Volná debata o Counter Strike 2.

Hľadam team

Příspěvekod ofohan111 » 13 zář 2017, 22:30

Zdravím hľadám skúsený tím ktorý ma chuť trenovať.
Vek: 18
Rank: LE (1500h)
Pozicia: Lurker/AWP

Takže niečo o mne. Z profilu človeka som kľudna povaha ktorá ma chuť vyhrávať samozrejme sa viem poučiť z vlastných chýb a pripustiť si ju. Ako hráč hrávam veľmi špecificku rolu ktorá sa nehodí do každého tímu. Z herneho hľadiska trénujem minimalne 2h denne sám, viac ma to samého nebaví, mm nehrávam často a neberiem ho moc vážne. Faceit učet mám ale veľmi som to nehral (30 zapasov, Silver liga) Ak by sa našiel nejaký tím prosím aby mi napísal na tím do profilu a pridal si ma.

https://steamcommunity.com/profiles/76561197963752085/

Ďakujem
Uživatelský avatar
ofohan111
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 23 led 2013, 19:00

Hľadam team

od Rumcajz » 13 zář 2017, 22:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Hľadam team

Příspěvekod byLife » 14 zář 2017, 08:49 VIP

[
Ahoj, hledám neco podobného
Věk 20
Rank asi 117kg
Pozici mám rad dost, ani ta klasická není špatná
Moje info: z profilu člověka to mám radši tvrději ne moc, ale věčná romantika ne nuda. Z vlastnichc chyb se poučit neumím, nedělám chyby. Jako hráč mám taky velmi specifickou roli a da se říct ze bez me role si nezahraješ, taktéž se ale nehodí do každého týmu, potřebuje to holky.. Z herního hlediska jsem schopný trénovat od rána do večera dny i noci. Jak by se někdo našel pm na webu
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Hľadam team

Příspěvekod KiNgPatas » 14 zář 2017, 09:17 VIP

byLife píše:[
Ahoj, hledám neco podobného
Věk 20
Rank asi 117kg
Pozici mám rad dost, ani ta klasická není špatná
Moje info: z profilu člověka to mám radši tvrději ne moc, ale věčná romantika ne nuda. Z vlastnichc chyb se poučit neumím, nedělám chyby. Jako hráč mám taky velmi specifickou roli a da se říct ze bez me role si nezahraješ, taktéž se ale nehodí do každého týmu, potřebuje to holky.. Z herního hlediska jsem schopný trénovat od rána do večera dny i noci. Jak by se někdo našel pm na webu

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
KiNgPatas
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 717
Registrován: 06 srp 2016, 22:33
Bydliště: CS:GO

Re: Hľadam team

Příspěvekod ofohan111 » 14 zář 2017, 15:56

Od administratorov by som skôr čakal odbornosť a nie si robiť srandu z náhodných ľudí :)
Uživatelský avatar
ofohan111
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 23 led 2013, 19:00

Re: Hľadam team

Příspěvekod sndT » 14 zář 2017, 16:06 VIP

ofohan111 píše:Od administratorov by som skôr čakal odbornosť a nie si robiť srandu z náhodných ľudí :)


Tak stáva sa, že si niekto pomýli zoznamku s nejakou ,,žiadosťou" o team :lol:
Obrázek - http://steamcommunity.com/id/sndT/
Obrázek - Sindetik
Uživatelský avatar
sndT
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 240
Registrován: 31 srp 2015, 13:33
Bydliště: Nitra

Re: Hľadam team

Příspěvekod ofohan111 » 15 zář 2017, 00:38

Chápem že väčšina adminov sú deti alebo v gočku tak MGE maximálne, takže som to mohol očakávať . Ak sa ti niečo nepáči tak to nekomentuj. Stále nechápem čo je na tejto žiadosti zle :)
Uživatelský avatar
ofohan111
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 23 led 2013, 19:00

Re: Hľadam team

Příspěvekod polskasila » 15 zář 2017, 15:18 VIP

ofohan111 píše:Chápem že väčšina adminov sú deti alebo v gočku tak MGE maximálne, takže som to mohol očakávať . Ak sa ti niečo nepáči tak to nekomentuj. Stále nechápem čo je na tejto žiadosti zle :)


Vzhledem k tomu, ze jsi v sekci volna debata, tak se nediv zadnym komentarum, kazdy si okomentuje to, co chce, tak si nestezuj. Navic tu sam pises, jak trenujes 2h/den a jsi teprve LE za 1500 hodin? Ja netrenuju nikdy a jsem taky LE, taky mam 1500h a navic z toho mam tak 75% na community serverech :lol: Pokud se ti nekdo ozve, tak nevidim duvod, proc by sis mel vubec takovych komentaru vsimat (kdyz ti to tak vadi)...
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: Hľadam team

Příspěvekod byLife » 15 zář 2017, 19:42 VIP

Náhodou, už jsem v Gocku AKčko!
A nevidím, kde jsem si udělal srandu z tebe, spis jsem udělal srandu sam ze sebe, ale je možné, ze jsi četl nějaké me příspěvky na fb, to bych se už nedivil
Na žádosti zle nic není a me se libi, jen zbytečně hledas chyby, které stejně nikde nejsou popř. vyhledáváš spor tam kde není
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Hľadam team

Příspěvekod KhalDenny » 19 zář 2017, 16:58 VIP

byLife píše:Náhodou, už jsem v Gocku AKčko!
A nevidím, kde jsem si udělal srandu z tebe, spis jsem udělal srandu sam ze sebe, ale je možné, ze jsi četl nějaké me příspěvky na fb, to bych se už nedivil
Na žádosti zle nic není a me se libi, jen zbytečně hledas chyby, které stejně nikde nejsou popř. vyhledáváš spor tam kde není


Ty si akačko ? ja že stále gold xD
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: Hľadam team

Příspěvekod KalvinJB » 20 zář 2017, 10:17 VIP

DennySSS píše:
byLife píše:Náhodou, už jsem v Gocku AKčko!
A nevidím, kde jsem si udělal srandu z tebe, spis jsem udělal srandu sam ze sebe, ale je možné, ze jsi četl nějaké me příspěvky na fb, to bych se už nedivil
Na žádosti zle nic není a me se libi, jen zbytečně hledas chyby, které stejně nikde nejsou popř. vyhledáváš spor tam kde není


Ty si akačko ? ja že stále gold xD


Trošičku potahanej víš jak. Ale věřím že to Lajfík dotáhne ještě za Globála :lol:.
CS:GO admin
CS:GO support
FB moderátor
EX CS:GO správce akademie
Uživatelský avatar
KalvinJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1317
Registrován: 27 bře 2016, 15:56
Bydliště: Praha


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků