Vše ohledně kategorie serverů: GunGame Servery

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Diesko » 17 led 2014, 15:41

TitaniusOcelkuj píše:Hram GG dost casto, hlavne na GG2 obcas GG1 a hrozne ma vie nastvat demencia niektorych hracov, ktorí sa napr. na mape gg_bikini postavia do tej ulicky , resp. na zakrutu a stoja tam jak taga a neda sa okolo nich prejst. Takisto aj pri dalsich mapach velakrat vlastny hrac zablokuje cestu jeho genialnym kempom. Preto by som bol za keby sa nastavila "priechodnost" cez hracov tak ako je tomu napr. na SniperWar servery. + Este mozno nejaky antikemp, pretoze niektori by si mohli postavit aj stan a prespat na tych ich kempach. A tiez by bolo dobre, ak by sa nedal bugnut ten speed u VIP - speed ma ist zapnut len na zbraniach, nie na knife..vacsina si proste zapne speed a prehodi na knife a huráááá na knife party. Ked by to malo ist na knife tak by to slo hned a nebolo by potreba menit zbran, preto je to bug. Ja ked sa nejakou nahodou dostanem za niekoho musim ho nahanat pol kola kym nezastane. Takto je VIP v dost velkej vyhode nehovoriac o viac hp a +5hp za kill. Este ma napada nejaky votekick alebo voteban(maximalne na nejakych 20minut), lebo sa velakrat stane, ze pride nejaky chlapec, co ho doma biju/je skaredy/neoblubeny/adt. a chce si nahonit ego tak si zapne aimbota a admin nikde (btw. okrem Cibulu nikto schopny na GG2 nie je)..takze asi tolko z mojej strany. Viem, ze je toho dost a este ked to pozaduje niekto ako ja (vecne nadavky a pindanie na vip/adminov a ostatnych, ktory maju titul z luckerologie, fuckoff, raz aj ban za nadavky :roll: ) ale tak verim, ze tieto problemy maju viaceri hraci GG a kazdopadne sa vyjadrite co vy nato ;). Dik



1) Kempmetr by se mohl zapnout, hodně hráčů toho poslední dobou zneužívá, já kempím jen když přebijím, nebo mám např. 1hp :(
2) Přechodnost - Takto je to na GunGame Massive, ale myslím že jsem to tu už psal a bylo by super to sem zavést ;)
3) I tak, když si zapnu sprint a začnu b-hopovat, tak mi tak rychlost zůstane dokuď se nezastavím nebo tak. Nevím jestli to moc pomůže
4) Votekick a voteban? To votování bylo jednou na JailBreaku a hodně se toho zneužívalo (prý), podle mě se to nezavede
5) Já jsem na serverech (když nejsem venku, nebo tak) pořád. Vždy se zalezu do spectu a spectuji ty nejpodezřelejší a potom i zbytek. Potom si i zahraju :D + admini nejsou stroje a nemůžou tu být 24/7
Starej profil, nepiš mi
New → Dies
Uživatelský avatar
Diesko
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 787
Registrován: 24 led 2013, 16:54
Bydliště: Praha / Prague / Praga / Prag

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

od Rumcajz » 17 led 2014, 15:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha / Prague / Praga / Prag

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod DeltaCom16 » 19 led 2014, 18:32

fragONE píše:
DeltaCom16 píše:
fragONE píše:
DeltaCom16 píše:
Whoik píše:Gungame mapcycle je dobrý v tom, že se neopakujou mapy brzo za sebou. Dříve se stávalo, že se hrály pořád 4 mapy dokola, a to pak nebyl nadšen vůbec nikdo.

Mapy jsme vybírali důkladně a z vlastní zkušenosti můžu říct, že si na serveru rád zahraju, ať je mapa jakákoliv, protože žádná není vyloženě špatná.

To, že se stane, že na více GG serverech jde ve stejnou dobu stejná mapa je náhoda, která však není na škodu. Někdy naopak můžeš být rád, když se hraje tvoje oblíbená mapa a na jedničce je plno, tak skočíš na dvojku :)

Proto s mapama se na GG v nejbližší době nic dít nebude.

já bych si fuknci RTV přál protože jak vím tak na GG nefunguje


:DDD Jak můžeš dat na GG rockthevote, když se v tomto modu mapa mění jen tehdy, když někdo dokončí všechny levely. To je kravina.

není, na soe.cz to funguje, hráči zvolí co bude za mapu, a až to někdo dokončí tak se pak ta mapa bude hrát


Ano, tohle už zní lépe. Ale aby všichni uprostřed hry dali rtv a nedokončila se hra a začla nová mapa.. To by bylo divný.


hra se vždy dokončí ne? :D a nebo aby se hlasovalo až ten ve vedení dosáhne určité zbraně
Uživatelský avatar
DeltaCom16
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 28
Registrován: 20 srp 2013, 12:23
Bydliště: Lužice u Hodonína

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Diesko » 31 led 2014, 18:28

RTV bych nedával, jen bych přidal hodně nových map a aby se nestávalo že by se někde hrály ty samé, tak bych na každý server dal 2 jiné mapy.

Ale votování map bych určitě zavedl. Jen to chce více map právě :) a samozřejmě nějakou mapu třeba 5 map po její změně nevotovat :D
Starej profil, nepiš mi
New → Dies
Uživatelský avatar
Diesko
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 787
Registrován: 24 led 2013, 16:54
Bydliště: Praha / Prague / Praga / Prag

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Yogobelka » 04 bře 2014, 12:49

Nevim, jestli je to jeste aktualni :-D ale nechtel by jste udelat jeden GunGame server bez pridavani/brani lvlu pri zabiti nozem?

Jen me napadlo, ze by to chtelo jeden vyrovnany server, kde by si lidi prisli jen zastrilet a nerozhodovalo by to, ze si nekdo na zacatku hry nakudli nekolil lvlu.
Uživatelský avatar
Yogobelka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2014, 12:45

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Diesko » 04 bře 2014, 17:50

Yogobelka píše:Nevim, jestli je to jeste aktualni :-D ale nechtel by jste udelat jeden GunGame server bez pridavani/brani lvlu pri zabiti nozem?

Jen me napadlo, ze by to chtelo jeden vyrovnany server, kde by si lidi prisli jen zastrilet a nerozhodovalo by to, ze si nekdo na zacatku hry nakudli nekolil lvlu.


Toto se podle mně neprosadí :D
Starej profil, nepiš mi
New → Dies
Uživatelský avatar
Diesko
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 787
Registrován: 24 led 2013, 16:54
Bydliště: Praha / Prague / Praga / Prag

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Yogobelka » 05 bře 2014, 11:38

Tak jen na zkousku :-D
Uživatelský avatar
Yogobelka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2014, 12:45

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod draulimjakbauch » 05 bře 2014, 13:01

Zdar, moje připomínka? Na GunGame reverse nechoděj admini nebo co? den co den tam hraje nějakej dement až dva dementi co koděj že to neni možný.. dokáže mi to zkurvit celej den :DD dík za zlepšení.. zdáár
draulimjakbauch
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 05 bře 2014, 12:58

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod jamsY » 05 bře 2014, 16:44

draulimjakbauch píše:Zdar, moje připomínka? Na GunGame reverse nechoděj admini nebo co? den co den tam hraje nějakej dement až dva dementi co koděj že to neni možný.. dokáže mi to zkurvit celej den :DD dík za zlepšení.. zdáár

K tvojej pripomienke, na reverse admini chodia a ver ze to je gg server s najmenej "kodermi", ale ked uz tam je a kazi ti den, skoc sa pozriet na dalsie servre ci tam nie je nahodou admin co by ti pomohol vylepsit den ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
jamsY
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 925
Registrován: 05 črc 2013, 11:15

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Juric » 06 bře 2014, 15:37

Vážně jsem se právě vytočil, dokonce jsem se zaregistroval.
Hraji pouze GG, to, že mi neustále někdo někoho vyžírá je vlastnost hry. Ale aby na spawnu bylo děcko, které má úžasnou zábavu v killení vlastních řad a člověk je od vítězství jen 2-3 lvl (a to se dá dohnat) a kvůli tomu dítěti je rád, že zjistí kde je zeď, je naprosto absurdní a velmi přemýšlím zda si kvůli těmhle zahraji na Vašich serverech. A poslední dobou je to jev častější. CS beru jako odreagovačku po práci a vybíjím si vztek. Tohle dokáže naštvat. Nejsem pro úplné zrušení TK. Ale mohlo by se zavést pravidlo. Po 3-4 TK v rámci dejme tomu 10-30 vteřin BAN na hodinu a víc. Když se člověk snaží něco uhrát pro honění svého ega, nebude ještě lítat po serverech a shánět admina, do té doby bude konec hry. Apeluji na Vás, něco s tím už vážně udělejte. Jinak nemám žádné výtky. Jen jenom, zdá se mi, že na vašich serverech občas nefunguje nůž. Prostě bodnu do zad 2x 3x a nic :D Hezký den.
Juric
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2014, 15:22

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod jamsY » 07 bře 2014, 02:44

Tak za prve knife urcite funguje, musis usilovnejsie rezat ;)
K tvojej pripomienke, mas pravdu, mna to tiez vie nastvat a ako admin to niekedy ani nestihnem potrestat... avsak pri najblizsiom update bude tento problem vyrieseny, treba vydrzat...
Obrázek
Uživatelský avatar
jamsY
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 925
Registrován: 05 črc 2013, 11:15

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Juric » 08 bře 2014, 01:54

Tak to fajn :) A nějaký seznam toho co se chystá a co 100% nebude pro netrpělivé duše? :)
Juric
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2014, 15:22

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod jamsY » 08 bře 2014, 11:45

Co ja viem ci mozem vynasat take tajne informacie :lol: ale tak urcite sa nezmeni podstata hry, pocet killov aj knife ostane, pridaju sa nejake mapy, v podstate sa implementuju vsetky dobre napady z tohto topicu. Preto ak mas este nejaky dobry navrh, alebo zaujimavu mapu kludne pis...
Obrázek
Uživatelský avatar
jamsY
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 925
Registrován: 05 črc 2013, 11:15

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Juric » 08 bře 2014, 14:52

Mapy mi jsou ukradený, dokud je to malá mapka jsem spokojený. Spíše bych uvítal v nočních hodinách kdy je málo hráčů BOTy. 2 na 1 je málo a furt dokola začíná kolo. Třeba mezi 1-6 ranní :)
Juric
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2014, 15:22

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod DeltaCom16 » 08 bře 2014, 19:35

a co si ty Jamsy myslíš o mém návrhu na RTV + voting a Team Gungame? na konkurečních serverech to fungovalo
Uživatelský avatar
DeltaCom16
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 28
Registrován: 20 srp 2013, 12:23
Bydliště: Lužice u Hodonína

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Diesko » 08 bře 2014, 21:22

Juric píše:Mapy mi jsou ukradený, dokud je to malá mapka jsem spokojený. Spíše bych uvítal v nočních hodinách kdy je málo hráčů BOTy. 2 na 1 je málo a furt dokola začíná kolo. Třeba mezi 1-6 ranní :)


nj, pak si všichni budou stěžovat že mají AB :D :D :D
Starej profil, nepiš mi
New → Dies
Uživatelský avatar
Diesko
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 787
Registrován: 24 led 2013, 16:54
Bydliště: Praha / Prague / Praga / Prag

PředchozíDalší

Zpět na GunGame Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků