Ukažte ostatním svá zajímavá herní videa!

Gamesites.cz

Příspěvekod Maddmaty » 28 zář 2018, 18:30

Posílám zde svoje videjko a našim názorem :)
Počítám s banem jak to tady na tomhle portálu funguje ale což.
https://www.youtube.com/watch?v=XccHZHVEinI
Uživatelský avatar
Maddmaty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 srp 2018, 14:05

Gamesites.cz

od Rumcajz » 28 zář 2018, 18:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod ZelezoBeton » 28 zář 2018, 19:05 VIP

Že sú akademici deti čo nahlasujú každú blbosť aby dokončili akadémiu ktorá im vo finále aj tak nepomôže ku právam vie každý netreba o tom točiť video :D
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod Maddmaty » 28 zář 2018, 19:49

Ále tak máš pravdu viď. :D
Akorát mě trošku zaráži proč se takovýhle děti podporují.. Dle mého uvážení si myslím že by to tu bylo ají příjemný kdyby tu nebyli 13- děti
Uživatelský avatar
Maddmaty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 srp 2018, 14:05

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod polskasila » 28 zář 2018, 20:19 VIP

Tema v PP se zamyka proto, ze kdyz to nekdo pak resi, tak si 5x otevre stejnej topic a zbytecne to zdrzuje. Ty vase kecy kolem by me jako kontrolora taky nezajimaly, nemas se tam co vyjadrovat, na to si zalozis topic ve volne debate nebo v UB zadosti.

Ja sam banuju vylozene predevsim jenom hadky a provokace (na JB ani nejsem), vulgarismy celkem toleruju, ale kdybys mi na serveru predvadel to, o cem jste kecali ve videu, tak bys skoncil s banem taky. To je tak tezky dojit si na TSko a nadavat na lidi a adminy tam? Pak si nemusis stezovat, ze dostanes ban. Ze te potom nekdo nahlasi za malickosti je celkem k nicemu, uznavam, ale ohledne hry (FK, neschopnost apod.) si za to muzes sam a nadavat si muzes, jak jsem uz psal, jit nekam do roomky na TS.

Jinak by me zajimalo, jestli by sis podobne lidi (co ti nadavaji na adminy) na serveru nebo foru jako nejaky majitel nechal ty? Trochu se nad tim zamysli, kdyby ses misto stezovani zacal nejak chovat, nedostaval bys bany.

Jo a kdyz o nekom pises, ze je dite, nauc se sam aspon zakladni pravopis, vypada to pak trapne, diky :)
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod Maddmaty » 28 zář 2018, 20:38

Svatá pravda :-)
Bohužel tu chybí možnost úpravy textu nechtěl jsem posílat další zprávu s úpravou chyb
Byly *
Uživatelský avatar
Maddmaty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 srp 2018, 14:05

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod ericek111 » 28 zář 2018, 20:58

Akademici sú zlý vtip. :D Veď ak by točili riadne demá ako majú (česť výnimkám) a nie len videjká na YouTube, dostávali by bany oni samotní. :D

Čo sa týka vyjadrovania do PP. Áno, toto je diskusné fórum, ale určité sekcie majú svoj účel. Nevinná poznámka k veci je tolerovateľná, ale búrlivá diskusia o pravidlách a postupoch na GS JB, ktorá by aj tak k ničomu neviedla, nie.

Tieto reči typu "sku***ný admin" ma vždy dostanú. Ak nedokážete hrať v medziach dôstojnosti (pravidlá bokom), nemáte čo na serveri robiť. Primitívni pubertiaci, ktorí neustále provokujú adminov, sťažujú sa na neoprávnené bany a nadávajú sú rakovinou celého JailBreaku. Úlohou adminov nie je odpovedať na hlúpe otázky a reagovať na nemiestne poznámky, ale dozerať na plynulý chod hry a poriadok na serveri (ergo zbaviť ho týchto jednotlivcov). Taký "hráč" skrátka dostane ban a bude pokoj. Krásny príklad je SMiLE, kvôli ktorému som už mal viackrát chuť absolvovať 10 min. cestu na políciu.

Čo si myslíš, koľko banov bolo naozaj výsledkom zneužitia právomocí admina (vaše obľúbené "ban za nic"), ktoré, samozrejme, môžete nahlásiť na fóre, kde tak radi kritizujete to, do čoho vám nič? Bol by som prekvapený dvojciferným číslom.

co to je za *** stránku, že se mi ani zaregistrovat nejde *** prej error vole nějakej captch *** na gamesites *** ... napsat doprd** vole nějakej ko*** "

Má mať takýto človek - neschopný správne opísať captcha kód a prečítať si chybu - prístup na server a do CT? Má taký hulvát právo pochybovať o správnosti postupu admina?

Ja to vždy hovorím. Správaj sa ako človek, slušne a s patričnou úctou a bany dostávať nebudeš. A ak už s niekým problém máš, čo tak si to vydiskutovať ako chlap na TeamSpeaku?

P. S.: Upraviť príspevok vieš cca prvé 3 minúty po odoslaní. Mohli by to zdvihnúť aspoň na nejakých 10-15...
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod polskasila » 28 zář 2018, 21:13 VIP

Maddmaty píše:Bohužel tu chybí možnost úpravy textu nechtěl jsem posílat další zprávu s úpravou chyb
Byly *

Jsem rad, ze ses k tomu postavil takhle. Jinak ohledne editace prispevku viz post Erika.
A jeste k tomu tvymu kamosovi na TS, co dostal na foru permu - je blbost, aby ji dostal jen tak. Bud pouziva sdilenou IP s nekym v dome nebo pripadne v nejake lokalite, nebo ti lhal, ze nikdy na foru nebyl. Navic tohle forum mi prijde jeste docela funkcni, narozdil od nekterych konkurencnich :D
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod Maddmaty » 29 zář 2018, 08:28

Konečně kdo se příklání k akademikům jako já...

Ano tomu už rozumím děkuji za vysvětlení

Já tak dokážu hrát, ve videu jsem řekl jak to je ani jednou jsem tam nepošpinil Admina. Tak proč všechno co píšeš míří na moji osobu ? Já se ve videu vyjádřil jasně :D Nemám problém s banem ale s dnešní komunitou kde je ten starej dobrej gamesites jailbreak kde nebyly děti a všichni se měli suprově ? Uplně všechno co jsem začal tady na forku a na youtube je kvůli tomu aby jsem ukázal na dnešní komunitu ano porušoval jsem pravidlo. přišlo tam 12 letý děcko já měl naprostou chuť si ho vytrackovat a dojet tam. Avšak kdyby přišel někdo víc kompetentnější někdo starší nebo admin tak ten ban vezmu s naprostým respektem.
To by dokázalo naštvat každýho kdyby vám všem tam přišlo děcko a začalo hrotit pravidla jakej bude admin a ták. A neříkejte že ne.
polskasila píše:
Maddmaty píše: *

Jsem rad, ze ses k tomu postavil takhle. Jinak ohledne editace prispevku viz post Erika.
A jeste k tomu tvymu kamosovi na TS, co dostal na foru permu - je blbost, aby ji dostal jen tak. Bud pouziva sdilenou IP s nekym v dome nebo pripadne v nejake lokalite, nebo ti lhal, ze nikdy na foru nebyl. Navic tohle forum mi prijde jeste docela funkcni, narozdil od nekterych konkurencnich :D

Ano je možný že lhal ale já sám osobně jsem se s tímhle setkal. nebudu jmenovat .
Uživatelský avatar
Maddmaty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 srp 2018, 14:05

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod ErbiCZ » 29 zář 2018, 12:32 VIP

Takže máš problém s tím, že na server došel akademik místo admina? Ban by si dostal tak i tak.
:D :D :D :D
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod Maddmaty » 29 zář 2018, 13:44

Asi si nepochopil co jsem napsal XD
Kdyby nepřišlo děcko :D
Ale tak což. Když si nad tím zamokří kalhoty tak proč ne respekt jemu :D
On je ´´nejlepčí´´
Uživatelský avatar
Maddmaty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 srp 2018, 14:05

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod Maddmaty » 29 zář 2018, 13:46

´´ok tak se uvidí :) Akademie je pro mladší hráče jako jsem já aby měli šanci dostat se do admin teamu a jelikož jsem prošel akademii [skoro] tak už na to možná mám na to být admin,ale uvidí se pravidla docela ovládám akorát moje gramatika je trochu horší než se očekává ´´

Tohle napsal na youtube :D :D
Tak třeba jsem tady jedinej kdo má naprostou nenávist k takovým dětem jako je on. Což jsem jsme všichni spokojení :D
Uživatelský avatar
Maddmaty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 srp 2018, 14:05

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod ladaladik » 29 zář 2018, 15:42

vždy jsem moc tryhardil pravidla ,mě nebaví hrát tam kde se nadržuje atd :)
Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
ladaladik
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 163
Registrován: 13 lis 2017, 17:57

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod ericek111 » 29 zář 2018, 16:38

ladaladik píše:vždy jsem moc tryhardil pravidla ,mě nebaví hrát tam kde se nadržuje atd :)


Všimol som si, keď si štvrté kolo po sebe začal "když řeknu start, skočíte" a adminovi následne oponoval s tým, že to nie je zakázané. Toto naozaj nikoho okrem Teba nebaví.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod Nocky » 29 zář 2018, 17:50

Kdo ma cist ty vase slohovky...
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: Gamesites.cz

Příspěvekod Krakin » 29 zář 2018, 18:05 VIP

Schmetterling píše:Primitívni pubertiaci, ktorí neustále provokujú adminov, sťažujú sa na neoprávnené bany a nadávajú sú rakovinou celého JailBreaku. Úlohou adminov nie je odpovedať na hlúpe otázky a reagovať na nemiestne poznámky, ale dozerať na plynulý chod hry a poriadok na serveri.

Čo si myslíš, koľko banov bolo naozaj výsledkom zneužitia právomocí admina (vaše obľúbené "ban za nic"), ktoré, samozrejme, môžete nahlásiť na fóre, kde tak radi kritizujete to, do čoho vám nič?

Ámen

Hezká „debata“, ale netuším, proč bylo video smazáno. Rád bych se podíval o co přesně jde. :?:
CS:GO Admin 7.3.2018 - 7.3.2020
Uživatelský avatar
Krakin
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 591
Registrován: 29 srp 2013, 17:41

Další

Zpět na Videa od hráčů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků