Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Re: História JB1

Příspěvekod Slinkys » 09 pro 2013, 21:28

Ták, ták... Souhlasím . :D Kdysi to bylo mnohem lepší, vždy na serveru byly minimálně 5 rozumných CT .. Což dnes? ... Benni vidíš to sám na těch serverech .. Všichni ti admini, ale bohužel to už nikdo nevrátí :(
Obrázek TF2 HLSA
Obrázek Superstar
Obrázek Otazníček
Obrázek Venku instaluju potrubí
Uživatelský avatar
Slinkys
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 199
Registrován: 08 pro 2013, 12:47
Bydliště: Havířov

Re: História JB1

od Rumcajz » 09 pro 2013, 21:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Havířov

Re: História JB1

Příspěvekod benni » 10 pro 2013, 02:40

Ako ja nehovorím že sú admini zlý, to ani tvrdiť nemôžem lebo tam nehrávam pravidelne, chodím sa len pozrieť na skok ako to tam vyzerá...

Ale chýba adminom niekto starší skúsenejší ktorý im poradí, niečo vymyslí, ja som sa od Wortexa a Chaosa naučil viac než dosť, to dnešným chalanom chýba, pripojiť sa na TS pokecať tam pospolu, poradiť si vymyslieť zábavu pre seba a tým aj pre celá server... dnes tam príde server zabanuje jedného druhého tretieho, dá si 2-3 kolá a odíde lebo ho to tam nebaví :) Je to škoda lebo ten server bol doslova geniálny, trávil som na ňom hodiny denne :)
Uživatelský avatar
benni
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 05 bře 2013, 00:59

Re: História JB1

Příspěvekod Smajlice » 10 pro 2013, 08:34

benni a co kdyby jsi se vrátil :) Serveru a GS by to pomohlo. ;)
Uživatelský avatar
Smajlice
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 188
Registrován: 04 úno 2013, 21:33
Bydliště: Olymp

Re: História JB1

Příspěvekod benni » 10 pro 2013, 13:28

Ja som rád že ma chytil teraz Furien, priznám sa že JB ma neláka, nielenže keď je plný server tak mi to nehorázne seká, čo by sa síce dalo napraviť, ale pokiaľ by mal niekto záujem, mám v hlave 10 hier ktoré vždy zabavia každého na serveri a hlavne im nedajú možnosť alebo šancu vzbury :)
Uživatelský avatar
benni
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 05 bře 2013, 00:59

Re: História JB1

Příspěvekod ViktorOnlyJB » 10 pro 2013, 15:05 VIP

cca. 2-3 roky zpět si vzpomínám na pár dobrých adminů z JB2 ---> Reza, Mustafa, Vlk, m i c r o, spectrum apod... to byly časy :)
ex 1.6Admin -> XY let.
ex GOAdmin -> XY let.
xd
4x vítěz JB Football Cupu - 4v4, 3v3, 2v2; 2v2 - GS Football Maestro - Golden Hattrick
Uživatelský avatar
ViktorOnlyJB
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1348
Registrován: 24 led 2013, 20:26
Bydliště: Tam kde si lehnu..

Re: História JB1

Příspěvekod Hoover » 10 pro 2013, 15:34 VIP

Zaujímavé mi je to, že to všetko bolo ešte len pred rokom minimálne :D Ja už JB nehrám, stačilo mi prísť na 3 minúty a už som dostal FK, nenáhlasené VD, mód počas VD, deti a demenciu
Uživatelský avatar
Hoover
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 28 led 2013, 21:29

Re: História JB1

Příspěvekod benni » 10 pro 2013, 15:47

Ja nikdy nezabudnem na skvelú admin partiu na JB1 čo sme boli - Wortex, Wulfik, Trnko, Moes, Wehr, Klejnič, Chaos a občas sa pripojil Tresky-Plesky :D Vždy sme sa stretávali na TS každý večer ako rodina a pripojili sa do hry, kde sa všetci na nás zabávali proste to stálo za to vtedy :)
Uživatelský avatar
benni
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 05 bře 2013, 00:59

Re: História JB1

Příspěvekod Diesko » 10 pro 2013, 17:13

Sice hraji JB rok, ale to byl ještě v pohodě. O prázdninách to bylo peklo, každej druhej porušoval pravidla. Když sem dostal na jb4 práva tak sem byl ke všem přísněj a hodil sem je o zem za každou číčovinu co provedly. ..

Dneska se nestane že by byl někdy pořádek a šlo by normálně hrát.
Starej profil, nepiš mi
New → Dies
Uživatelský avatar
Diesko
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 787
Registrován: 24 led 2013, 16:54
Bydliště: Praha / Prague / Praga / Prag

Re: História JB1

Příspěvekod SkaterBoss » 10 pro 2013, 20:42

Já som síce nikdy nehral na JB1 ale na JB7 to bolo veľmi podobné... Spomínam si že keď som sa tam po prvý krát pripojil bol som užasnutý... Taký JB aký to bol vtedy som nikde inde nenašiel, a tak som tam začal hrávať - bolo to asi pred rokom a pol .... Spomínam si vtedy boli skoro samé zábavné kolá a normálne CT... Dokonca si spomínam na 2 nemenovaných hráčov ktorý ovládali pravidlá úplne super, vždy keď niekto spravil niečo zlé - nikto mu nenadával ale jeden z tých hráčov mu vysvetlil že prečo to tak má byť... A spomínam si ešte aj na to že aký hráči tam hrávali - bol som na servery jeden z najmladších - nie ako teraz keď 90% servera sú deti do 11 rokov čo ani neovládajú pravidlá... Asi po 5 mesiacoch som si tam kúpil extraVIP a odvtedy to s tým serverom bohužial môžu sa hráči/admini snažiť ako chcú išlo dolu vodou... Teraz keď sa na server pripojím po prvom kole som už taký rozzúrený (pretože niake malé dieťa mi dá FK a nepozná niečo tak ako VD...) že vždy to po 5 minútak vypínam... Jediná doba keď sú tam rozumnejší hráči začína po 21:00... Bol by som veľmi rád keby sa JB vrátil do starých koľají ale to sa už asi bohužiaľ nestane, a budeme si musieť zvyknúť na tie freekilly, teamkilly, freeattacky... A naozaj by to chcelo aj niakych aktívnejšich adminov... Čo si vtedy pamätám tak tam nebolo chvíle keby nebol na server niaky admin... Chápem že aj admini majú svoj život ale keď sa už prihlásili na post admina tak by sa mali zmieriť aj s takýmito povinnosťami... Možno to je tým že teraz ich to nebaví asi tak ako mňa... A verím že takto niako to je aj na JB1 o ktorom sa tu píše...

S pozdravom Super Zabiják...
Uživatelský avatar
SkaterBoss
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 35
Registrován: 05 úno 2013, 17:44

Re: História JB1

Příspěvekod benni » 10 pro 2013, 20:53

Poviem ti s tou aktivitou adminou, veľa z nich sa prihlásilo za adminov keď boli mladšía mali kopu času... lenže čím sme starší tým je toho času menej a menej a menej --- ja som riešil aktivitu adminov na JB6 keď som tam bol chvíľu SA tým že som ich tam nabral cez 20-30 lenže tým že teraz sú admini daný na všetky servery tak je to náročnejšie.
Uživatelský avatar
benni
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 05 bře 2013, 00:59

Re: História JB1

Příspěvekod Hoover » 10 pro 2013, 22:19 VIP

Holt, keďže gamesites je najväčší portál, musíme čakať príval nových hráčov. Rozumnejších či pomäťených. Na JB platí tá druhá varianta. Chýbajú mi tie časy, kedy bolo prísne, ale zato zábavné kolá so smiechom. Keby servery dali iba pre steamakov a boli by tam normálny ľudia, uvažoval by som nad kúpou. Pretože pohár mi už pretiekol a pre partiu, s ktorou rád hrajem, sa mi neoplatí tam hrať. Volím sa radšej venovať užitočnej činnosti ako nad FKs a demenciou. Je tam tá dobrá partia, to mi je však nedostatočné
Uživatelský avatar
Hoover
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 28 led 2013, 21:29

Re: História JB1

Příspěvekod benni » 11 pro 2013, 05:40

Inak to by bol skvelý nápad čisto JB pre Steam hráčov :) Myslím že by bol dosť obľúbený :)
Uživatelský avatar
benni
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 05 bře 2013, 00:59

Re: História JB1

Příspěvekod WARNING » 11 pro 2013, 14:47 VIP

teraz sa da "lepsie" zahrat na jb 9 lebo tam ma malo ludi vip/evip...ved naco robit vzbury ked si zebricka, radsej sa zabavit nejakymi atrakciami. no tiez to tam docela ovladaju deti :D a to s tym JB steam serverom to by bolo super
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: História JB1

Příspěvekod kuk » 11 pro 2013, 18:06

Že ty děcka neovládají pravidla? Ty se je naučí nazpaměť a pak stačí za t malinkatá nepozornost a už máš kill. A jak už se psalo, reakce na stoupnout si, reakce na s.... skok, češi půjdou tam a japonci tam, to jsou takové píčoviny. A když chceš udělat nějaký normální kola, tak tam přidupe borec s vip, prdne si neviditelnost a co máš jako dělat...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
kuk
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 470
Registrován: 23 led 2013, 17:30

Re: História JB1

Příspěvekod benni » 11 pro 2013, 18:15

To je to čo sme si dokázali ustrážiť :D Teraz to nedokážeš lebo vezmeš simona a otvoríte dvere skôr než dáte príkazy CT-čkám :) Prvý majú byť rozmiestnený CT a až potom poslaný teroristi do klietky :) To je to čo nikto teraz nerobí a hlavne veľa CT sa shválne približuje k T-ckám takže skôr prevláda demencia než naivita :)
Uživatelský avatar
benni
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 05 bře 2013, 00:59

PředchozíDalší

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků