Volná debata o kostičkách v Minecraftu.

hra jako taková

Příspěvekod bambiiiino » 22 dub 2020, 19:28

Ahoj lidi, líbí se mi, že jsem nedávno zjistil že se nedá hrát na místních servrech minecraft protože jsou zde zakázané základní mechaniky hry... a že se nedá využít všemi známý a hru nerozbíjející bug... a ještě lepší je, že to nevadilo nikomu krom PuNko69, který nám řekl že je to zakázané, i když o tom několik hráčů i adminů vědělo a byli s tím v pohodě... fakt ted s pár dalšími hráči nemáme chuť pokračovat hrát na tomto serveru když tu ani tvrdě řečeno "hrát nemůžem". Jen tak pro zajímavost herní mechaniky a bugy jsou součástí všech her.. třeba takové lolko a využívání třeba komba flash+spell.. atd. Proto náš štve a mrzí, že jsem vše co jsme tam vybudovali museli zničit... proto teď doufám že máte ze sebe radost když musíte hráče omezovat v tom, aby využili herní mechaniky, které by mohl využít každý kdo má dokáže použít aspoň trochu hlavu. A jestli se někoho zajímá o co jde, tak je to bugnutí na nether roof neboli dostat se nad bedrock.. mimochodem je to věc která je snad na každém serveru... proto mě i mrzí že to tady musíte zakazovat, schválně se podívajte.. každý trochu lepší hráč minecraftu využívá nether roof. Děkuji a doufám že jste sami se sebou spokojení.
bambiiiino
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 dub 2020, 19:13

hra jako taková

od Rumcajz » 22 dub 2020, 19:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: hra jako taková

Příspěvekod bambiiiino » 22 dub 2020, 19:40

Co přesně jsem měl vyzkoušet?
bambiiiino
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 dub 2020, 19:13

Re: hra jako taková

Příspěvekod kefr8 » 22 dub 2020, 20:38

logika hráčů = zneužívej bugy, a čekej že to bude povolené
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: hra jako taková

Příspěvekod bambiiiino » 22 dub 2020, 22:05

Logika adminu =zákažu něco co je jinde povolený jen tak for fun protože je absurdní využívat bug který je starý jak nether samotný a je úplně běžně používaný na serverech jak na farmy tak na dopravu přes portály... 5head
bambiiiino
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 dub 2020, 19:13

Re: hra jako taková

Příspěvekod bambiiiino » 22 dub 2020, 22:10

Jen tak pro informaci tento "bug" je běžně používaná herní mechanika.
bambiiiino
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 dub 2020, 19:13

Re: hra jako taková

Příspěvekod Link » 23 dub 2020, 11:47

Rovnako jak AFK fish farma. To, že je to niekde povolené logicky neznamená, že to všade musí byť ok. Ak sa ti nepáči, že zneužívanie bugov je zakázané, chyba bude len a len na tvojej strane. Čo to je za výrok : "Je to bug a každý ho môže zneužívať"? Kašlať na iné servery, tu sme na Gamesites tak sa riaďme pravidlami Gamesites serverov kde je jasne napísané, že bugy sa majú nahlasovať a nezneužívať.
Link
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 17 črc 2013, 09:54

Re: hra jako taková

Příspěvekod bambiiiino » 23 dub 2020, 12:00

Takže gamesites má být zaostalý server pro casual hráče, chápu to dobře :) děkuji, to je vše co jsem potřeboval vědět :)
bambiiiino
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 dub 2020, 19:13

Re: hra jako taková

Příspěvekod Link » 23 dub 2020, 13:06

Tú zaostalosť by som mieril na teba a nie na Gamesites. Pokiaľ viem, 99% serverov má v pravidlách zakázané zneužívanie bugov. To, že si si tak hral v singleplayeri je pekné, ale server má svoje pevne stanovené pravidlá. Keď ich porušíš, musíš očakávať potrestanie. To je jednoduchá logika pravidiel.
Link
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 17 črc 2013, 09:54

Re: hra jako taková

Příspěvekod KillerSlovakia2 » 25 dub 2020, 02:39 VIP

Odporucam precitat : survival-skyblock-t105309.html
Zoznam pravidel aby pak nedostali trest
Pozdravom KillerSlovakia


____________________________________________________________________________________
Gamesites.cz Sponzor
[VIP] Web GS.cz
[VIP] TS3 GS.cz
[VIP] Minecraft Creative
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
Bývalý Minecraft Akademik

____________________________________________________________________________________
Uživatelský avatar
KillerSlovakia2
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19 říj 2019, 23:49
Bydliště: Slovakia


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků