[Přijat] GROMM-Azoh GS surv. AKADEMIE

Příspěvekod GROMM » 21 kvě 2020, 10:33

Nick ve hře: Azoh(EVIP)
Nick na fóru: GROMM
Odkaz na profil:https://www.gamesites.cz/forum/gromm-u68935.html

Věk: 16
Origo: Ne nemám, ale brzy dokoupím.
Sekce: Survival
Proč chci akademika:No, tak kde bych začal.. Na GS už hraju pěknou řádku let a vždycky jsem přemýšlel o tom že bych se stal adminem,dlouho jsem si nevěřil ale teď jsem se odhodlal. Chci se přihlásit na Akademika,protože bych rád pomáhal ať už nováčkům,tak těm co něco trápí. Také bych chtěl napomáhat v udržování slušné komunity a posouvání serveru vpřed.
V neposlední řadě bych chtěl server čistit od hráču,kteří ať už porušují pravidla,nebo kazí hru ostatním.
děkuji..
Moje prohřešky na GS nebo jinde: Pár banů na cs1.6 (cheaty)*(už to je pár let zpět..)Na MC jsem nikdy necheatoval..
na gs serveru jsem podváděl a omlouvám se za to. Poučil jsem se a chci se stát lepším hráčem a člověkem..ať už pomáháním nebo tím že půjdu příkladem. :)
Byl jsem už MC akademik zde na GS?: ještě ne

Děkuji za pozornost a ať už bude odezva jakákoliv,děkuji za skvělé herní servery a obsah v nich :) <3
S láskou celému GS Azoh <3
GROMM
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 21 kvě 2020, 10:12

[Přijat] GROMM-Azoh GS surv. AKADEMIE

od Rumcajz » 21 kvě 2020, 10:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: GROMM-Azoh GS surv. AKADEMIE

Příspěvekod TotalusCZ » 22 kvě 2020, 13:46

Zdravím,

Do akademie si byl přijat, nyní si pořádně pročti celou MC akademii ať víš co a jak a když budeš mít nějaký dotaz tak se stačí zeptat na ts nebo přímo ve hře.

Určitě si každý den kontroluj jestli nepřibylo něco nového tu na foru ať si informovaný.

S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků