I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] gotweN (AWP lego 2 only) - mute neprávom

Příspěvekod skrize » 09 črc 2021, 15:30

Název tématu: AWP lego2only / gotweN
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198869113795
Popis situace/prohřešku admina: Hral som AWP server povedal som 1 nadávku dostal som instantne mute.
Důkaz o jeho pochybení: http://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/Sn ... o_2.dem.gz
Čas: 25:45
Uživatelský avatar
skrize
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 125
Registrován: 11 dub 2021, 12:53

[V] gotweN (AWP lego 2 only) - mute neprávom

od Rumcajz » 09 črc 2021, 15:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: gotweN (AWP lego 2 only) - mute neprávom

Příspěvekod FROZENNko » 09 črc 2021, 16:57 VIP

Ahoj,

absolutně nechápu, proč máš problém s mute na 10 minut. Pochopil bych 12 hodin ale 10 minut řešit ve stížnosti jako idk.

No.. myslím si, že na toto demo ani nepotřebuji, jelikož to není zas tak extrémní ban. Dal jsem ti upozornění na ty nadávky a pokud si dobře pamatuji, nebyl jsi jediný co tam nadával.. ale upozornění jsi dostal. Následoval kick a pak mute zda se nepletu. Abych se dostal k tomu mute proč jsi ho vůbec dostal? Řekl jsi nějakou větu ohledně mapy a poslední slovo byla nadávka.. myslím, že slovo cituji "přijebaná" nebo nějak tak. Moc dobře jsem to tam slyšel. Ale co to tu zbytečně rozepisovat.. stěžovat si na 10 minutový mute ban ve stížnosti prostě zbytečné nahlášení. Jak jsem psal nahoře.. 12 hodin už by se dalo nějak řešit ale 10 minut? Nevím co ti k tomu jakoby mám víc napsat.. nejsi jediný koho tyhle bany serou ode mně.. ale ty lidi nemají zapotřebí mě nahlašovat i za těch 12+ hodin i když mají semnou problém. Moc dobře si to už nepamatuji, jelikož to bylo někdy kolem 12té hodiny ale pokud jsem ti po upozornění dal rovnou mute, tak ano měl by být kick ale brečet tu kvůli 10ti minutám? Ale pokud vím, ten kick jsi dostal. Víc k tomu nemám..
Uživatelský avatar
FROZENNko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 174
Registrován: 19 bře 2018, 23:49
Bydliště: Támhle za rohem

Re: gotweN (AWP lego 2 only) - mute neprávom

Příspěvekod skrize » 09 črc 2021, 17:15

Ahoj,

Napojil som sa 9:30.

Prosím nájdi mi minútu, kde si ma upozornil, nedostal som ani upozornenie, ani kick rovno mute.
Uživatelský avatar
skrize
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 125
Registrován: 11 dub 2021, 12:53

Re: gotweN (AWP lego 2 only) - mute neprávom

Příspěvekod FROZENNko » 09 črc 2021, 18:36 VIP

Momentálně jsem se díval na demo tedy asi na úplně jiné než jsi tady napsal ten čas: 25:45. Demo jsem si stáhl ne přes tvůj odkaz, jelikož mi to nejde. Skore teamů: 18:35 v čase 26:28 tuším demo. Koukám, že jsem ti opravdu nic neřekl a nedal kick a jak jsi v ten moment co jsem tu napsal jsi řekl nějaké nevhodné slovo a já ti očividně dal mute. Myslím si, že dema ohledně voice chatu neklamou. Tedy se ti omlouvám za ten mute, je možné, že jsem si tě s někým spletl co se týče upozornění. U sousedů bylo hlučno, tak je možné, že ty nadávky z venku jsem vzal do ty tvoji věty ve který jsi nic neřekl. Jen v to kolo jsi řekl "piča" nebo něco take a já ti dal hned mute. Tímto se ti omlouvám, každý děláme chyby. Příště si na to dám větší pozor.
Uživatelský avatar
FROZENNko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 174
Registrován: 19 bře 2018, 23:49
Bydliště: Támhle za rohem

Re: gotweN (AWP lego 2 only) - mute neprávom

Příspěvekod polskasila » 11 črc 2021, 11:08 VIP

Čau,
no, tak občas se to holt stane, admin si příště bude dávat větší pozor, přeci jen nadávat by neměl nikdo vůbec, takže zas tak "neprávem" to není, ale za jedno slovo je mute zbytečný. Každopádně vyjádření i omluvu tu máš, pokud by sis třeba zažádal o práva, tak se ti tenhle mute nebude počítat.

Vyřešeno.
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: [V] gotweN (AWP lego 2 only) - mute neprávom

Příspěvekod kubobubo » 12 črc 2021, 21:43

Tak ti treba 8-)
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků