Potřebujete poradit? Ptejte se zde

hlasitosť mikrofonu

Příspěvekod ratatas » 06 lis 2022, 18:58

Zdravím.
Mám taký problém,že sa mi nedá vo windowse zvýšit hlasitosť mikrofónu ..
Stále je to na hodnote 1 a nejde posunúť do prava.
Mám slúchatka HyperX v ktorých je už mikrofón zabudovaný.
Ďakujem za skoré odpovede.
Uživatelský avatar
ratatas
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 198
Registrován: 12 zář 2014, 16:14

hlasitosť mikrofonu

od Rumcajz » 06 lis 2022, 18:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: hlasitosť mikrofonu

Příspěvekod sakulmore » 18 pro 2022, 17:48 VIP

Skúste nasledujúce kroky na riešenie problému so zvýšením hlasitosti mikrofónu:

Skontrolujte, či je mikrofón správne zapojený do počítača. Ak používate slúchadlá s integrovaným mikrofónom, skontrolujte, či sú správne pripojené k počítaču.

Otvorte Ovládací panel a prejdite na položku "Zvuk". V okne "Zvuk" kliknite na kartu "Vstup" a skontrolujte, či je vybraný správny mikrofón.

V okne "Vstup" by ste mali vidieť aj ovládacie prvky pre hlasitosť mikrofónu. Skúste zvýšiť hlasitosť mikrofónu pomocou týchto ovládacích prvkov.

Ak tieto kroky nepriniesli požadovaný výsledok, môže byť problém v softvéri. Skúste aktualizovať ovládače pre mikrofón alebo skúste použiť iný mikrofón.

Ak problém stále pretrváva, môže byť potrebné obnoviť nastavenia zvuku v systéme Windows. Pre spustenie obnovenia nastavení zvuku otvorte Ovládací panel a prejdite na položku "Zvuk". Kliknite na tlačidlo "Obnoviť nastavenia zvuku" a postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Dúfam, že tieto kroky vám pomôžu vyriešiť problém so zvýšením hlasitosti mikrofónu. Ak sa problém stále nevyriešil, môže byť potrebné kontaktovať technickú podporu výrobcu slúchadiel alebo počítača.
sakulmore
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 19 pro 2021, 23:04


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník