I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno]hope fail rp

Příspěvekod Kotvora » 20 dub 2019, 08:25

takže, vykradali sme zlatnictvo a samozrejme prišli policajti tak sme začali vyjednávat v rámci RP, po nejakých 2 minutách ked sme to vylupili tak samozrejme policajti nepocuvli ze maju odist s rukami nad hlavou atd tak sme ich postupne pozabijali popri čom sme dvaja zomreli a nasi kolegovia isli pre sanitaka aby nas resol a mohli sme pokracovat... ale pan admin HOPE sa rozhodol ze ide byt hrdina a tak sa so zbranou AK47 rozhodol ze ide pomstit kolegov aj ked mu boli podla mna do vysielacky povedane od kolegov nase poziadavky.. pri prichode narazil na dvoch nasich lupicov a ty mu kricali ruky nad hlavu ale on sa schoval za auto a tak ho logicky zabili... a prosim pekne on sa resol, poslal ich prec ze nech to neriesia a pokracoval sam v RP..................
Kotvora
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 dub 2019, 09:12

[Vyřešeno]hope fail rp

od Rumcajz » 20 dub 2019, 08:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: hope fail rp

Příspěvekod TheSusupect » 20 dub 2019, 10:51

Takže ahoj,
Rád bych se vyjádřil a to takovýmto způsobem:
Přijel jsem tam, vzal jsem si z auta AK a šel jsem se zeptat zda je rukojmí v pořádku. Chtěl jsem hrát RP, avšak tvůj kamarád byl proti, začal řvát „ruce nahoru,“ nic zlého, že? Avšak chyba je v tom že tyto slova ani nedořekl a už po mě začal střílet a já dával ruce nahoru. Navzdory tomu jsem se snažil ještě bránit a to rychlým schováním se za auto, ale ani to nepomohl. Vtom případě ať si daný hráč rozhodne ať dám ruce nahoru a nebo jestli začne střílet a ne že to zkombinuje oboje dohromady. Jelikož jsem byl tedy postřelen v rámci FRP neviděl jsem problém v tom se oživit a pokračovat dále v RP.
S hráčem jsme si to později vše ujasnili. Hráč mi řekl, že byl ve stresu a nevěděl co v ten moment dělat a podle toho co říkal si myslím, že chápal proč jsem zasáhl.
A rád bych zde něco dodal a to, že mám na vás podezření a zároveň mi nepřijde v pořádku používat „vysílačku mechaniků“ k vykrádání. Ale to ať se vyjádří někdo vyšší. A doufám, že pokud by vás záchranář oživil, tak by jste nepokračovali jakože nic se mi nestalo a postřelen jsem nikdy nebyl. Jako je u loupežníků známo.
Dále se vyjadřovat nebudu a počkám, až se vyjádří někdo vyšší.

Děkuji,
LXXXVI CXXI CVII CXVII CCCXLV XXXII CIX CV XXXII CXII CCXXXIII CXIV CXI
Uživatelský avatar
TheSusupect
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 144
Registrován: 23 črc 2018, 18:30

Re: hope fail rp

Příspěvekod ThereZ » 20 dub 2019, 20:46

Ahoj.

Pokud je to tak, jak zde píše Hope, tak se zachoval správně a řešil situaci v pořádku.
Bez důkazu se bude věřit slovu admina.
Ohledně vysílaček, jak zmiňuje Hope, se to dále probere. Zatím ji hráči STEJNÉHO zaměstnání mohou používat ke všemu.

Stížnost zamítnuta.
Uživatelský avatar
ThereZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 12 úno 2018, 13:23


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků