Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

GG servery a teamova hra

Příspěvekod f3ry » 21 úno 2021, 15:05

Ahojte, v prvom rade by som chcel pochvalit a podakovat za zmeny, ktore sa na tychto serveroch udiali :) Som rad, ze VIP uz nemaju taku silu, ako kedysi. Bolo by za zvazenie porozmyslat o stiahnuti hlasovania za teamovu hru, pretoze lamky su radi, ze sa dostanu ako tak k lepsim zbraniam. Koniec koncov to znamena, ze takmer kazda hra je teamova... Prehlasuju vzdy. GG som mal rad, ako individualnu hru. Kazdy podla svojho skilu a sikovnosti vyhrava, tu sa to uz trosku straca. Pripadne povolit hlasovanie na urcite mapy, ale teamova hra by mala byt podla mna skor ojedinelou zalezitostou, skor spestrenie hry po par kolach... Ja sa nepovazujem za profi hraca, ale GG sa mi hral dobre individualne. A ku koncu sa priznam a upozornim na bug. Par krat som sabotoval temovy GG (z dovodu, ze po par kolach teamoveho som chcel individualny, no vzdy prehlasovany). Pokial sa hrac killne stiahne body celemu teamu. Takze sa staci zabijat a cely team nenapreduje, ale stagnuje, pripadne prichadza o urovne. Takze toto by bolo fajn fixnut :) Vdaka
f3ry
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2021, 14:52

GG servery a teamova hra

od Rumcajz » 21 úno 2021, 15:05

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: GG servery a teamova hra

Příspěvekod eXtr3mer » 21 úno 2021, 23:31

Ahoj, ďakujeme za pochvalu aj kritiku :)
Určite sa hlasovaním a teamovým GG ešte budeme zaoberať :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: GG servery a teamova hra

Příspěvekod Flanders » 09 dub 2021, 01:27

Ahoj,
dovolím se připojit s názorem.
GG drtím už poměrně dlouho, pomohlo mi to v těžkých chvílích a jsem rád že to vůbec existuje.

Každopádně byl jsem nejdřív taky překvapen z hlasovani o teamplay, ale potom jsem si rychle zvykl - a to se považuji taky za lamku, vyhrál jsem snad pouze jednou.

Všiml jsem si, že je to poměrně vyvážené, i večer kdy je největší obsazenost serveru je to zhruba 1:1 teamplay:solo.
Beru tak že u solo se chce člověk předvést, ale zase se nejde ani podrbat na zadku při tom tempu.
A u teamplay je fajn že když tě nedejbože kuchnou, tak to zase neni taková tragédie, je to "oddechové" a dostaneš se kolikrát až na HE grenade.

Takže za mně, OK.
Uživatelský avatar
Flanders
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 led 2020, 00:59

Re: GG servery a teamova hra

Příspěvekod Flanders » 09 dub 2021, 01:34

Ještě bych chtěl dodat, že se vždy nahlas směji když je teamplay a dojde na upgrade zbraně ze scouta na M4A1. Říkám tomu chvíle pomsty :twisted: .

BTW kdybych tímto mohl alespoň trochu něco ovlivnit, tak prosím zvažte vyřazení map HAPPY NEW YEAR a takové té jak je to na stadionu :)

Mějte se
Flanders
Uživatelský avatar
Flanders
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 led 2020, 00:59


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník