Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] HaDeN/Žádost o Unban

Příspěvekod HaDeN » 06 led 2017, 14:10

Názov topicu: JB 6/HaDeN
Skopírujte výpis z konzole: omlouvám se ale nemám doufám že to nevadí :( Popíšte čo sa stalo: Stalo se to že já jsem na začátku kola řekl zákazi (čupět, skákat, boxovat), dále jsem řekl běžte na čáru před vašimi celami a tak pusťte klávesnici a myš. Dále jsem řekl doplňujte blíže k sobě menší skupinky, blokery a jednotlivce zabíjím. Dále jsem řekl zahrajeme si na Simona, Simon říká všechny příkazy a zákazy platí. Dále jsem řekl simon říká skočte všichni skočili to bylo správně pak jsem řekl simon říká čupněte si to takě všichni udělali v tom nebyl problél ale pak jsem udělal chybu a ta byla taková že jsem řekl simon přejmenovává simona na okurku, okurka přejmenovává okurku na ct, a řekl jsem Simon říká skočte ale oni neskočili a já dal MFK a za to se moc omlouvám nevěděl jsem že jsem udělal chybu a hned jsem dostal ban na CT na dva dny. Já vím udělal jsem chybu ale v tom okamžiku jsem nevěděl jakou tak jsem se poté sešel na teamspeaku s adminem Kokim a ten už mi vše vysvětlil. Už vím jak se to hraje a jsem si vědom co jsem udělal za prohřešek ale přesto si žádám o to aby jste mi dali unban je to můj první ban a vím co jsem udělal špatně a už tuto chybu dělat nebudu. Abych se ospravedlnil nehraji tam dlouho a řídím se tak jak říkájí ostatní admini. Hráč Lucifer sice není Admin ale věřil jsem mu říkal že tam hraje dlouho a řekl mi že se simon hraje tak že po přejmenování aby se hrálo to na co jsem simona přejmenoval tak musím říct ta daná přejmenovaná věc všechno platí
Hráč HaDeN a děkuji jestli si to přečtete
HaDeN
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 led 2017, 13:37

[V] HaDeN/Žádost o Unban

od Rumcajz » 06 led 2017, 14:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: HaDeN/Žádost o Unban

Příspěvekod Karl0s » 06 led 2017, 17:06

Zdravím,

je hezké že jsi zjistil kde jsi udělal chybu. Teď už víš jak se přejmenovává simon, bohužel UB nedostaneš. Za ty 2 dny si alespoň objasníš další chytáky a pravidla. U T můžeš hrát normálně dále.


Přeji ti krásný zbytek dne.
Uživatelský avatar
Karl0s
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 364
Registrován: 25 led 2013, 16:54


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník