé minulé mapě, rozbité sloupy a oblouky, kamenné palety atd...

Nevím, co bych mapě vytkl, ono toho k vytýkání ani moc není :)
Jinak to prádlo... :D, jak jsem ho poprvé spatřil, řekl jsem si: "kdo by tam věšel prádlo, a proč tak vysoko?". 94%

-------------------------*Annubis*---------------------------------------------------------------------------
Mapa super,jak povedal kolega hore txt super,tý annubisovia sú parádny,neviem proste čo by som ti zobral na tejto mape,mne sa tam páčilo vsetko,proste vedel si dočoho ideš a čo robíš,mape sa nedá nič zobrať lebo vsetko je na pravom mieste,takze moje hodnotenie bude moc kladné,+ten annubis čo tam je keď je tvoja tvorba tak palec hore,ale čo som si myslel ze tá mapa ma nezaujme je hlúposť,proste dobré to tam musí byť keď je vela hráčov :)

Celkové hodnotenie je 97%(Nemal som ti dať aké mínus :) ďakujeme :)

-------------------------*Noblemar*---------------------------------------------------------------------------
Mapa mě případá jak 1 z TF(MOD SCHOVKA). Bylo tam tak to zavěšené prádlo, koberce. No, ale musím dodat, že model té sochy vypadá v mapě hodně dobře. Dál se mě libí terén se, kterým sis pohrál i mimo hrací část mapy. Mapa má vyšší LVL.Rozhodně seš detailista. Tvá práce na této mapě se mi hodně libí rád bych s tebou spolupracoval na tvorbě mapy na FURIENY. Takže pokud máš zájem vytvořit FURIEN mapu kontaktuj mě na webu.

Plusy
    Model sochy
    Super terén
    Detailista
    Atmostféra mapy


Hodnocení 90%

-------------------------*iNfT*---------------------------------------------------------------------------
Pěkná písečná mapa, na které je vidět, že to fakt umíš:), jediný, co mi snad vadí je, že je moc velká :)

Hodnocení
    +Neodflákl jsi to, je hodně propracovaná, dal jsi si na tom hodně záležet :)
    + Brushování, modely ( hlavně Sloupy, sochy)...
_________________________
- Je to trochu bludiště, je taková..velká na mě:), ale umím si to představit na GG masiv atd:)..
Celkové ohodnocení : 91%

-------------------------*JiZZY*---------------------------------------------------------------------------
Veľmi prepracovaná mapa, dal si si záležať, páčili sa mi tie sochy, dodávajú tomu taký egyptský efekt :D Nemám Ti čo vytknúť a to sa odzrkadlí aj na mojom hodnotení

+prepracovaná mapa
+modely (sochy, stĺpy atď..)


Celkové hodnotenie: 95 %

-------------------------*Karl0s*---------------------------------------------------------------------------

Můj osobní názor na mapu:
Mapa mi připoměla jak jsem byl letos o prázdninách v Egyptě , úplně jsme si myslel že jsem se tam vrátil (akorát tam bylo více soch :D). Mapa mi přišla na fy zbytečně velká.

Plusy:
    + Hodně zbraní
    + Pěkné detaily
    + Mrtvý terorista s AWP


Mínusy:
    - Prádlo u CT
    - Složitá na orientaci

Celkové hodnocení mapy: 70%

-------------------------*KiNdErMaN*---------------------------------------------------------------------------
Tady musim tvurce predevsim pochvalit za propracovanost jednotlivych casti. Pro me je to uzasne, jak si da nekdo praci s jednotlivymi tvary, kdyz pak na serveru vidim old mapy, kde je to kostka na kostce. Brushovani na jednicku, i kdyz prihlednu na par, mnou, zanedbatelnych drobnosti. Ve hre se udava vsechno tak rychle, ze hrac si drobnych a opravdu nevyraznych chybicek ani nepovsimne. Naopak bych se udivil. Styl mapy se mi velice zamlouva. Libi se mi i, ze mapa ma vlastni zvuky, coz je dalsi male plusko k tomu vsemu. Na mape bych vsak vytkl jeji chaoticnost, co se ulicek a cest tyce. Chvilemi jsem tam bloudil, priznavam, avsak jde o zvyk, to mi jiste date za pravdu :). Libili se mi tam nevsedni tvary, zaoblene tvary a "diry" v zemi. Pro me je neco takoveho velmi obdivuhodne, i kdyz jde jen o mensi upravy. Obdivuhodne rikam z toho duvodu, ze vetsina mapperu, od kterych hrajeme dnesni mapy, nema smysl pro originalitu a volnost...Ve vetsine pripadu se jedna o ctvercove bloky, proto jsem rad, kdyz vidim, ze v nasich radach se najde i mapper, ktery si zvoli slozitejsi cestu ke slozitejsim tvarum :). Mape musim vytknout to komicke pradlo :P. To je proste originalni, bohuzel ne nejlepe podane. Mapu jsi uvedl jako FY typ, avsak na tento typ serveru bych ji moc nevidel. Dle meho by vice zapadala na GunGame servery, kde prave tyto tvary, tyto ulicky by byly prinosem pro mod. Navic nic neni jen tak ledajaka ulicka s jednou cestou pro strelbu. V ulickach jsou ve zdech ruzne trhliny, coz tomu dodava takrikajic smrnc :).

Moje hodnoceni: 90%
-------------------------*Bobor*---------------------------------------------------------------------------
Skvelá mapa veľmi sa mi páčia mapy tohoto štýlu.

Plusy
    Terorista s AWP
    Detaily
    veľkosť mapy


Mínusy
    Prádlo tam nemuselo byť, alebo mohlo byť aspoň trošku nižšie.


Celkové hodnotenie: 95%
The Legend in 2009 - 2014.
Uživatelský avatar
VOLUMEcz
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 414
Registrován: 23 led 2013, 16:48

Příspěvekod CSWolf » 11 bře 2013, 14:50

V prvom rade by som chcel povedať, že mapa ma ohrommila. Brushovanie, modely, textúry, to všetko je takmer bezchybné. Troška horšia je veľkosť a prehľadnosť, dosť mi trvalo, kým som sa aspoň ako-tak zorientoval.

[+]Plusy
+modely(hlavne tie sochy)
+atmosféra
+prepracovanosť(nerovnosti terénu, stien, a pod.)
+textúry, brushovanie
+mŕtvola pri AWP
[-]Mínusy
-veľkosť
-neprehľadnosť
-prádlo je pomerne vysoko

Celkovo to je ale pekná práca a dal by som jej 90%.
Uživatelský avatar
CSWolf
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 28
Registrován: 07 bře 2013, 17:33

Re: fy_gs_pyramid (Symb1, Fy maps, Fun, GunGame)

Příspěvekod KOFOLAka » 12 kvě 2013, 19:09

Parádna mapa rád by som si zahral online
Uživatelský avatar
KOFOLAka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12 kvě 2013, 14:05

Re: fy_gs_pyramid (Symb1, Fy maps, Fun, GunGame)

Příspěvekod PuSh » 12 kvě 2013, 20:19

KOFOLAka píše:Parádna mapa rád by som si zahral online


To záleží na HSA fy, nebo kdy to má být nahozeno..
Uživatelský avatar
PuSh
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 60
Registrován: 23 led 2013, 16:02


Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků