Vše ohledně kategorie serverů: GunGame Servery

Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Mattonius » 29 srp 2013, 20:09

Chystá se úprava Gungame serverů, máte nějeké připomínky, něco by jste rádi změnili?
- Detaily nebudu psát sem, spíš mě jde o vaše postřehy a připomínky :-)
Rád vše zvážím a přidám ke své žádosti o úpravu serverů.
- pište na kterém serveru chcete jaké úpravy a PROČ!
S pozdravem, Matony
Obrázek
- Bývalý GG HLSA, v součastnosti pouze "admin"
- Potřebuješ pomoci nebo poradit? Máš dotaz ohledně Gungame serverů? Napiš mi.
Uživatelský avatar
Mattonius
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 523
Registrován: 24 led 2013, 11:27
Bydliště: Hradec Králové / Náchod

Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

od Rumcajz » 29 srp 2013, 20:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Hradec Králové / Náchod

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / postřehy / připomínky??

Příspěvekod Diesko » 29 srp 2013, 20:39

Měl bych toho více, ale teď mě napadá jenom že by na jednom serveru by se otevřel nový level za pouhý 2 killy, některý levely jsou na ty 2 killy dobrý protože např. mě nejdou moc brokovnice a tam mi to trv než ty 3 killy dám, někomu zase nemusí jít něco jiného, např. scout. ...
To zatim vše :D
Starej profil, nepiš mi
New → Dies
Uživatelský avatar
Diesko
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 787
Registrován: 24 led 2013, 16:54
Bydliště: Praha / Prague / Praga / Prag

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / postřehy / připomínky??

Příspěvekod Mattonius » 29 srp 2013, 20:46

Stáhnout na 2 killy zabíjení u jednotlivých zbraní nebudeme rozhodně měnit. Osvědčilo se nám 3 killy/zbraň - na Massivu je 5. Tak to chce trochu praxe :)
počet killů měním přímo ve hře občas podle mapy a když je zrovna TeamPlay. Jinak ne.
Každopádně děkuji za názor.
Obrázek
- Bývalý GG HLSA, v součastnosti pouze "admin"
- Potřebuješ pomoci nebo poradit? Máš dotaz ohledně Gungame serverů? Napiš mi.
Uživatelský avatar
Mattonius
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 523
Registrován: 24 led 2013, 11:27
Bydliště: Hradec Králové / Náchod

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / postřehy / připomínky??

Příspěvekod Hop3 » 29 srp 2013, 21:11

Trošku by sme to mohli sťažiť :D za knife (čiže ak ty dostaneš knife) by som rovno strhol 2 lvli a nie jeden je to moc ľahké :D plus.... berme to tak .... hrám dám 2/3 killi a hneď na to dám knife ...čiže o jeden lvl hore....ale kedže som mal 2/3 killov stačí mi dať stále len jeden a mám odpäť další lvl ..určite po tom knife by som to dal tak že budú kill opäeť na 0/3.... a ešte plus .... to HE čo ani nefunguje pre EVIP hráčov...toto by som opravil nech to funguje :) je to dobrá výhoda :) to je všetko z mojej strany :)
CS Admin:
All GunGame's
All Warcraft's
All Jump's
All Zm's

Obrázek
Uživatelský avatar
Hop3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 51
Registrován: 08 čer 2013, 16:29

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / postřehy / připomínky??

Příspěvekod Mattonius » 29 srp 2013, 21:18

Není to špatný nápad, ale s nožem to funguje tak, že když máš dejme tomu glocka a s ním zabitým 2/3 a dáš nůž -> máš USP rovnou na 2/3.
Tudíž nůž ai jakoby přidá 3 killy. Rozhodně ale možnost taková, že např když dáš kill nožem, přičtou se ti 3 body, když dostaneš, odebere se ti třeba 5, ta možnost není k zahození a zřejmě by šla i zrealizovat.
Problém je v tom, že GG2,3 a Reverse ještě nemají pravidelnou dostatečnou návštěvnost aby se s tím dalo takto hýbat. a použít zrovna GG1 jako testovací server je docela blbý mě příjde
Obrázek
- Bývalý GG HLSA, v součastnosti pouze "admin"
- Potřebuješ pomoci nebo poradit? Máš dotaz ohledně Gungame serverů? Napiš mi.
Uživatelský avatar
Mattonius
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 523
Registrován: 24 led 2013, 11:27
Bydliště: Hradec Králové / Náchod

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / postřehy / připomínky??

Příspěvekod kuk » 29 srp 2013, 22:01

To podle mě je zase to s tím knifem hloupost. A když už by se to mělo měnit, tak bych udělal, že za zabití knifem by to vzalo jen 2 a ne 5. Přece jen je to GunGame a nechci, aby tam jen běhali jiřiny s nožíkem..
Vlastně tak jak to je, je to nejlepší.

edit Mattonius: Souhlas, za současný situace s VIP sprintem to je absolutní nesmysl, to by byla další velká nevýhoda oproti noVIP hráčům
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
kuk
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 470
Registrován: 23 led 2013, 17:30

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod imnosuperstar » 29 srp 2013, 23:38

-vyhodit dualky (nepotrebuje komentar)
-ked dam knife na he-level tak nech sa dostanem na knife level (povodne sa mi zda ze ostanem na he-level)
-vypnut ff (nepaci sa mi ze ked sme dvaja na knife level a ja uz niekoho idem zabit tak ma vlastny tk-ne len aby som nevyhral)

-------
hluposti:
1/ zmenit to z killov na dmg
2/ za hs dat bonus napr (+2)
Uživatelský avatar
imnosuperstar
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 06 úno 2013, 22:27

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Kravata007 » 30 srp 2013, 09:25

Ahoj, Já bych zrušil ty Team Killi (asi se to tak menuje nevím, prostě to jak mužete zabít spoluhráče) ..
Skoro Vždycky se oběví jedno pako který zabíjí Spoluhráče o stošest, a to se pak nedá hrát.. Nevím jake výhody to ma když to tam je..
Nebo je ještě jedna parta de*ilu co dávájí třeba FreeAttacky, a když pak hrajete s 50HP tak se hraje o dost hůř..

edit Mattonius: jak jsem psal níže, TeamAttack - zaplý Freindly fire je tam z určitého důvodu. Pokud tě někdo úmyslně attackuje, vyfoť to se screenem a dej to do sekce porušení pravidel nebo mě do PM :-)
Uživatelský avatar
Kravata007
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 bře 2013, 15:21

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Mattonius » 30 srp 2013, 09:41

imnosuperstar píše:-vyhodit dualky (nepotrebuje komentar)
-ked dam knife na he-level tak nech sa dostanem na knife level (povodne sa mi zda ze ostanem na he-level)
-vypnut ff (nepaci sa mi ze ked sme dvaja na knife level a ja uz niekoho idem zabit tak ma vlastny tk-ne len aby som nevyhral)

-------
hluposti:
1/ zmenit to z killov na dmg
2/ za hs dat bonus napr (+2)


-Dualky - osobně je taky nemusím, ale je to Gungame, tudíž by se měli správně projít všechny zbraně. Ty taky zůstanou, nedávno jsem přidal i druhou rychlopalku (od T).

- FriendlyFire - rozumím co ti vadí, ovšem to že někdo do tebe střílí aby si nevyhrál je porušení pravidel - tudíž stačí vyscreenovat několik případů (ne jen jeden náhodnej TA), ale serii TA + Screen SteamID a poslat to do sekce porušení pravidel. Sazba je pak banem od 1hod dále, třeba i na jeden den či týden, v závislosti kolik přestupků tohoto typu hráč spáchal.

- HE level s nožem - Toto ale musím striktně zamítnout, občas se to povede, nicméně máš i glocka při té úrovni a poslední dvě úrovně HE + knife jsou trochu u štěstí, ale i o tom jak to umíš a právě kvůli nim vyhraješ. Zavádět toto rozhodně nebudu.

-----------
Jak mám rozumnět tomu co jsi napsal :"zmenit to z killov na dmg, za hs dat bonus napr (+2)" ?
- teď je v řešení že by se do VIP přidal HE granát jako to bylo dříve, pokud se tak povede nějaký bonus za HE se pokusím dát
- s tím dmg to mám chápat tak, že naříklad 100 dmg = 100 hp protivníka a když dáš 100dmg ať ho zabiješ nebo ne, dostaneš další level? - Jestli ano, tak toto mohu navrhnout ale pochybuju že to projde, mě tato myšlenka moc nezaujala. bylo by to omezení proti VIP a zas VIP by ještě rychleji doskákali až na konec knife kola.
Obrázek
- Bývalý GG HLSA, v součastnosti pouze "admin"
- Potřebuješ pomoci nebo poradit? Máš dotaz ohledně Gungame serverů? Napiš mi.
Uživatelský avatar
Mattonius
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 523
Registrován: 24 led 2013, 11:27
Bydliště: Hradec Králové / Náchod

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod RakostniceK » 30 srp 2013, 10:48

1. Gungame only HS server.
Mohlo by to byť celkom zaujímavé (teda, možno iba mne sa to tak zdá :) ). Asi by kľudne stačili 2 killy na ďalšiu úroveň. Napríklad, knife by bol celkom sranda na konci a počas hry by mohol sťahovať aj viac levelov (2-3 ..) ako viac-menej potupa. Možno to zamietnete kvôli VIP, lebo predsa len výhodu šprintu to trochu obmedzí lebo aj tak budú musieť dať hs, nestačí iba šprintovať ako doteraz. A možno by to obmedzilo aj občasný over, aspoň by bol čas sa rozhliadnuť a trvalo by dlhšie kým by ťa zabili všetci, ktorí čupia okolo teba ...

2. AWP
Navrhol by som, aby sa ten 1 náboj minul iba pri missnutí. Lebo takto VIP so 120 dmg to častokrát nezabije a začne to prebíjať ... Tak aspoň pri hitnutí by tam mohol ten náboj ostať (len neviem, či by sa to vôbec dalo)

3. Mapky
Neviem či na Massive sú ešte stále, ale keď som tam hrával tak tam bolo zopár mapiek, pri ktorých pingy vyskočili do výšin (100+) Tak ak by sa s tým dalo niečo spraviť, poprípade ich nahradiť nejakými novými :)

Možno ešte niečo pridám ak mi napadne ;)
S pozdravom So.O FaR^
e : f3d0rov. Ahoj rakosnicek. Som novy SA na GG massive. Takze pomali to uz vsetko spisujem a davam do kopy. Ked budem mat vsetky zavady aj mapy na vymenu to hodim vedeniu. Ak mate nejake nove mapy Napr na GG Massive mi mozete poslat odkaz do PM. Pozriem, preskusam. Dakujem
Uživatelský avatar
RakostniceK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 23 led 2013, 17:23

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod juRc1 » 30 srp 2013, 13:26

Já nevím, ale já bych změnil jednu jedinou věc a to tuto :

- Hráči by dostávali body ( něco jako adrenalin ) a kupovali by si za to např. 2 sekundovou neviditelnost apod! :-)


Díky, juRc1.

edit mattonius: Díky za návrh, něco jako adrenalin v současné době neplánujeme, chci se spíš držet konzervantnějšího způsobu používání GG, nechci z něj udělat něco typu war3FT :). Každopádně mám v plánu zavést možnost něco s HE granátem.
Uživatelský avatar
juRc1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 19 srp 2013, 09:55

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Mattonius » 30 srp 2013, 13:28

Ahoj, takže Rakostiku,
- první bod pro nejbližší domu rozhodně nevyužijeme, už takhle nemá GG slavnou návštěvnost, tudíž zřizovat nový server nemá smysl. s GG3 mám v plánu udělat jen malé mapky s náhodným spawnem po mapě. Uvidim jak to tam pujde, když blbě, snížíme killy na 2.
- AWP, díky za připomínku, určite se s tím pokusím něco udělat, tohle mě taky rozčiluje.
- Massive má v kompetenci F3d0rov, ten ví o všem na Massivu asi nejlépe, vím o tom, občas se problém vyskytuje i na pár GG2, ale na GG1 nikoli.
Obrázek
- Bývalý GG HLSA, v součastnosti pouze "admin"
- Potřebuješ pomoci nebo poradit? Máš dotaz ohledně Gungame serverů? Napiš mi.
Uživatelský avatar
Mattonius
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 523
Registrován: 24 led 2013, 11:27
Bydliště: Hradec Králové / Náchod

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod imnosuperstar » 30 srp 2013, 14:11

-ten friendly fire

to sa neda preukazat ze to bolo umyselne. viac krat sa mi stalo ze mozno nahodne mozno nie mna zabili presne v momente ked som siel dat finalny rez nozom. a kvoli tomu som nevyhral. proste nemyslel som to tak ze niekto by sustavne attackoval. len presne v jednom nevhodnom momente

-ten dmg

som to myslel tak ze dat level za 500dmg. lebo casto krat sa mi stalo ze strielam jak o zivot nedam frag a potom pozeram dmg co som dal. 99 98 90 87. A toto ma dost vytaca ze tam je daky last hitter nateseny co mi zobral 4 fragy :D ale je to hlupost no.

-s tym hs

to som myslel tak ze zmenit to napr na 5 "veci" / level. za kill je +1 za hs je +2. alebo podobne to vybalancovat. cize za hs by bola vyhoda. ale toto je tiez somarina len ti objasnujem co som tym myslel.

edit mattonius: Diky za vysvetlení, no tak s tím dmg že dáš někomu 95 se nedivím že tě to štve, ale to máš na každým serveru to stejný , public/DM atd... mě to taky štve, ale je to jen hra, musíš líp mířit :D ty co ti to vyžerou, je na takovejhle serverech přeci normální věc, s frekvencí co se hráči spawnují se není čemu divit.
- Bez toho friendly firu by to bylo moc jednoduché právě, takhle to je alespoň napínavější :-) S HE tamy víc zabiješ svejch než nepřátel :D :D
Uživatelský avatar
imnosuperstar
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 06 úno 2013, 22:27

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod RakostniceK » 30 srp 2013, 14:24

tudíž zřizovat nový server nemá smysl

Možno by sa mohlo skúsiť na nejakú dobu namiesto iného :) napríklad toho GG3, ak by sa to neujalo, skúsi sa niečo iné. I keď je pravda, že na takom DM HS hrajú prevažne iba boti.

s GG3 mám v plánu udělat jen malé mapky s náhodným spawnem po mapě

Random spawny som už niekde hral. Úprimne, moc ma to nebavilo, ale asi by záležalo na tom, ako sa to spraví. Napríklad, chcel by si na tom nechať spawnprotection ?

edit mattonius: max 1 sekunda, spíš uplně bez něj. GG only HS je v nejbližší době rozhodně blbost
Uživatelský avatar
RakostniceK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 23 led 2013, 17:23

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod RakostniceK » 30 srp 2013, 16:50

max 1 sekunda, spíš uplně bez něj

aspoň, že tak :)
Uživatelský avatar
RakostniceK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 23 led 2013, 17:23

Další

Zpět na GunGame Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků