I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] I can believe i can fly

Příspěvekod letoa » 28 lis 2020, 10:08 VIP

Nahlášení admina: I can believe i can fly/JB3
Za: Freegrab.

1. Nick: I can believe i can fly

2. Steam ID a SSID: STEAM_0:1:435916825 / SSID: Bohužel nemám, mám demo z HLTV. Ale předpokládám, že když jde o admina, tak snad tohle nebude nutné? + Demo dost postačí na to, co se tam dělo...
Když tak, do 24 h se pokusím doložit.

3. Dátum a čas: 27.11. 2020 - 18:30-21:00

4. Popis situácie:
Hráč ja_ja_ja si vzal simona a řekl "Po otevření vašich cel, půjdete do boxu na zadní stěnu a tam pustíte klávesnici a myš".
Hráči splnili tento příkaz hned po otevření cel a hráč ;NOpe dal údajně MFK. Ale jelikož já jsem dost všímavý hráč a vidím, že většina hráčů se pohnula na té zadní stěně, tak to zde samozřejmě nahlašuji a nedávám "FreeGrab".
Admin se ihned vyjádřil k tomu, co udělal hráč ;NOpe a optal se hráče proč je zabil.
;NOpe si to odůvodnil tím, že měli mít puštěnou klávesnici a myš, což je pravda. Viz: Příkaz simona.
Poté admin řekl, že když "Teroristům" padne zbraň, tak jí musí vyhodit. V čemž má pravdu, ale to neznamená, že se budeš hýbat.

5. Dôkaz HLTV: https://ulozto.cz/tam/8fc81fd5-3d84-484 ... c40c5803b8

6. Vyčasovanie:
Zabití admina: 19:22 / 19:23 a následný "FreeGrab". Pan Admin byl u automatů pokud vidím dobře a jde tam vidět z čista jasně, že se hýbal a neměl puštěnou klávesnici ani myš na zadní stěně.
19:37 / 19:38 FreeGrab od admina.

27:06 - V tento moment upozornil hráče na to, aby jsme se chovali slušně. Ale předtím nikoho neupozornil, ani mě, prostě nikoho. A dá mi "KICK" posléze "BAN".

29:15 - BAN za nic. Je vidět na demu, že mě daný hráč akorát provokuje. Celou dobu se tam chová tak, jak se chová a admin s tím nic nedělá. Prosím o vyjádření.

Bonus: HLSTATS: Od stránky 30 až do stránky 40.
Viz: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... r=&page=30
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

[V] I can believe i can fly

od Rumcajz » 28 lis 2020, 10:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod Vonbrauncz » 28 lis 2020, 10:26

Přesunuto do správné sekce z PP...
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod letoa » 28 lis 2020, 10:58 VIP

Zde si přeji také, aby to řešil HLSA.
Peace atd.. Moc děkuji.
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod erwin » 28 lis 2020, 11:32 VIP

Vidím že sťažnosti na adminov je tvoje ranné kafe ale všetko ti vysvetlím jak sa pozriem na to demo ale nezabúdaj že keď sa sťažuješ silou mocou na admina mal by si mať vždy vlastné demo ale pre teraz to prehliadnem a pozriem sa na hltv. Mimochodom s hráčom Nope ešte po prehoze sme si to vyriešili na TS. len ty hyperaktívny jedinec jailbreaku si ešte ostal v minulom čase.
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod erwin » 28 lis 2020, 12:00 VIP

19:22 / 19:23 - Nehovoril som hráčoch ktorý sa hýbali a nehovoril som ani o tom že mi dal fk instantne zabíjal hráčov zato že im padala zbraň do ruky. Keby si všimol potom jak som ho prehodil mohol som si vyžiadať VD keby je to údajny "FK" ale neurobil som tak. áno možno moja reakcia bola prehnaná ale to som si vysvetlil s hráčom na TS kde sme sa obidva strany pochopili

19:37 / 19:38 - Odpoveď nemali sme sa hýbať ale je vidno jak sledoval práve len pohyb hráčov a úplne odignoroval to že ta m hráčom padá zbraň a instante ich zato zabíjal.

27:06 - *DEAD* I can believe i can fly : Všetkých výrazne upozorňujem chovajte sa normálne, následne vás už budem kickovať a banovať. Toto platilo pre úplne každého na servery. K tomuto ti viac nemám čo dodať.

29:00 - Ďalšie moje upozornenie.

29:15 - Tento ban si si zaslúžil za tvoje vyjadrovanie na servery počas celej doby mojej prítomnosti nielen že sa nevieš chovať ale keďže už niekoho chceš silou mocou zhodiť tak z tých dvoch keby si ten hráč ktorý má byť múdrejší oproti všetkým tak ty by si odstúpil z vašej detinskej hádky kto ho má väčší a kto vyhrá. On ťa nijak hrozne neprovokoval ako ty oproti nemu s nadávkami a blbosťami ktoré si zložil. Možno v tomto prípade ste mali dostať ban obidvaja ale v takejto situácii som zhodnotil tak že ty si ten ktorý celú tu hádku živý a to že ti povie že si nonsteamak to nadávka není.

Písal som o tom včera Písovi keď si už podal prvú sťažnosť tak si počkaj na verdikt a zbytočne to tu nespamuj.
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod letoa » 28 lis 2020, 12:01 VIP

erwin píše:Vidím že sťažnosti na adminov je tvoje ranné kafe ale všetko ti vysvetlím jak sa pozriem na to demo ale nezabúdaj že keď sa sťažuješ silou mocou na admina mal by si mať vždy vlastné demo ale pre teraz to prehliadnem a pozriem sa na hltv. Mimochodom s hráčom Nope ešte po prehoze sme si to vyriešili na TS. len ty hyperaktívny jedinec jailbreaku si ešte ostal v minulom čase.


Já bych nikoho nenahlašoval, ale už mě štve, jak "ADMINS" přehlížejí ty DIP hráče, ty SH na serverech, jak přehlížejí tu neschopnost CT. Ano, každý udělá chyby. Přiznávám. I Já dělám chyby v této hře.
To, že si to řešil s ;NOpem na TS je mimo věc. Dal si "FreeGrab" hráčovi. Já nejsem u tebe doma, že bych věděl o tom, jestli jste si to mezi sebou urovnali.
Já do tvého bytu nevidím. To, že mě informuješ až teď na věci nic nemění.

To mi je celkem ironie, že píšeš toto:
Cituji: "nezabúdaj že keď sa sťažuješ silou mocou na admina mal by si mať vždy vlastné demo".
Ale když po tobě chtěl hráč ;NOpe demo, tak si říkal, že stačí HLTV.
A ano, má to dost velkou souvislost.

Mně jde hlavně o ten princip. O tu pointu. Dáš hráčovi "FreeGrab" mně dáš ban + kick jako bonus za 2. nadávky + k tomu hodíš chat s nadávkami, za které mě nikdo nenahlásil, ještě se na serveru chováš neslušně, nedáváš pozor na hru, ale budeš mě o něčem poučovat?
Ale to, že ti hráč 1 HQ Dia píše sprostě, chová se nevhodně, za což jsem Já dostal kick, což si sám i s druhým adminem napsali do chatu.
Já Ti velice dobře radím, na mě nezkoušej tyhle triky.
Byl sis vědom, že se Ti ten hráč nechová na serveru slušně a nic si neudělal ani ten druhý admin a ani akademici.

Doufám, že jsem se vyjádřil dost jasně a vše jsem Ti vypsal, jaký mám aktuálně názor na tuhle situaci. :)
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod erwin » 28 lis 2020, 13:55 VIP

ecnebi píše:
erwin píše:Vidím že sťažnosti na adminov je tvoje ranné kafe ale všetko ti vysvetlím jak sa pozriem na to demo ale nezabúdaj že keď sa sťažuješ silou mocou na admina mal by si mať vždy vlastné demo ale pre teraz to prehliadnem a pozriem sa na hltv. Mimochodom s hráčom Nope ešte po prehoze sme si to vyriešili na TS. len ty hyperaktívny jedinec jailbreaku si ešte ostal v minulom čase.


Já bych nikoho nenahlašoval, ale už mě štve, jak "ADMINS" přehlížejí ty DIP hráče, ty SH na serverech, jak přehlížejí tu neschopnost CT. Ano, každý udělá chyby. Přiznávám. I Já dělám chyby v této hře.
To, že si to řešil s ;NOpem na TS je mimo věc. Dal si "FreeGrab" hráčovi. Já nejsem u tebe doma, že bych věděl o tom, jestli jste si to mezi sebou urovnali.
Já do tvého bytu nevidím. To, že mě informuješ až teď na věci nic nemění.

To mi je celkem ironie, že píšeš toto:
Cituji: "nezabúdaj že keď sa sťažuješ silou mocou na admina mal by si mať vždy vlastné demo".
Ale když po tobě chtěl hráč ;NOpe demo, tak si říkal, že stačí HLTV.
A ano, má to dost velkou souvislost.

Mně jde hlavně o ten princip. O tu pointu. Dáš hráčovi "FreeGrab" mně dáš ban + kick jako bonus za 2. nadávky + k tomu hodíš chat s nadávkami, za které mě nikdo nenahlásil, ještě se na serveru chováš neslušně, nedáváš pozor na hru, ale budeš mě o něčem poučovat?
Ale to, že ti hráč 1 HQ Dia píše sprostě, chová se nevhodně, za což jsem Já dostal kick, což si sám i s druhým adminem napsali do chatu.
Já Ti velice dobře radím, na mě nezkoušej tyhle triky.
Byl sis vědom, že se Ti ten hráč nechová na serveru slušně a nic si neudělal ani ten druhý admin a ani akademici.

Doufám, že jsem se vyjádřil dost jasně a vše jsem Ti vypsal, jaký mám aktuálně názor na tuhle situaci. :)



Ty si vtip samo o sebe. Práve ja som ten ktorý lieta na serveroch keď mu niekto napíše alebo vidí v minichate na forume niečo alebo poprípade keď si ma vyhladaju na TS. To že tebe sa nepáčil môj postup a nevedel si sa kvôli tomu vyspať už nieje môj problém nespamuj to tu a vyčkaj si na vyriešenie od HLSA. Já Ti velice dobře radím, na mě nezkoušej tyhle triky. túto vetu berem ako pokus byť vtipný a vyšlo ti to zasmial som sa. Ale týmto končí a moje vyjadrovanie k tebe rovnako.
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod letoa » 28 lis 2020, 14:00 VIP

erwin píše:
ecnebi píše:
erwin píše:Vidím že sťažnosti na adminov je tvoje ranné kafe ale všetko ti vysvetlím jak sa pozriem na to demo ale nezabúdaj že keď sa sťažuješ silou mocou na admina mal by si mať vždy vlastné demo ale pre teraz to prehliadnem a pozriem sa na hltv. Mimochodom s hráčom Nope ešte po prehoze sme si to vyriešili na TS. len ty hyperaktívny jedinec jailbreaku si ešte ostal v minulom čase.


Já bych nikoho nenahlašoval, ale už mě štve, jak "ADMINS" přehlížejí ty DIP hráče, ty SH na serverech, jak přehlížejí tu neschopnost CT. Ano, každý udělá chyby. Přiznávám. I Já dělám chyby v této hře.
To, že si to řešil s ;NOpem na TS je mimo věc. Dal si "FreeGrab" hráčovi. Já nejsem u tebe doma, že bych věděl o tom, jestli jste si to mezi sebou urovnali.
Já do tvého bytu nevidím. To, že mě informuješ až teď na věci nic nemění.

To mi je celkem ironie, že píšeš toto:
Cituji: "nezabúdaj že keď sa sťažuješ silou mocou na admina mal by si mať vždy vlastné demo".
Ale když po tobě chtěl hráč ;NOpe demo, tak si říkal, že stačí HLTV.
A ano, má to dost velkou souvislost.

Mně jde hlavně o ten princip. O tu pointu. Dáš hráčovi "FreeGrab" mně dáš ban + kick jako bonus za 2. nadávky + k tomu hodíš chat s nadávkami, za které mě nikdo nenahlásil, ještě se na serveru chováš neslušně, nedáváš pozor na hru, ale budeš mě o něčem poučovat?
Ale to, že ti hráč 1 HQ Dia píše sprostě, chová se nevhodně, za což jsem Já dostal kick, což si sám i s druhým adminem napsali do chatu.
Já Ti velice dobře radím, na mě nezkoušej tyhle triky.
Byl sis vědom, že se Ti ten hráč nechová na serveru slušně a nic si neudělal ani ten druhý admin a ani akademici.

Doufám, že jsem se vyjádřil dost jasně a vše jsem Ti vypsal, jaký mám aktuálně názor na tuhle situaci. :)



Ty si vtip samo o sebe. Práve ja som ten ktorý lieta na serveroch keď mu niekto napíše alebo vidí v minichate na forume niečo alebo poprípade keď si ma vyhladaju na TS. To že tebe sa nepáčil môj postup a nevedel si sa kvôli tomu vyspať už nieje môj problém nespamuj to tu a vyčkaj si na vyriešenie od HLSA. Já Ti velice dobře radím, na mě nezkoušej tyhle triky. túto vetu berem ako pokus byť vtipný a vyšlo ti to zasmial som sa. Ale týmto končí a moje vyjadrovanie k tebe rovnako.


Nemohu za demenci adminů, že nesledují hru a pak dávají FreeGraby + ban za pár nadávek. A ignorují to, že já jim píši, že se někdo chová tak jak se chová a mají to totálně někde.
To, že budete na mně soustředěný a nebudete si všímat toho, že někdo tam nadává a budete banovat only mně, tak je podle mě celkem debilní. Nemyslíš?
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod Habs » 01 pro 2020, 14:45 VIP

Poprosím ťa, aby si demo nahral znovu. Zo stránky, ktorú si poslal, stiahnuť nejde.

V riešení..
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod letoa » 01 pro 2020, 15:02 VIP

Habs píše:Poprosím ťa, aby si demo nahral znovu. Zo stránky, ktorú si poslal, stiahnuť nejde.

V riešení..

.__. To je jak naschvál, já si zrovna smažu celé CSKO a přeinstaluji bez zálohy... :-D. Můžete dát lock, jelikož na uložto mi to píše, že nemám nějaké oprávnění ._____. fak..
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod Habs » 01 pro 2020, 15:09 VIP

No mne píše to isté. Ak to bolo hltv, tak ho vieš spätne dohľadať.
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod letoa » 01 pro 2020, 15:33 VIP

Habs píše:No mne píše to isté. Ak to bolo hltv, tak ho vieš spätne dohľadať.

HLTV to je a ani mi to nepůjde spusit.
1) Píše mi to, že "corrupt file" což jsem si stáhnul HLTV z vašeho portálu
2) Když dám viewdemo tak se nic neděje...
Takže #lock :)
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod skinnywliggler » 01 pro 2020, 16:23

Já demo mám, poslal jsem to Habsovi. Kdyby mu to nešlo, tak mu to můžu hodit přes jinou stránku.
Uživatelský avatar
skinnywliggler
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 324
Registrován: 07 úno 2013, 00:33

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod letoa » 01 pro 2020, 16:55 VIP

skinnywliggler píše:Já demo mám, poslal jsem to Habsovi. Kdyby mu to nešlo, tak mu to můžu hodit přes jinou stránku.

Dobře, dobře. Děkuji. Budu rád, když se to dostane k němu.
+ Ty další dema taktéž. Viz: Pooky.

Peace to má v PM..
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

Re: I can believe i can fly

Příspěvekod Pooky74 » 02 pro 2020, 00:08

ecnebi píše:
skinnywliggler píše:Já demo mám, poslal jsem to Habsovi. Kdyby mu to nešlo, tak mu to můžu hodit přes jinou stránku.

Dobře, dobře. Děkuji. Budu rád, když se to dostane k němu.
+ Ty další dema taktéž. Viz: Pooky.

Peace to má v PM..

Co mě zatahuješ tady? Proč vůbec vzpomínáš mé jméno
Uživatelský avatar
Pooky74
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 31 bře 2020, 22:26

Další

Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník