Vše ohledně kategorie serverů: Jump Servery

HNS AutoBhopBlock (nejspíše)

Příspěvekod jejdik » 14 led 2018, 20:56

Takže zdravím jelikož jsem AKADEMIK na Jump serverech vím co se kde děje co se dá bugovat proto to nahlašujem do PP.
Tady příchází 1. dotaz v PP nahlašujem někdy Spolupráci mezi T a CT že se někdo buguje na konec (XP,m3,...) což je zakázané.
Takže či by sa mohl přidat třeba nábor na "Stavitele/Upravovatele" --> Tento člověk by nemusel mít admin práva probíhal by nábor pouze na post stavění bloků,map popřípadě. Hráč by mohl opravit bugy co najde počas hraní či od hráčů. Momentálně vím asi o 7 bugách po celých mapách či mapě zkontaktuji "Taygeteho" a ukážu mu na demu či v hre jak se to dá bugnout a on to opraví.
Vím proto že admin Taygete který má k těmto pravomocem přístup není vždy online "chápu práce není čas to beru nechci nějak poškodit hráče" tak že by to opravoval on spíše či mi rozumíte jako že už vybraný "stavitel"
Například moje nahlášení v PP třeba tuto " hns-poruseni-pravidel-2x-t177380.html " je právě bug se na konec XP mapy DE_Dust 2.
Admina se pokusím kontaktovat ale blbne mi steam jeden den mě přidávat jde další že jsem si nedobil $$ atd....

Děkuji za pozornost a vyjádření v komentářích snad se mému nápadu vyhový pokud to však nepůjde dema si budem schovávat a postupně posílat adminům tak jako do teď

jejda
JUMP MASTER.io
Uživatelský avatar
jejdik
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 487
Registrován: 25 pro 2017, 22:39
Bydliště: JUMP sekce [Olomouc]

HNS AutoBhopBlock (nejspíše)

od Rumcajz » 14 led 2018, 20:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: JUMP sekce [Olomouc]

Re: HNS AutoBhopBlock (nejspíše)

Příspěvekod Karmik66 » 14 led 2018, 22:06 VIP

Ahoj, topik jsem znovu připnul, ať je na očích - bugy-na-hns-block-t62223.html

Pošli to sem, až budu mít čas buď já nebo případně Tay, podíváme se na to a opravíme :)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Karmik66
CS 1.6 Support kapitán
CS 1.6 Support kapitán
 
Příspěvky: 2392
Registrován: 16 dub 2014, 18:18

Re: HNS AutoBhopBlock (nejspíše)

Příspěvekod jejdik » 14 led 2018, 22:23

Neočekával jsem až takovou aktivitu wau. :)
Dobře určitě tam dám co mám ale jde o to ty bugy jsem na mapách které se hrají snad fakt jen ked tam nejsem takže prosím strpení s tím ale budu na tom pracovat.
To znamená karmiku poprvé a naposled te prosím ci mohu na serveru porušit pravidla s nějakým hráčem za účelu otestování toho hele ja se tam treba bugnu a pak se zabiju nebo rcn mohl by jsi mi to povolit za účelem dobra??
Aby pak za to někdo nebyl potrestaný ale je to na tobě
JUMP MASTER.io
Uživatelský avatar
jejdik
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 487
Registrován: 25 pro 2017, 22:39
Bydliště: JUMP sekce [Olomouc]

Re: HNS AutoBhopBlock (nejspíše)

Příspěvekod Tesko » 15 led 2018, 14:42

Tvým úkolem není ty bugy hledat, jen nahlásit ty, které jsou známé... takhle by mohl každý říct, že hledá bug, skákal by FJ, boostil se na M3, XP, apod.
Uživatelský avatar
Tesko
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1400
Registrován: 23 led 2013, 16:27

Re: HNS AutoBhopBlock (nejspíše)

Příspěvekod jejdik » 15 led 2018, 15:04

JoJo jžš myslím bugy které bych videl co dělají hráči a dají se dost zneužívat.
Bugy nevyhledávám ani nebudu to bych si pak ani nezahrál a stejne by mi to bylo k hovnu když se pak stejně opraví :D me jde o to že pokud by me nekdo viděl abych to natočil na demo aby jsi nebyl proti ty nebo SA :) toto myslím .
Nejsem žádný hombie abych hledal bugy furt :D

Jejda
JUMP MASTER.io
Uživatelský avatar
jejdik
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 487
Registrován: 25 pro 2017, 22:39
Bydliště: JUMP sekce [Olomouc]

Re: HNS AutoBhopBlock (nejspíše)

Příspěvekod Taygete » 21 led 2018, 13:17 VIP

porušit pravidla s nějakým hráčem
Boost apod. blbosti se opravovat nebudou to by jsme mohli pak předělat každou mapu kdyby se na sebe 6 lidí postavilo tak se dostanou kam chtějí..

Když si chceš hledat bugy bez toho aby jsi byl trestaný za FJ et cetera.. tak tam chod v noci nebo k ránu když tam nikdo není.
Obrázek
Uživatelský avatar
Taygete
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2214
Registrován: 22 dub 2014, 16:55

Re: HNS AutoBhopBlock (nejspíše)

Příspěvekod jejdik » 21 led 2018, 14:41

Taygete píše:
porušit pravidla s nějakým hráčem

Když si chceš hledat bugy bez toho aby jsi byl trestaný za FJ et cetera.. tak tam chod v noci nebo k ránu když tam nikdo není.


Nebylo to myšleno na vyhledávání bugů bugy hlásím jem ty co vidím od hráčů jak to zneužívají ale dohoda mezi ct a t moc neřeším ale když je to bug az na m3 nebo XP úplně na block tak to nahlásim. (Na dust byl muj report vyslyšen "m3")
JUMP MASTER.io
Uživatelský avatar
jejdik
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 487
Registrován: 25 pro 2017, 22:39
Bydliště: JUMP sekce [Olomouc]


Zpět na Jump Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků