Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

[*P]fy_laserlab_v2

Příspěvekod micina228 » 17 srp 2017, 00:29

Název mapy: fy_laserlab_v2
Mód: fy/fight yard
Autor: micina228
Vlastní textury/modely/sprity/obloha/zvuky: nie vsetko co som daval som pouzival zo zlozky valve alebo cstrike v csku
Popis mapy: mapa sa odohrava v prostredi laseroveho laboratoria , hraci taktiez mozu cez rozbitne okno vyjst von , do mapy som pridal novu miestnost a tou je sklad su tam zbrane,bedne a sudy ktore su rozbitne a po rozbiti z nich vypadnu veci
Link ke stažení: https://uloz.to/!8bExRVVdPLqZ/fy-laserlab-v2-rar
Screeny: http://imgur.com/a/g1hFr


Najprv som chcel opravit moju predoslu mapu lenze kvoli problemom s hammerom som pracu na nej musel ukoncit takze som zacal robit uplne celu mapu odznova , oproti minulej mape tu chybaju ventilacne sachty ktore som tam nedal lebo by ich bolo zlozite zakomponovat , ostatne detaily ako laser krabice atd. su stale nemenne od mojej minulej mapy. (a z nejakeho dovodu mi neslo dat zvuk tlacidiel na spawn co v minulej mape mi islo)
Uživatelský avatar
micina228
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 28 črc 2017, 20:18

[*P]fy_laserlab_v2

od Rumcajz » 17 srp 2017, 00:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [*P]fy_laserlab_v2

Příspěvekod stargate » 18 srp 2017, 18:36

Wow, velký rozdíl oproti předchozí verzi! Mapa vypadá parádně a líbí se mi, jak jdou bedny zničit a samozřejmě lasery! :D
Obrázek
Uživatelský avatar
stargate
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 23 led 2013, 15:14

Re: [*P]fy_laserlab_v2

Příspěvekod micina228 » 30 srp 2017, 18:58

po niekolkych hrách na mojej mape kde som pozeral ci ma nejake chyby (niektore som nasiel a opravil) by som sa chcel spytat ako by som opravil jednu vec a to je ze ked sa restartuje kolo tak sa sam zapne zvuk alarmu ale svetlo nie (ma sa spustit zvuk aj svetlo naraz ked sa rozbije sklo na lasere) alebo som chcel spravit to ze ked sa 2 laser spustil tlacitkom zapol by sa laser a aj zvuk lenze ked som mapu testoval vzdy sa najprv sam zapol zvuk ale laser bol vypnuty a taktiez mi nejak nechcu tlacitka na zamknutych dverach robit zvuky
Uživatelský avatar
micina228
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 28 črc 2017, 20:18

Re: [*P]fy_laserlab_v2

Příspěvekod micina228 » 06 úno 2018, 23:45

Keby niekto chcel a mal čas stále môže ohodnotiť moju mapu :)
Uživatelský avatar
micina228
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 28 črc 2017, 20:18

Re: [*P]fy_laserlab_v2

Příspěvekod Luther » 07 úno 2018, 13:29

micina228 píše:Keby niekto chcel a mal čas stále môže ohodnotiť moju mapu :)


Máš to mít! :)

+ Zajimavé prostředí s ovladáním laseru uprostřed a na jedné straně, který zabije vědce
+ Rozbitné bedny ze kterých vypadnou věci
+ Velikost hrací plochy
+ Osvětlení a ozvučení


- U těch dveří bych nastavil Lip alespon na 1, aby se úplně neotevírali do textury stěny
- Spawn my příjde max pro 6 hráčů (i ten výběr zbraní je málo)



+/- Nechápu proč jsou tam ty vědci (stačil by jeden nebo 2)
:lol:

Hodnotím velice kladně - 8/10 Hodí se pro Fun Yard
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [*P]fy_laserlab_v2

Příspěvekod micina228 » 07 úno 2018, 16:19

dík za kladné hodnotenie :) ked budem mat cas tak sa pustim do doladenia mapy len mam par problemov s ktorími si neviem poradiť

1.hned na začiatku ked spustim mapu a pridem do stredu tak sa stane ze uz je pusteny alarm aj ked by nemal byt
2.ked prvy raz zapnem mapu a strelim do vybusnej krabice tak sposoby zranenie no ked skonci kolo a strelim do toho zas tak to neurobi nic
3.nechce mi spustit zvuk tlacidiel pri dverach na spawne aj ked som nastavil aby ich to targetovalo (co mi v minulej mape islo)

Ak by si vedel alebo niekto iny ako by som to opravil tak by som bol velmi rad :)

A este 1 vec ako by som mohol pridat do mapy model so specifickou pozou? (napr. mrtve telo vedca)
Uživatelský avatar
micina228
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 28 črc 2017, 20:18


Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků