Vše ohledně kategorie serverů: SniperWar a 1vs1 servery

Gamesites.cz 1v1 Arena

Příspěvekod Majsynec » 11 dub 2019, 19:36

Zdravím, po delší době jsem si chtěl zahrát nějaký aim server tudíž gamesites server, snažil jsem se připojit a píše mi to že jsem dostal ban.. mohl bych dostat prosím bližší informace za důvod banu.. poté žádost o unban ? :geek:

Steam url: https://steamcommunity.com/id/majsynecfg/
Uživatelský avatar
Majsynec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2019, 19:32

Gamesites.cz 1v1 Arena

od Rumcajz » 11 dub 2019, 19:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Gamesites.cz 1v1 Arena

Příspěvekod ericek111 » 11 dub 2019, 20:00

Dostal si ban za obchádzanie banu za multihack.

Môžeš vymeniť VIP za unban. Keďže si obchádzal aktívny ban 2x, potrebuješ 3 VIP kódy.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Gamesites.cz 1v1 Arena

Příspěvekod Majsynec » 30 pro 2023, 07:37

Hm, tvý mámy kozy.
Uživatelský avatar
Majsynec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2019, 19:32


Zpět na Aim Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník