Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Re: História JB1

Příspěvekod STIG23 » 23 pro 2013, 20:03

No jo, to byly časy. Já sám hraju JB už 3 roky a moc dobře si pamatuju, jaký to bylo tenkrát. Prostě fakt super, nemoh jsem se od JB 1 odpoutat, jenže s tou havětí, co tam hraje dnes, kdy jsou admini vyhazováni na žádosti cheaterů... Můžem se jen domýšlet, kdo a co za tohle všechno může...
Neztrácejte čas tím, co vás skutečně nebaví. Užívejte života!
Uživatelský avatar
STIG23
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 613
Registrován: 25 led 2013, 17:51

Re: História JB1

od Rumcajz » 23 pro 2013, 20:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: História JB1

Příspěvekod benni » 23 pro 2013, 21:09

Chýba rešpekt na servery.. taký aký má Garlin keď tam príde, alebo iný starší skúsenejší admini... 90% adminov nemá žiaden rešpekt a to je to najhoršie.. ani mňa nemilovali všetci hráči, boli taký čo ma preklínali dokonca aj admini, ale snažil som sa byť k nim taký aký sú oni ku mne... + pridával som do toho nejaký ten humor.. teraz ten humor chýba... máloktorý admin má odvahu vybanovať vkľude aj polovicu serveru nespratníkov... vačšina má z toho strach aby nemal zle a to je to najhoršie... nemôže si vydobiť pevnú ruku a s tým len prichádzajú problémy.
Uživatelský avatar
benni
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 05 bře 2013, 00:59

Re: História JB1

Příspěvekod Hoover » 23 pro 2013, 21:46 VIP

benni píše:Chýba rešpekt na servery.. taký aký má Garlin keď tam príde, alebo iný starší skúsenejší admini... 90% adminov nemá žiaden rešpekt a to je to najhoršie.. ani mňa nemilovali všetci hráči, boli taký čo ma preklínali dokonca aj admini, ale snažil som sa byť k nim taký aký sú oni ku mne... + pridával som do toho nejaký ten humor.. teraz ten humor chýba... máloktorý admin má odvahu vybanovať vkľude aj polovicu serveru nespratníkov... vačšina má z toho strach aby nemal zle a to je to najhoršie... nemôže si vydobiť pevnú ruku a s tým len prichádzajú problémy.

Áno Garlin má rešpekt, ale on zase vie vybanovať server za úplne zbytočnosti.
Uživatelský avatar
Hoover
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 28 led 2013, 21:29

Re: História JB1

Příspěvekod paulyonK » 23 pro 2013, 23:05

benni píše:Chýba rešpekt na servery.. taký aký má Garlin keď tam príde, alebo iný starší skúsenejší admini... 90% adminov nemá žiaden rešpekt a to je to najhoršie.. ani mňa nemilovali všetci hráči, boli taký čo ma preklínali dokonca aj admini, ale snažil som sa byť k nim taký aký sú oni ku mne... + pridával som do toho nejaký ten humor.. teraz ten humor chýba... máloktorý admin má odvahu vybanovať vkľude aj polovicu serveru nespratníkov... vačšina má z toho strach aby nemal zle a to je to najhoršie... nemôže si vydobiť pevnú ruku a s tým len prichádzajú problémy.


přesně to co jsi popsal (to vybanování serveru) jsem dělal já na serverech kde jsem působil.Hráči pak v mé přitomnosti dělali daleko méně problémů, než třeba v přítomnosti jiných "kolegů" .. Pak se mi občas i omlouvali i za uplné blbosti:)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

15.10.2012 - 24.6.2014
Uživatelský avatar
paulyonK
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 88
Registrován: 23 led 2013, 15:50
Bydliště: Kláštereeec nad Ohří

Re: História JB1

Příspěvekod ManM » 24 pro 2013, 23:57

HooveR píše:
benni píše:Chýba rešpekt na servery.. taký aký má Garlin keď tam príde, alebo iný starší skúsenejší admini... 90% adminov nemá žiaden rešpekt a to je to najhoršie.. ani mňa nemilovali všetci hráči, boli taký čo ma preklínali dokonca aj admini, ale snažil som sa byť k nim taký aký sú oni ku mne... + pridával som do toho nejaký ten humor.. teraz ten humor chýba... máloktorý admin má odvahu vybanovať vkľude aj polovicu serveru nespratníkov... vačšina má z toho strach aby nemal zle a to je to najhoršie... nemôže si vydobiť pevnú ruku a s tým len prichádzajú problémy.

Áno Garlin má rešpekt, ale on zase vie vybanovať server za úplne zbytočnosti.


Ano ale Garlin si to može dovoliť a nikto mu nič nepovie. Pokial by Admini BANovali tak ako kedysi alebo tak ako Garlin, boli by zjebávaný od HLSA že prečo banujú to a to. Keď som začínal ja tak som sa bál Chaosa, Wortexa, Moesa, Wulfíka a dokonca aj Gaizena :D Teraz si tam detičky robia čo chcú a rešpekt majú akurát pred Vedením a HLSA pretože oni možu banovať aj to za čo by bol normálny admin odmenení maximálne tak puntíkmi prípadne vyhadzovom.
Bol som tu a prídem zas!
Uživatelský avatar
ManM
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 23 led 2013, 14:42
Bydliště: Nitra

Re: História JB1

Příspěvekod niitram11 » 31 pro 2013, 23:42

Proč byl přidán vůdce??
niitram11
Uživatelský avatar
niitram11
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 29 čer 2013, 12:49

Re: História JB1

Příspěvekod Falqo » 01 led 2014, 16:29

Náhodou, když dojdu na JB4.. tak najednou je ticho,a já se snažím co se snažím, a většinou,když mi je v mikrofonu rozumět, tak děckám se ty mé kola líbí.. Akorát jako obvykle se najdou ti, kteří mermomoci musí zabíjet tak mi jednoho Policajta zabijou, a pak spamuje ať to urychlím ( a tak vznikají bany v dnešní době) :D
A Benni, jak jsi předtím, dal ten screen s těma adminama tak nevím jestli přímo když jste hráli, ale později rony aj Alice měli práva..
Jinak máte pravdu, JB už není co to bylo.. pusobím tady tuším 3,5 roku jako admin a jako hráč asi 4 roky.. Ti lidi, strašně, strašně se to změnilo..Dneska jim jde pouzde o body a o kily... Zábavné kola vidím jednou za měsíc na Jailbreaku...
Uživatelský avatar
Falqo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 137
Registrován: 23 led 2013, 17:22

Re: História JB1

Příspěvekod Ovie » 01 led 2014, 16:45 VIP

Falqo píše:Jinak máte pravdu, JB už není co to bylo.. pusobím tady tuším 3,5 roku jako admin a jako hráč asi 4 roky.. Ti lidi, strašně, strašně se to změnilo..Dneska jim jde pouzde o body a o kily... Zábavné kola vidím jednou za měsíc na Jailbreaku...


Ano, přesně .. JB se začal hrát na "rank".
Uděláš si kolo delší jak 4-5 minut a všichni, že zdržuju ..
Sice nejsem na JB tak dlouho (2 roky) ale u za tu dobu se JB hodně, hodně změnil.. Když jsem tam přišel poprví tak jsem nevěděl a ni co to znamená FK nebo PP atd. Ale vždy se tam našel nějaký zkušený hráč, který mi to bylo ochotný vysvětlit :arrow: ale ty zkušenější přestávají hrát hlavně kvůli drzosti těch malých smráďata JBs ovládají děti ..
Uživatelský avatar
Ovie
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 699
Registrován: 23 led 2013, 17:56

Re: História JB1

Příspěvekod Hoover » 01 led 2014, 17:06 VIP

M4LK1N píše:
Falqo píše:Jinak máte pravdu, JB už není co to bylo.. pusobím tady tuším 3,5 roku jako admin a jako hráč asi 4 roky.. Ti lidi, strašně, strašně se to změnilo..Dneska jim jde pouzde o body a o kily... Zábavné kola vidím jednou za měsíc na Jailbreaku...


Ano, přesně .. JB se začal hrát na "rank".
Uděláš si kolo delší jak 4-5 minut a všichni, že zdržuju ..
Sice nejsem na JB tak dlouho (2 roky) ale u za tu dobu se JB hodně, hodně změnil.. Když jsem tam přišel poprví tak jsem nevěděl a ni co to znamená FK nebo PP atd. Ale vždy se tam našel nějaký zkušený hráč, který mi to bylo ochotný vysvětlit :arrow: ale ty zkušenější přestávají hrát hlavně kvůli drzosti těch malých smráďata JBs ovládají děti ..

Ja hrajem JB vyše roka a som ešte stihol tu generáciu "normálnych". Hold prístup im zakázať nemôžme a na iné portály nechodia
Uživatelský avatar
Hoover
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 28 led 2013, 21:29

Re: História JB1

Příspěvekod TheExit » 02 led 2014, 00:33

STIG23 píše:No jo, to byly časy. Já sám hraju JB už 3 roky a moc dobře si pamatuju, jaký to bylo tenkrát. Prostě fakt super, nemoh jsem se od JB 1 odpoutat, jenže s tou havětí, co tam hraje dnes, kdy jsou admini vyhazováni na žádosti cheaterů... Můžem se jen domýšlet, kdo a co za tohle všechno může...

Nehraju 3 roky, tak jsem nezažil dobu kdy se hrálo tak dobře. STIG to napsal dobře že admini jsou zbavování práv na přání cheateru. je pravda že teď hraje více dětí a čím dál více se porušuji pravidla.
Uživatelský avatar
TheExit
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 28 led 2013, 17:50

Re: História JB1

Příspěvekod odyseenko » 09 říj 2017, 14:46 VIP

Úprimne, pri čítaní toho tu mi ukápla slzička, jak by povedal Maxipes. Veru, stará škola. Všetky nicky, ktoré si vymenoval si pamätám. To boli časy. Vtedy som bol ešte pubertiak 15 ročný, ktorý vás zaradom posielal do prdele a bol banovaný :D Alebo ako som dostal ban na týždeň k CT, lebo Garlina alebo kofolu som poslal do prdele. A počas toho týždňa som si kúpil steam a trnko ma načapal a dal permu k CT :D Úprimne, starí admini tam chýbajú ako soľ, dokázali sa zabaviť ako dospeláci. Dnes väčšina CT dáva reakcie a nesnaží sa ani vymýšľať hry. :/
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: História JB1

Příspěvekod Knedlajs » 09 říj 2017, 20:49 VIP

Ja mám náhodou "JB Kidov" rád. :D Niekedy sa totiž na nich dokážeš zabaviť oveľa, oveľa viac, ako by ťa zabavil nejaký "schopný" Simon.
Od toho sme tu predsa my. Starší, aby sme tvorili zábavné kolá. Tak, ako nemôžeme malým deťom zakázať to hrať, tak od nich nemôžeme čakať, že budú mať rozmýšľanie a fantáziu, ako o 10 rokov starší hráči.

JB bol, je a aj vždy bude taký, aký si ho spravíme.
A každý, kto si myslí niečo iné, klame sám seba. ;-)

e.Peace: Však niekedy sa dá práve inšpirácia k JB hľadať u nich. Niekedy aj menej schopný Simon má dobrý nápad, už to len zapojiť do hry. ;)

e. Knedlík: Presne ako píšeš bráško, presne ako píšeš.... ;)
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: História JB1

Příspěvekod Dandeenka » 11 říj 2017, 13:44 VIP

K těm "JB kidům"... Znám pár - jak říkáte - "kidů" a kolikrát jenom sedím a koukám. Samozřejmě jsou případy, které hru absolutně nezvládají a měly by trávit čas u T, ale pak znám hráče, kteří už od první věty jsou slyšitelně hodně mladí, ale dokáží reagovat a s ochotou se učí novým příkazům a co bychom za pár let bez takových dělali? Každý jsme začínal jako prcek a každý jsme se tomu musel nějak naučit i v praxi. :)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: História JB1

Příspěvekod TheRohlikar » 12 říj 2017, 11:22

Dandeenka píše:měly by trávit čas u T


Venku, na pískovišti s vojáčkama a trhat jim nožičky.
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: História JB1

Příspěvekod Abee » 13 říj 2017, 19:13 VIP

TheRohlikar píše:
Dandeenka píše:měly by trávit čas u T


Venku, na pískovišti s vojáčkama a trhat jim nožičky.


Tak tak :lol: :ugeek:
Uživatelský avatar
Abee
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 306
Registrován: 03 dub 2014, 06:52

PředchozíDalší

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků