Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod Tokop » 18 pro 2022, 20:42 VIP

Na začátek bych chtěl poprosit za nezabanování, protože se to stejně dá obejít a napsat to zde znovu, i když nechci, ale chápu, že to Whoik stejně asi i tak udělá, ale poprosím i tak, aby tak nikdo nečinil ani nemazal příspěvek (stejně se lidi budou ptát), jelikož i já se zachoval férově a nijak jsem nezneužíval práva a nesnažil se poškodit Gamesites, ideální by bylo kdyby se k tomu vyjádřil Dwandy, ale to se nutně nemusí stát.

Zdravím nostalgiky. Pamatujete si tuto populární slohovku od Naize?

Vysmál jsem se v ní Naizovi společně s ostatními, protože to co psal nedávalo příliš smysl. Je to něco, jako když vám někdo řekne, že Země je placatá, víte, že to tak na 99,99 % není, ale kdo ví, i takový člověk může mít lepší argumenty než vy, pamatujte tedy, že i očividná lež může být ve skutečnosti pravdou! A i vy si můžete vyskytnout ve stejné situaci, kdy budete důkladně zlikvidováni bez jakékoliv zanechané negativní skvrny na Gamesites.

---

Od února 2020 do konce srpna téhož roku jsem zde působil jako Správce turnajů a soutěží, každý má své pozitivní a negativní stránky, má pozitivní byla určitě aktivita a zápal pro věc, kterou nikdy nikdo nerozporoval. Ty negativní ovšem také existovaly, ale nic vážného abych kvůli tomu byl zrušen. Po půl roce jsem se nechal zrušit.

Po roce jsem se vrátil (podzim 2022) a byl zpět jako Správce turnajů a soutěží a opět jsem činil tak jako vždy. Po pár měsících jsem měl požadavky, které Whoik nemohl nebo nechtěl splnit. A já říkal, že se v opačném případě nechám zrušit a stál jsem si za svým stůj co stůj. Nedohodli jsme se, tak jsem se nechal zrušit.

Nebyl jsem pouze zrušen, ale také mi byl udělen jen tak permanentní ban na TeamSpeak, okamžité odebrání ze všech skupin, kde probíhala konverzace TA/PS, i když bývalý členové tam většinou zůstávali a já si tedy myslím, že bych mohl někdy přiložit ruku k dílu, třeba jen svým názorem. A já minimálně nejsem stejného kalibru jako jiní, že bych schválně škodil, takže pokud mě někde zapomeneš odebrat, tak se rád připomenu.

Ale chápu, že to je asi odměna za to, že jsem aktivním hráčem na Gamesites jednu dekádu, adminoval zde přerušovaně od roku 2017, že jsem zde v roce 2020 a 2022 byl Správcem turnajů a soutěží a vykonával tu práci, kterou nebyli někteří schopni udělat za několik let. Všichni víme jak Gamesites funguje, někdo dostane nějakou vyšší pozici na Gamesites, pak je neaktivní a čupí na ní ještě dalších několik let a nic nedělá (to se mnou Whoik nakonec poměrně souhlasil), proti tomu jsem já zbrojil, ale i takovému člověku se dostane alespoň normálního zacházení a ne jako s kusem hovna.

Čekal jsem téměř cokoliv, že mi řekne tak teda ti vyhovím, ale sereš mě, díky za odvedenou práci, ale takto se to nedá, ať si to promyslím, že mě zruší, že mě zruší a řekne, že už si ani nemám nikdy žádat.A občas dojdu šťastnej na nějakou TeamSpeak soutěž a zavzpomínat na staré dobré časy, kde jsem odvedl dost práce a reálně ty soutěže posouval mílovými kroky vpřed a snažil se co nejvíce inovovat a zkoušet nové věci (Haxball, Puzzle, GeoGuessr, Chcete být milionářem? a spoustu dalších). Ale očividně je realita zcela jiná.

Narozdíl od Naize, který si ve své slohovce kontradikoval, tak já až do dneška nelitoval toho času, co jsem zde nechal, i když jsem si každý týden pokládal otázku jestli v tom pokračovat (kdo si jí nepokládá, tak je idiot). Můj názor na Gamesites se vlastně nemění, který mám už poměrně dlouho a to je ten, že projekt Gamesites jako takový miluji i nenávidím zároveň, je tu tolik pozitiv i negativ, že se v tom dá jednoduše ztratit.

Na co vlastně ztrácím čas touto slohovkou, o kterou stejně budu bojovat, protože ji nejspíše budou stále mazat?
1. Bylo zde jedno ponaučení, na které bysme měli myslet všichni, které je v nadpisu, a o kterém jsem se tu více rozepsal.
2. druhý důvod vyplývá z předchozího odstavce.


ps: napsal bych to delší, ale chtěl jsem aby to dočetl alespoň jeden člověk, který se může poučit z chyb ostatních. :)
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 549
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

I očividná lež může být pravdou

od Rumcajz » 18 pro 2022, 20:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod Tokop » 18 pro 2022, 21:00 VIP

Ještě doplním nejspíše poslední věc, jelikož očekávám, že topic bude buď smazán nebo zamknut a další mazány buď s vyjádřením nebo bez.

Nikdy nevěřte verzi příběhu někoho, kdo má v debatě poslední slovo a zároveň právo ukončit diskuzi uzamknutím příspěvku, pokud tak učiní. :)
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 549
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod technyk » 18 pro 2022, 21:04 VIP

Tvoje soutěže se mi líbily, budeš nám chybět :(
                   No brain, just pain.Akademik | 24.2. 2021 - 12.6.2021 15:14 ("Co říkáš na to že bych ti přidal 6 bodů?")
Uživatelský avatar
technyk
CS:GO Developer
CS:GO Developer
 
Příspěvky: 243
Registrován: 17 zář 2017, 11:36
Bydliště: Ostrava

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod BaByBoSs » 18 pro 2022, 21:07 VIP

Pekné napísane, bol si super. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod Whoik » 18 pro 2022, 21:48 VIP

Tvoje soutěže byly super, budeš nám chybět
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod byLife » 18 pro 2022, 22:14 VIP

Čau, dočetl jsem to celé, jelikož na můj vkus je to dosti krátké
Ale nic moc jsem nepochopil, jakože si byl zrušený a permanentně zabanovaný?
Nevím co je pravda a co lež díky nadpisu

Ale hádám, že prostě odcházíš do důchodu v úctyhodných 16 letech, přeji hodně štěstí irl, mám tě rád
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod tibcrois » 18 pro 2022, 22:26 VIP

Zlej diktátor jsi byl haha a turnaje ušly.

Čekal bych, že to víc rozebereš a zasvětíš každého, který by se zeptal na otázku: "O co vlastně ten Tokop žádal, že mu náš zachránce Whoik nevyhověl?" Teďka budeš nucen odepisovat tvým milovnkům do zpráv, co se vlastně stalo :roll:

Čekal bych od tebe víc tedy, příběh hodnotím 5/10 jako moje slohovky ve škole.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod Tokop » 18 pro 2022, 23:05 VIP

tibcrois píše:Zlej diktátor jsi byl haha a turnaje ušly.

Čekal bych, že to víc rozebereš a zasvětíš každého, který by se zeptal na otázku: "O co vlastně ten Tokop žádal, že mu náš zachránce Whoik nevyhověl?" Teďka budeš nucen odepisovat tvým milovnkům do zpráv, co se vlastně stalo :roll:

Čekal bych od tebe víc tedy, příběh hodnotím 5/10 jako moje slohovky ve škole.


Je to osekáno z toho důvodu, aby úvod jako takový nebyl až příliš dlouhý, člověk musí chtít číst dále po prvních pár minutách, ne si říct po čtvrt hodině, že to je moc dlouhý a nic ještě vlastně něví.

Chtěl jsem práva na CS 1.6 bez toho aniž bych dělal pohovor, abych mohl řešit alespoň ty nejvážnější případy na serveru.

Začal jsem aktivně hrát opět na CS 1.6 JB, kde jsem byl již několikrát admin (3x test, 3x úspěšně zvládnutý pohovor)

CS 1.6 je v absolutních troskách, okupován cheatery, kteří mají DIP, obcházejí bany. I hráči, co nejsou DIP, tak i úmyslně trollí a často odejdou bez banu. A hrát tam bez admina je často vážně extrém (Cheater natáčí na twitchi, jak cheatuje, hází odkaz stále do chatu, zabíjí lidi přes zeď, pouští tam stále někdo hudbu, neustále padají MFK. Do toho je na JB málo aktivních adminů, které nedokáží pokrýt většinu času na JB. Zkrátka hrát tam je vážně bolest bez admina.

Vidím, že můžu pomoci, když tam aktivně hraju, ale nevidím důvod dělat pohovor, PROČ?

1. Již 3x jsem ho úspěšně v minulosti udělal ze tří pokusů takže asi nějaké základní situace zvládnu.

2. Admini jsou rušení pokud jsou na ně frekventované stížnosti, ale otázka zní, pokud máte aktivní vedení JB, co se více vyplatí?

Řešit při nejhorším jednou za čas stížnost, protože admin špatně vyhodnotí situaci

nebo

to vyměníte za minimálně několik hodin měsíčně, kdy na serveru běhá Jožko se speedhackem a pouští muziku?

Správnou odpověď nebudu prozrazovat.

3. Na CS JB 1.6 jsou minimálně desítky adminů, které tam reálně hrají jednou za uherský rok nebo již vůbec, ale mají tam nahozené práva, protože aktivita je u spousty adminů úplně lhostejná. Víte jaký je rozdíl mezi mnou a nimi? Já nechci mít práva, když vím, že dalších několik měsíců to nechci dělat, případně co se týče např. vyšších postů, tak nechci zabírat někomu místo, když vím, že on tomu může dát víc, když já zrovna nechci, ale tento názorový proud na Gamesites příliš nejede. A proto oni mají toho admina a já ne.

4. Realita je taková, že existují admini, kteří také nemuseli dělat pohovor jen se o nich veřejně neví, nebudu jmenovat, jelikož zastávám stejný názor, že je spoustu případů, kdy je to úplně zbytečné a zrovna jim se to povedlo. Akorát je to velmi individuální a záleží na vzájemných vztazích mezi HLSA a žadatelem.

5. Pohovor je velmi irelevantní v dnešním JB viz důvody výše + jaký je rozdíl pokud by byly informace z pohovoru zveřejněny v některých případech? Místo toho, že děláš test, buď ho dáš nebo nedáš a v tom případě musíš měsíc čekat a dělat znovu? Víte kolik musíte nahrát hodin na serveru, aby vás to připravilo na pohovor? Pokud ti někdo z HLSA řekne, že to nedáš, dejme tomu, že bys to nedal a nahraješ další 4 dny na serveru, tak změna bude prakticky nulová ve znalostech, protože pravděpodobnost, že se některá ze složitějších situací stane na serveru je velmi minimální, také je rozdíl odpovídat na otázky, které vám jsou pokládány ústně, a když tu situaci vidíte před sebou.

Ve větší zkratce, tak ať už je to v jakékoliv sekci na GS, tak jsem vždy bojoval za to, co mi dává logický smysl, i když samozřejmě, že pak existuje více úhlů pohledu, ale myslím si, že nikdo nemůže vyvrátit žádný bod, který jsem zde napsal, Whoik ho dokáže napadnout poměrně logickým důvodem, ale nedokáže vyvrátit (dle mého), že mám pravdu ve všech bodech.
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 549
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod Twixo38 » 19 pro 2022, 01:19 VIP

u teba bolo problém vždy ego, tento zbytočný dôvod to ukázal tbh
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod F3N0M3N » 19 pro 2022, 04:16 VIP

Nevím, jestli se mi podařilo správně pojmout všechny dostupné informace. Přece jen už jsou 4 ráno.

Twixo38 píše:u teba bolo problém vždy ego, tento zbytočný dôvod to ukázal tbh


Může být, ale také to může být pokus něco změnit, přece jen je tu spousta dobrých pointů, ačkoliv pochybuji, že to reálně může pomoci :D

Občas je prostě lepší držet jazyk za zuby a držet krok, ať už jde tady o GS nebo třeba o zaměstnání a záleží, v jakém kolektivu se objeví (třeba taková tvorba ŠVP apod. ve školství, pokud tu někdo z oboru je, chápe).

Na druhou stranu příliš nerozumím tomu, proč si prostě pohovor nesplnit v tvém případě a jen si pak neříct, že je to banda ... :D Já jsem v době svého aktivního hraní na JB (v době krutých lockdownů a nekonečných prázdnin) se pokoušel o minimální nahození akademických práv pro znepříjemnění hraní zmiňovaných cheaterů, případně možnost toto banovat, ať už přes BL, kde stejně mám přístup nebo ve hře. Nebylo mi vyhověno a prý jsem měl kontaktovat ostatní adminy, tam to ztroskotalo už jen na tom, aby si mě aspoň na tom steamu přidali. Tak snad to tam teď nějak ukočírují ti 3 aktivní kluci nebo kolik jich je.

Velice se mi líbí myšlenka pozitiv a negativ + pokládání otázky.

Závěrem bych jen řekl, hodně štěstí s novým turnajovým adminem, resp. správcem turnajů a soutěží, snad u toho nějakou dobu s nějakou aktivitou vydrží. A sloh z hlediska rozsahu hodnotím také negativně, i když rozumím záměru.

Tokop je určitě inteligentní klučina a ví, co dělá.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod byLife » 19 pro 2022, 09:26 VIP

řekne mi někdo už konečně o co sakra jde? :D
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod tibcrois » 19 pro 2022, 09:31 VIP

Twixo38 píše:u teba bolo problém vždy ego, tento zbytočný dôvod to ukázal tbh

Souhlasím! :lol:

F3N0M3N píše: Na druhou stranu příliš nerozumím tomu, proč si prostě pohovor nesplnit v tvém případě a jen si pak neříct, že je to banda ... :D

Je to tak. Určitě chápu důvod proč ti to Whoik nenahodil. I když nejsem JB admin, tak si dokážu představit, že se za dobu, co jsi adminoval naposledy na JB se pravidla změnila nebo jsi mohl pár informací zapomenout a to je důvod proč si projít testem jako většina hráčů. Je rozdíl nahodit někoho bez pohovoru na Aim/Pub/Jump sekci a nebo na JB/TTT.

Spíš mi přijde, že se toto snažíš obchcat z toho důvodu, že se bojíš neúspěchu, protože proč prostě neudělat to, co většina hráčů musí splnit, aby se dostali do A-teamu. :?

Co je lepší přijmout pravidla, která tu jsou pro všechny nebo plakat jak ubrečené dítě a dožadovat se vyjímky/změny..?

Já spíš čekal, že jsi chtěl nějaký vyšší místo, ale promiň mi to.. Nechat se zrušit za takovou blbost kvůli tvému egu.. to je fakt směšný. :lol:

F3N0M3N píše:A sloh z hlediska rozsahu hodnotím také negativně, i když rozumím záměru.

+++
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod Gaiden » 19 pro 2022, 15:01

Rozpraval som s vonbraunom zajtra ti nahodim prava
ukaz ritku
Uživatelský avatar
Gaiden
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 123
Registrován: 25 úno 2013, 21:47
Bydliště: Košice

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod dominikkriz2323 » 19 pro 2022, 21:04

Je to frajer Tokop, vzal za mě furien turnaj když já zaspal po noční :D
25.5 2015 CS ADMIN - ALL FURIEN
9.8 2015 CS ADMIN - ALL JAILBREAK
14.9 2015 PŘÍSTUP DO BL
4.12. 2015 CS:GO ADMIN - ALL FURIEN
29.9.2019 CS HLSA- FURIEN
Uživatelský avatar
dominikkriz2323
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3368
Registrován: 19 led 2015, 13:16

Re: I očividná lež může být pravdou

Příspěvekod odyseenko » 19 pro 2022, 21:17 VIP

Twixo38 píše:u teba bolo problém vždy ego, tento zbytočný dôvod to ukázal tbh


Tokop bol vždy svojský a sem tam mal to ego vyššie, ale oprávnene. V hlave nemá nasraté, aj ja som si na neho ponadával ,ale vždy som vedel ,že vie čo robí. Ja s ním v drvivej väčšine súhlasím. ;) Proste Tokopa nemajú ľudia radi, lebo povie na rovinu veci ako sa majú. Ach, zlaté časy s Nataly
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Další

Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník