Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Re: Gamesites.cz/blogy

Příspěvekod KillerSlovakia2 » 23 led 2023, 15:59 VIP

Gustik píše:Vzhledem k tomu, že si můžeš lehce zjistit, jaké jsou servery na CS:GO a taky jestli jsme nějaké přidali (chlubíme se novinkou), tak asi není vhodné psát, že na GO sekci přibývá nový server co týden/měsíc - není to pravda.

Co se týče blogů, tak když jsi mi to psal naposledy, tak jsem spoustu těch blogů z tama smazal. Bohužel tam stále přibývaly a každý den to mazat nebudu. Momentálně ale nejsou funkční, takže tě to nemusí trápit. V případě potřeby je zase smažu. Jinak jestli pošleš mail, nebo někoho kontaktuješ zde na webu, vyjde na stejno.

A udělat nový web není jenom tak. Tento, byť má nedostatky, je stále naprosto dostačující.


Ahoj Gustik za Prve som rad ze si sa vyjatril sam k tomu a dost ma mrzi ako to vyzera z blogů

podla mna je ten blog na webu uplne zbytocne lebo sa vobec nepouziva Akurat ako si videl max tam přibývalju spam
každý den to mazat nebudes ako pises.

Gustik píše:Vzhledem k tomu, že si můžeš lehce zjistit, jaké jsou servery na CS:GO a taky jestli jsme nějaké přidali (chlubíme se novinkou), tak asi není vhodné psát, že na GO sekci přibývá nový server co týden/měsíc - není to pravda.

tak sa mi to len stalo ospravedujem sa


- Killer
Pozdravom KillerSlovakia


____________________________________________________________________________________
Gamesites.cz Sponzor
[VIP] Web GS.cz
[VIP] TS3 GS.cz
[VIP] Minecraft Creative
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
Bývalý Minecraft Akademik

____________________________________________________________________________________
Uživatelský avatar
KillerSlovakia2
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19 říj 2019, 23:49
Bydliště: Slovakia

Re: Gamesites.cz/blogy

od Rumcajz » 23 led 2023, 15:59

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Slovakia

Předchozí

Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků