I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 28 úno 2017, 01:07

A nechápu, proč za to mám ban na měsíc. S kámošem jsme chtěli ještě dnes hrát. A to mám ban na měsíc za to, že jsem se choval podobně jako ti dva admini, co z toho budou mít jedině pochvalu?
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

od Rumcajz » 28 úno 2017, 01:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 28 úno 2017, 01:11

Přijde mi to od někoho, jako ty celkem smutný. Jeden z mála se tu tváříš chytře. Ale pak mi dáš ban na měsíc??? Když ještě kámoš na mě čeká? A ještě za něco, co jsi ani nepodložil??? Jen, že jsem byl prej vulgární? Oni ne??
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Khertys » 28 úno 2017, 01:36 VIP

Blbinek píše:A nechápu, proč za to mám ban na měsíc. S kámošem jsme chtěli ještě dnes hrát. A to mám ban na měsíc za to, že jsem se choval podobně jako ti dva admini, co z toho budou mít jedině pochvalu?

Ja jsem celou konverzaci samozrejme necetl, zaujalo me tve chovani a vystupovani na foru, proto jsem si vyjel ciste tvuj chatlog, jak se ocekava ve stiznosti na admina, podklady na dotycneho prilozis ty, ja bych se mel logicky koukat na tu druhou stranku alias na tebe.
Blbinek píše:Přijde mi to od někoho, jako ty celkem smutný. Jeden z mála se tu tváříš chytře. Ale pak mi dáš ban na měsíc??? Když ještě kámoš na mě čeká? A ještě za něco, co jsi ani nepodložil??? Jen, že jsem byl prej vulgární? Oni ne??

Smutny? Ja jsem z tohoto topicu smutny. Tvarim chytre? Ne, jednam jako ty, pisu, co si myslim a jak se na vec koukam. Ban jsem ti dal pred mym prvnim prispevem v tomhle topicu, takze pokud ti to nejak nevypadlo z chronologicke posloupnosti, tak jsem silne zmaten, jak se tu tato cast vyskytla. Podlozil? Myslim, ze ty sam moc dobre vis, jak se na serveru chovas a jak s kym mluvis. Pokud mas alespon krapet soudnosti, vidis, ze to neni spravne. Ti, co tuhle stiznost ve finale uzamknou maji k chatlogu pristup take, takze budou mit stejny nahled jako ja i ty. "Jen, že jsem byl prej vulgární?" a ne snad?

Za celou tvoji konverzaci s tebou tu registruji skoro v kazdem odstavci fakt, ze na svoje chyby odkazujes faktorem "ale co oni, ale oni taky, kdyz oni - tak proc ne ja, oni se chovaj takhle, budu taky"...takhle se veci neresej...hledej chyby nejprve na sobe, nez zacnes u ostatnich. A zkouset se obhajovat tak ze hledas tu samou chybu na nekom jinem jako odhlehceni faktu ze tu chybu jsi udelal neni to prave orechove. Rika ti neco pojem sebereflexe? Pokud ne, nastuduj a neco si z toho zkus odnest.

A ban neni na mesic, pokud si cetl muj prvni post, ve kterem jsem psal:
Khertys píše:Kdybys nahodou prisel k rozumu a zjistil bys, kde mas mezery ve slusnem chovani, zacel je a zkus se tem, ktere jsi urazel a navazel se do nich, omluvit. Do te doby si das herni pauzu.

Tak ban je do doby, nez ti "to neco" dojde a patricne se z toho pouzis, pokud tedy vubec.

Ja tu nemam s nikym problem, stejne tak nikdo nemiva problem se mnou.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 28 úno 2017, 07:58

Sice jsem již přiznal, že chování bylo trochu přehnaný, ovšem to bylo trochu víc emotivní. Tak tedy opakuji, ano, pochybyl jsem a jsem si toho vědom. Napíšu to bez sarkasmu. Jsi fer člověk, budu taky fér. Byl jsem znepokojeny chováním adminu, jež jsem výše vypsal a donutilo mě to takhle se zachovat. Nejednal jsem v afektu, nýbrž spíše v ironii a smutkem nad jejich chováním.
Omlouvám se tedy za vulgaritu (chci dodat, že nebyla myšlena vážně, aby to snížilo úroveň uraženi dotycnych). Ovšem názor v základu o tamtom si držím.

Přiznávám že jsem udělal tamto, za co jsem byl potrestán. Ale stále si stojim za některými názory.
Uvědomuju si, že včera jsem to tu s ironií trochu přeháněl.

Dál si myslím, že krom věci co jsem zmínil jsem nějak extra nezhřešil.
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Khertys » 28 úno 2017, 08:49 VIP

Blbinek píše:Sice jsem již přiznal, že chování bylo trochu přehnaný, ovšem to bylo trochu víc emotivní. --> Byl jsem znepokojeny chováním adminu, jež jsem výše vypsal a donutilo mě to takhle se zachovat. Nejednal jsem v afektu, nýbrž spíše v ironii a smutkem nad jejich chováním.

Tyto dve vety v navaznosti primo vyvozuji afekt, alias na zaklade nejakeho podnetu prisla emocni reakce - snizene sebeovladani. Pravda?
Blbinek píše:Přiznávám že jsem udělal tamto, za co jsem byl potrestán. Ale stále si stojim za některými názory.
Uvědomuju si, že včera jsem to tu s ironií trochu přeháněl.

Zertovat muzes, to ti nikdo nezakazuje, pouzivat ironii a sarkazmy, neni problem, ALE...vseho s mirou


Jak se rika, dvakrat mer, jednou rez. Nazory ti nikdo nebere, na ty mas jako kazdy pravo, je ale fajn, kdyz mas rozumne vymezenou hranici, ktera je i pro ostatni snesitelna.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 28 úno 2017, 09:39

Pravda to je, jelikož jsem se blbě vyjádřil. Myslel jsem ten afekt ohledně agrese a tak.

Ano, hranice jsou a musí se dodržovat, proto jsem přiznal chybu, ale také proto jsem napsal tuto stížnost. Kdyby mi to nepřišlo přes čáru, neozval bych se.
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 28 úno 2017, 10:33

Nevím, jestli chceš ještě něco slyšet. Myslim, že jsme všechno vyřikali. Je dál ban nutnej?
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Khertys » 28 úno 2017, 13:16 VIP

Ted by mi jeste udelalo radost, kdybys ty a dotycni admini v tomto topicu zakopali valecnou sekeru, "podali si ruku", pac a pusu, atd..tim by to mohlo byt vyresene.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 28 úno 2017, 13:23

Dobrá tedy
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Khertys » 28 úno 2017, 16:05 VIP

Vyreseno, lock.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové

Předchozí

Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků