ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 29 črc 2017, 15:09

Pokud to je tedy takto mohu namýtat že tady panu Garlinovi jsem V.I.P zaplatil pěknou večeři tím pádem když neměříte všechny jedním dílem což by jste měli (každý by měl mít stejně férové tresty nebo pokud dáváte tresty delší jen protože se mu daný člověk nelíbí to je tedy pěkné) ještě k tomu za jednu neurážlivou a nijak nepohoršující zprávu dost by mě tedy zajímalo jak to teda funguje protože pokud budete dávat ban za otázku/zprávu (která byla pravdivá a neměla daného člověka nijak nasrat) perma ban tak nevím jestli takhle budete nadále ten váš nejlepší portál v CZ/SK :)
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

od Rumcajz » 29 črc 2017, 15:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 29 črc 2017, 15:24

To nemuzes protoze za A) zaplatil si jenom vyhody pro sebe, nic vic a za B) Garlin prozere daleko vic :D
Nehlede na fakt, ze kazdy kdo tady je se musi smirit s tim jak to je, byt nemusi souhlasit ale kritizovat nema pravo, jelikoz jeho nazor na tuto vec nikoho nezajima.
Kdyby se rozhodli ze kazdy druhy dostane permu a kazdy treti mute ban, proste to tak bude a nikdo s tim nic neudela, protoze to tak proste je. Funguje to tak jak reknou lidi co to vedou a je jedno zda je to fer nebo ne.
Jako formu nesouhlasu muzes vyhledat jiny portal a zde jiz nemudrovat. Neradi prichazime o nove mlade hrace, ale nejak se to prezije.
Stale se ti pouze snazim vysvetlit situaci a jeji reseni, byt nemusi byt v souladu s mym presvedcenim i ja to respektuji a bavim se :D
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod Garlin » 29 črc 2017, 15:30

Jako vravim kludne mu dajte UB :D Mne to je fuk, beztak mi hned napise naku hovadinu a dostane ban zas :D
Obrázek


Nekopiruj nasledujuci odkaz do svojho prehliadaca !!!

https://goo.gl/X4UXad
Uživatelský avatar
Garlin
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2020
Registrován: 09 led 2013, 13:26

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod odyseenko » 29 črc 2017, 15:42 VIP

Ono, to čo píšeš o rovnakom metri by som nebral v úvahu.

Príklad :

Jerguš - hráč, ktorý si zanadáva raz za čas, dostane ban na 10 minút za nadávky, ale uvedomí si to a ospravedlní sa.
Gejza - hráč, ktorý vyslovene chodí provokovať, nadáva hráčom na matky a pod., dookola to isté.

Predstav si, bude fungovať rovnaký meter?
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 29 črc 2017, 15:59

Garlin píše:Jako vravim kludne mu dajte UB :D Mne to je fuk, beztak mi hned napise naku hovadinu a dostane ban zas :D


Napsal jsem ti z jediného důvodu který víš ani jsem do této doby nevěděl kdo vlastne jsi takže já nemám důvod psát ti nic na ts pokud nenapíšeš první :D
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 29 črc 2017, 16:02

odysee píše:Ono, to čo píšeš o rovnakom metri by som nebral v úvahu.

Príklad :

Jerguš - hráč, ktorý si zanadáva raz za čas, dostane ban na 10 minút za nadávky, ale uvedomí si to a ospravedlní sa.
Gejza - hráč, ktorý vyslovene chodí provokovať, nadáva hráčom na matky a pod., dookola to isté.

Predstav si, bude fungovať rovnaký meter?


Nepocohpil jsem proč by zde nefungoval stejný metr Jerguš nenadává do rodiny a naschvál neprovokuje tudíž dostane ban na 10min ten druhý by měl dostat ban na dýl a kdyby to udělal znovu tak by měl dostat ban na furt ne ? nevím nepochopil jsem co jsi tímhle myslel :)
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 29 črc 2017, 16:04

Awee (cti ejvi) píše:To nemuzes protoze za A) zaplatil si jenom vyhody pro sebe, nic vic a za B) Garlin prozere daleko vic :D
Nehlede na fakt, ze kazdy kdo tady je se musi smirit s tim jak to je, byt nemusi souhlasit ale kritizovat nema pravo, jelikoz jeho nazor na tuto vec nikoho nezajima.
Kdyby se rozhodli ze kazdy druhy dostane permu a kazdy treti mute ban, proste to tak bude a nikdo s tim nic neudela, protoze to tak proste je. Funguje to tak jak reknou lidi co to vedou a je jedno zda je to fer nebo ne.
Jako formu nesouhlasu muzes vyhledat jiny portal a zde jiz nemudrovat. Neradi prichazime o nove mlade hrace, ale nejak se to prezije.
Stale se ti pouze snazim vysvetlit situaci a jeji reseni, byt nemusi byt v souladu s mym presvedcenim i ja to respektuji a bavim se :D


Jako taky se bavím takže jsem pochopil že záleží jen na slovu vedení i když je nesprávné prostě je to jedno a můžou si dovolit co chtějí a kdy chtějí mám to správně ? :D
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod odyseenko » 29 črc 2017, 17:04 VIP

sWet12386 píše:
odysee píše:Ono, to čo píšeš o rovnakom metri by som nebral v úvahu.

Príklad :

Jerguš - hráč, ktorý si zanadáva raz za čas, dostane ban na 10 minút za nadávky, ale uvedomí si to a ospravedlní sa.
Gejza - hráč, ktorý vyslovene chodí provokovať, nadáva hráčom na matky a pod., dookola to isté.

Predstav si, bude fungovať rovnaký meter?


Nepocohpil jsem proč by zde nefungoval stejný metr Jerguš nenadává do rodiny a naschvál neprovokuje tudíž dostane ban na 10min ten druhý by měl dostat ban na dýl a kdyby to udělal znovu tak by měl dostat ban na furt ne ? nevím nepochopil jsem co jsi tímhle myslel :)


Máš u mňa malé pivo, že javíš záujem o pochopenie. Narážal som tým na to, že nepotrestáš dvoch odlišných rovnako.
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 29 črc 2017, 17:29

dvoch odlišních lidí potrestám rovnako pokud provedli stejnou věc :D ne ? :D No to si stejně nemyslel mě je to jasné no to je asi jedno ten váš systém stejně nechápu nevím jak si mám požádat o unban nikdo mi ještě neřekl důvod banu :)
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod odyseenko » 29 črc 2017, 22:29 VIP

sWet12386 píše:dvoch odlišních lidí potrestám rovnako pokud provedli stejnou věc :D ne ? :D No to si stejně nemyslel mě je to jasné no to je asi jedno ten váš systém stejně nechápu nevím jak si mám požádat o unban nikdo mi ještě neřekl důvod banu :)


V skratke :

1. dôvod banu : zbytočná pm s provokačným podtónom (aj keď neúmyselne)
2. ako požiadať o unban : klikneš sem, založíš tému, kde názov bude "Garlin/provokace", do topicu napíšeš, že ťa to mrzí, že si to tak nemyslel a chceš sa ospravedlniť. hotovo. niekedy je lepšie si priznať chybu, viem o čom hovorím ;)

k tvojej poznámke, že tu máme taký systém... hmmm, funguje to tak páru rokov a očividne to funguje dobre.

Prajem pekný večer a užívaj ;)
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 29 črc 2017, 23:18

odysee píše:
sWet12386 píše:dvoch odlišních lidí potrestám rovnako pokud provedli stejnou věc :D ne ? :D No to si stejně nemyslel mě je to jasné no to je asi jedno ten váš systém stejně nechápu nevím jak si mám požádat o unban nikdo mi ještě neřekl důvod banu :)


V skratke :

1. dôvod banu : zbytočná pm s provokačným podtónom (aj keď neúmyselne)
2. ako požiadať o unban : klikneš sem, založíš tému, kde názov bude "Garlin/provokace", do topicu napíšeš, že ťa to mrzí, že si to tak nemyslel a chceš sa ospravedlniť. hotovo. niekedy je lepšie si priznať chybu, viem o čom hovorím ;)

k tvojej poznámke, že tu máme taký systém... hmmm, funguje to tak páru rokov a očividne to funguje dobre.

Prajem pekný večer a užívaj ;)



Pro mě není problém přiznat chybu kdybych nějakou udělal sám posuď že ta věta nebyla na ban a i kdyby byla tak ne na perma to mi neříkej že by si za toto dal permu příde mi blbé omlouvat se za něco co jsem neudělal .. :)
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Předchozí

Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků