ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 28 črc 2017, 14:36

Toto je ta GAMESITES profesionalita kterou se chlubíte ? :) http://imgur.com/2PSBw3x
Jako na vašech serverech hraju rád ale tohle je proboha co ? tento člověk je ve vedení ?
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

GAMESITES profesionalita ?

od Rumcajz » 28 črc 2017, 14:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod Garlin » 28 črc 2017, 15:18

ja si za tym banom stojim :) Ale kludne tomu šulinovi dajte UB je mi to šumak :)

Nefungoval web a potreboval som zistit viac info a on mi napíše taku sračku tak dostal ban.
Obrázek


Nekopiruj nasledujuci odkaz do svojho prehliadaca !!!

https://goo.gl/X4UXad
Uživatelský avatar
Garlin
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2020
Registrován: 09 led 2013, 13:26

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 28 črc 2017, 15:22

Chápu ale já jsem si stojím za tím že mi nemusíš nadávat za to že jsem ti nepomohl ne ? co když sem neměl čas prostě jsem na to chtěl zareagovat :)
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 28 črc 2017, 16:42

sWet12386 píše:Chápu ale já si stojím za tím že mi nemusíš nadávat za to že jsem ti nepomohl ne ? co když sem neměl čas prostě jsem na to chtěl zareagovat :)
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 28 črc 2017, 16:45

tu se asi nedaj opravit příspěvky co ? :D
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 29 črc 2017, 06:11

Garlin je občas i rozumný a pokud se za své hloupé chování omluvíš, určitě ti rád dá unban.
Jde o to, že když máš zájem pomáhat, pomáhej. Když ho nemáš, ignoruj. Rozhodně však ostatní neprovokuj, jak tady tak hlavně v životě na to snadno dojedeš.
Takže se neboj, ban ti nezůstane, stačí jen projevit zájem o jeho zrušení a snahu situaci v klidu vyřešit ;)
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod Daylor » 29 črc 2017, 08:51

Nebudem sa starať do cudzích záležitostí
Uživatelský avatar
Daylor
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 28 led 2017, 05:32

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 29 črc 2017, 09:57

Awee (cti ejvi) píše:Garlin je občas i rozumný a pokud se za své hloupé chování omluvíš, určitě ti rád dá unban.
Jde o to, že když máš zájem pomáhat, pomáhej. Když ho nemáš, ignoruj. Rozhodně však ostatní neprovokuj, jak tady tak hlavně v životě na to snadno dojedeš.
Takže se neboj, ban ti nezůstane, stačí jen projevit zájem o jeho zrušení a snahu situaci v klidu vyřešit ;)


Ja nejsem ten co začal nadávat první :) nejsem ten co porušil pravidla v realitě by mě zbil ? to co je za argument ? riskoval by trestní oznámení za ublížení na zdraví ? můžeš mi říct čím jsem se tedy proviňil na perma ban ? to by mě zajímalo :))
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod odyseenko » 29 črc 2017, 10:55 VIP

sWet12386 píše:
Awee (cti ejvi) píše:Garlin je občas i rozumný a pokud se za své hloupé chování omluvíš, určitě ti rád dá unban.
Jde o to, že když máš zájem pomáhat, pomáhej. Když ho nemáš, ignoruj. Rozhodně však ostatní neprovokuj, jak tady tak hlavně v životě na to snadno dojedeš.
Takže se neboj, ban ti nezůstane, stačí jen projevit zájem o jeho zrušení a snahu situaci v klidu vyřešit ;)


Ja nejsem ten co začal nadávat první :) nejsem ten co porušil pravidla v realitě by mě zbil ? to co je za argument ? riskoval by trestní oznámení za ublížení na zdraví ? můžeš mi říct čím jsem se tedy proviňil na perma ban ? to by mě zajímalo :))



S tebou musí byť zábava v reále... Jednoducho ti to vysvetlím, lebo tvoj mozoček asi nechápe, o čom sa bavíme... Garlin potreboval pomôcť... Niektorí sa ozvali, pomohli... Vybavilo sa, napísal do public chatu... "Fuj na vas" nebolo myslené ako slovný útok... Ľudia so zmyslom pre humor sa dokázali zasmiať nad tým... Na to ty ako jediný si prišiel a napísal PMku, ktorá mala čisto provokačný charakter a nikoho nezaujímala... Kdo chce kam, pomozme mu tam. Na tvojom mieste som rád že Garlin má dobrú náladu a nedal ti ešte ban na web ;)
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 29 črc 2017, 11:24

To že nemam smysl pro humor je moje chyba ? co takhle brát ohled na ostatní a napsat prostě jen "děkuji za pomoc" on je tu přece ten kdo je tu ve vedení tak taky musí být chytrý a prostě na tyhle věci brát ohled kdby napsal prostě neurážlivý komentář myslíš že bych zareagoval ? já to beru jako urážku to máš to samé že vy to berete jako provokaci přitom to tak není :) vem si to z druhé strany když tě někdo urazí ty nezareaguješ ?
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 29 črc 2017, 11:26

odysee píše:
sWet12386 píše:
Awee (cti ejvi) píše:Garlin je občas i rozumný a pokud se za své hloupé chování omluvíš, určitě ti rád dá unban.
Jde o to, že když máš zájem pomáhat, pomáhej. Když ho nemáš, ignoruj. Rozhodně však ostatní neprovokuj, jak tady tak hlavně v životě na to snadno dojedeš.
Takže se neboj, ban ti nezůstane, stačí jen projevit zájem o jeho zrušení a snahu situaci v klidu vyřešit ;)


Ja nejsem ten co začal nadávat první :) nejsem ten co porušil pravidla v realitě by mě zbil ? to co je za argument ? riskoval by trestní oznámení za ublížení na zdraví ? můžeš mi říct čím jsem se tedy proviňil na perma ban ? to by mě zajímalo :))



S tebou musí byť zábava v reále... Jednoducho ti to vysvetlím, lebo tvoj mozoček asi nechápe, o čom sa bavíme... Garlin potreboval pomôcť... Niektorí sa ozvali, pomohli... Vybavilo sa, napísal do public chatu... "Fuj na vas" nebolo myslené ako slovný útok... Ľudia so zmyslom pre humor sa dokázali zasmiať nad tým... Na to ty ako jediný si prišiel a napísal PMku, ktorá mala čisto provokačný charakter a nikoho nezaujímala... Kdo chce kam, pomozme mu tam. Na tvojom mieste som rád že Garlin má dobrú náladu a nedal ti ešte ban na web ;)



A proč tu řešíš realný život ? to se tu vůbec neřeší chci aby jste tu psali k věci né sem tahat nějaké doměnky o reálném životě prostě chci vysvětlení a to je takové že jsem dostal perma ban za údajnou provokaci ? to je teda důvod ano ?
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 29 črc 2017, 13:55

Predstav si, ze ti rodice koupi k sedmym narozeninam obrovske piskoviste. Ty, protoze se na nem sam bojis (ne ze by si mel dobre srdce), tam dovolis hrat i svym kamaradum (tohle slovo muzes vygooglit). Stavite si vsichni babovicky a hrady z pisku, kdyz ti jeden kluk tvou babovicku rozbije a bude se tomu smat. S brekem pujdes zalovat mamince a toho kluka vykazes ven. Uz mu tam nikdy, nebo aspon pekne dlouho nepovolis vejit.
A ted si predstav ze misto tebe je nekdo kdo muze tohle delat na internetovem portale. Ma sice dobre srdce, ze tam necha hrat i jine lidi, ale ma pravo kdykoliv nekoho vyhodit protoze se mu posmival. Ty s tim nic neudelas a stejne jako ten kluk z piskoviste, pujdes domu s brekem za vlastni blbost.

Stiznosti na nektere lidi jsou proste uplne zbytecny. Cim drive tohle pochopis, tim drive ti da unban..
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod sWet12386 » 29 črc 2017, 14:36

Nevysmál jsem se mu :) prostě chceš říct že on může dělat vše bez ohledu na pravidla a běžné praktiky ne ? :)
Uživatelský avatar
sWet12386
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 črc 2015, 18:35

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod Garlin » 29 črc 2017, 14:43

Vsak to je bezna praktika u mna, (vzdy ked najdem nejakého sráča čo si myslí že je vtipný alebo známy joutuber alebo prezident alebo čokoľvek IRL že na GS može si delat co sa mu zachce) a pravidla som neporusil. Na dlzky banov na TS pravidla nesu, od toho maju nastavene omezenia prava 1 az 4 ktore som ja nastavoval :) A kedze ja omezenie nemam tak si dostal neomezeny ban ;)
Obrázek


Nekopiruj nasledujuci odkaz do svojho prehliadaca !!!

https://goo.gl/X4UXad
Uživatelský avatar
Garlin
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2020
Registrován: 09 led 2013, 13:26

Re: GAMESITES profesionalita ?

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 29 črc 2017, 14:55

Co je bezna praktika? Poprosotit, upozornit, slap, slay, kick, mute, ban, atp.? Pokud ocekavas vzdy takovyto pristup, budes hodne zklaman. Nemuzes merit vsem stejnym dilem.
Predstav si, ze jdes s tatinkem na vylet. Po navratu domu vam maminka udela obed, tatinek dostane cele kure a ty jenom sunar. Ano, neni to fer ze pro oba neplati stejny pravidla, ale tatinek mel proste vetsi vydej energie, dal do toho vice usili, kdezto tebe pouze vezl v kocarku.
Stejne tak tady do toho nekdo dava vice, nekdo dava co je povinne a nekdo to tady proste ridi a tak ma narok na jeste vic, kdyz toho tomu jeste vice dava.
Verim ze ti jiz doslo kam tato debata smeruje a pokud ne, poskoc si, dopadnes na ni.
Snad jsem ti vsechno v klidu vysvetlil a nebudeme muset dale resit nejaky prehnany bany za blbosti ;)
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků