Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] [T]he [G]uy from [C]zechia / Jailbreak

Příspěvekod Dizy » 29 črc 2023, 03:39

Nick na serveru - [T]he [G]uy from [C]zechia

SID - Steam: STEAM_0:1:541969132

Sekce, na které žádám o práva - Jailbreak

Věk - 17 let

Hlstats -http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497/hlstats.php?mode=playerinfo&player=191410#

Mé bany na portálu gamesites.cz -1 pamatuji si jeden ban který jsem dostal za dávání ct do bloku,ano vím je to velké porušení pravidel, ale dávál jsem ho tam z důvodu že neuměl pravidla a tím jak byl nezkušený tak dával samé FK možná že dal už i MFK ale to už si nejsem jistý v tu dobu jsem neuměl točit dema a tak sem to vyřešil blokem, ještě jednou se za tohle chování omlouvám.

2- nejsem si jistý jestli jsem dostal nějaký ban na chat, možná že i jo ale nevím, ale i tak se za to radši omluvím, ponaučil jsem se a momentálně určitě žádný čerství ban nemám :/

Něco o mně - Jmenuji se David, je mi 17 let a bydlím v Libereckém kraji a zároveň i v Ústeckým kraji co dodat prostě rodiče :/, v Ústí už tak často nebývám nemám moc dobrý vztah s tátou. Studuji Obchodní akademii 1 ročník,btw měl jsem odklad kdyby to přišlo někomu SUS na můj věk :D tudíž jsem student a trávím dost času doma u učení, a chtěl bych ho rád ještě využít na rozvíjení a pomáhání portálu gamesites.cz proto píšu tuto žádost !!!

Proč zrovna já - Jak jsem zmínil chtěl bych pomáhat s rozvíjením portálu gamesites.cz jako ostatní admini ♥
Nějaké ty vlastnosti - myslím si že jsem klidný naučný a cíle vědomí člověk, rád se seznamuji s novými věcmi a lidmi, mám rád oběcně prostě komunikaci na internetu (: . Myslím si že bych byl platný člen A-teamu ♥

Zkušenosti s CSGO - oběcně hry od valve hraju už od raného dětsví, otevřeli mi oči a cit ke hrám, Miluju je dodnes, na csgo mám obecně nahráno hrozně moc hodin když spočítám všechny účty co vlastním tak to bude nějakých 4-5 tisíc, kdybych měl zahrnout ještě 1.6 tam by to mohli byt už tak deseti tisíce :D(mám tam nakoupeno hrozně moc VIP,EVIPEK chci podotknout že se mi tam líbí funkce za 200 kč na celý život a chtěl bych jí nejradši i do CSGO :D )

Poznámka - koukal jsem na historii chatu, jsou tam nějaké hlouposti tak prosím o přimhouření očka ♥, ještě jedna věc kdyby někdo měl námitku že nemam nahláseno 5 lidi tak v jednom pp mám dva hráče tak aby bylo jasno ♥

Děkuju za přečtení a za zaslání zpětné vazby Dobrý večer, pro vás možná ráno, možná odpoledne :D.
Dizy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2022, 12:02

[Zamítnuto] [T]he [G]uy from [C]zechia / Jailbreak

od Rumcajz » 29 črc 2023, 03:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [T]he [G]uy from [C]zechia / Jailbreak

Příspěvekod Heppsak » 30 črc 2023, 10:22 VIP

Ahoj,
jak sám píšeš, tak nadávky v chatu opravdu máš, ale bohužel přes to nejede vlak. Kdyby to byly nějaké menší nadávky, ale tohle si admin opravdu nemůže dovolit.

Zároveň jsem v jednom z tvých PP neviděl úplně nejlepší vystupování z tvé strany, tudíž by bylo vhodné na tom trochu zapracovat.

Doporučil bych ti udělat ještě nějaké ty PP a hlavně se zklidnit v chatu. Pak se uvidí co dál.
Znovu si můžeš požádat za měsíc.

Zamítnuto
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: [Zamítnuto] [T]he [G]uy from [C]zechia / Jailbreak

Příspěvekod Dizy » 30 črc 2023, 15:29

Jo snad to nějak doladím, dík za odpověď.
Dizy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2022, 12:02


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků