I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

"Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 27 úno 2017, 22:03

Wayet_CZ není jen obyčejným člověkem. Je to také jeden z nejhorších adminů na celém serveru, ba na celém světě. Stížnosti nejdou jen z mé strany. Jde to ze strany i více zástupů lidí, se kterými jsem, či nejsem přítel. Apeluji tedy na usměrnění tohoto budižkničemi, který si na hru jde pouze zvyšovat své ego zničené nejspíš již v dětství. Podle mé teorie trpí spoustou řad komplexů. Nebudu je vyjmenovávat, jelikož bych tu byl několik hodin. :oops:
Pokračuji tedy ve své žádosti. Tento "muž" mne zabanoval nejen jednou, ale dokonce dvakrát. Poprvé za to, že jsem postavil v přírodě několik sloupů, které mi označovaly cestu domů. Ty sloupy byly daleko od civilizace. Nebylo po nich vidu, ani slechu. Můj dlouholetý přítel Kofi na tuto událost odpověděl slovy: "Tento Tvůj čin, můj příteli, by měl být plně legální. Není tudíž důvodu, aby si někdo stěžoval na vyzdvižené bloky hlíny daleko od nejbližších příbytků."
Bohužel byl tu problém. Tím problémem bylo, že admin Wayet_CZ neměl co dělat. Procházel se daleko od všeho dění a zahlédl mé značky. Štěstí mi nepřálo a v době mé nepřítomnosti na mne uvalil ohromný trest v podobě banu. Moji přátelé (slovo, které Wayet_CZ nezná) umluvili tento trest na dvě hodiny. Dalo se stěží přežít dvě hodiny bez Minecraftu. :!:
Další den jsem se zastal jednoho muže, kterého Wayet_CZ zabanoval. Strhla se konverzace, kterou oni považovali za hádku, já za klasickou konverzaci s čajem po své pravici a úsměvem na tváři. Dostal jsem mute, načež mne zabanoval na 15 strašlivých minut.
Nepřeji nikomu nic zlého, jen si dávejte ostatní lidé "naší úrovně" pozor na tohoto zakomplexovaného člověka. Chodí po serveru a pouze otravuje chudáky ostatní.
Díky za přečtení, Blbinek. 8-)
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

"Inteligence" Wayet_CZ

od Rumcajz » 27 úno 2017, 22:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Wayet_CZ/survival.gamesites.cz

Příspěvekod Blbinek » 27 úno 2017, 22:25

Blbinek píše:Wayet_CZ není jen obyčejným člověkem. Je to také jeden z nejhorších adminů na celém serveru, ba na celém světě. Stížnosti nejdou jen z mé strany. Jde to ze strany i více zástupů lidí, se kterými jsem, či nejsem přítel. Apeluji tedy na usměrnění tohoto budižkničemi, který si na hru jde pouze zvyšovat své ego zničené nejspíš již v dětství. Podle mé teorie trpí spoustou řad komplexů. Nebudu je vyjmenovávat, jelikož bych tu byl několik hodin. :oops:
Pokračuji tedy ve své žádosti. Tento "muž" mne zabanoval nejen jednou, ale dokonce dvakrát. Poprvé za to, že jsem postavil v přírodě několik sloupů, které mi označovaly cestu domů. Ty sloupy byly daleko od civilizace. Nebylo po nich vidu, ani slechu. Můj dlouholetý přítel Kofi na tuto událost odpověděl slovy: "Tento Tvůj čin, můj příteli, by měl být plně legální. Není tudíž důvodu, aby si někdo stěžoval na vyzdvižené bloky hlíny daleko od nejbližších příbytků."
Bohužel byl tu problém. Tím problémem bylo, že admin Wayet_CZ neměl co dělat. Procházel se daleko od všeho dění a zahlédl mé značky. Štěstí mi nepřálo a v době mé nepřítomnosti na mne uvalil ohromný trest v podobě banu. Moji přátelé (slovo, které Wayet_CZ nezná) umluvili tento trest na dvě hodiny. Dalo se stěží přežít dvě hodiny bez Minecraftu. :!:
Další den jsem se zastal jednoho muže, kterého Wayet_CZ zabanoval. Strhla se konverzace, kterou oni považovali za hádku, já za klasickou konverzaci s čajem po své pravici a úsměvem na tváři. Dostal jsem mute, načež mne zabanoval na 15 strašlivých minut.
Nepřeji nikomu nic zlého, jen si dávejte ostatní lidé "naší úrovně" pozor na tohoto zakomplexovaného člověka. Chodí po serveru a pouze otravuje chudáky ostatní.
Díky za přečtení, Blbinek. 8-)
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Wayet » 27 úno 2017, 22:40

Prosím tě...tím že tě zabanuji za ničení přírody si na mne vylévat zlost nemusíš. Je to tvá blbost že si nečteš pravidla které jsou nezbytně důležité pro tvé ¨označování¨ cest domů. Na druhý ban ti řeknu to že jsi nerespektoval né jen mne ale Erbiho a i Manianu.Nespočetně krát jsme tě napomínali aby jsi přestal všechny buzerovat (hlavně adminy). Dal jsem ti mute a né že by ses zamyslel nad sebou ale ty dál provokuješ a navážíš se do a-teamu jaký je hrozný atd. proto jsem ti udělalil ban na 15 minut. Jestli budeš mít ještě nějaké další připomínky nebo otázky piš je sem :)
„Jestliže neumíš, naučíme, jestliže nemůžeš, pomůžeme ti, jestliže nechceš, nepotřebujeme tě.“
Uživatelský avatar
Wayet
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 114
Registrován: 20 dub 2015, 20:02

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Abit » 27 úno 2017, 22:49

Nemůžu tento váš "vztah" objektivně hodnotit (neznám ani jednoho z vás a ani jsem na serveru tou dobou nebyl).

Obecně ti můžu říct, že není dobré začít stížnost tím, že toho člověka urážíš (čtenáři to není příjemné číst a tudíž bude otráven to už jen číst nemluvě o tom, že by jsi mohl udělat mezery mezi odstavcema když je to delší text, ať se k tomu dá pohodlně vrátit.

Pokud jde o tvoje porušení pravidel, tak je to zcela spravedlivé (pravidlo číslo 8 - Ničenie prírody [1x1, rozlievanie lávy, ničenie
vodnej hladiny, nedosekanie/nenasadenie stromov]
). Ano, v době kdy jsem byl admin padaly výrazně větší bany za ničení přírody (a to hlavě protože se to dělo ve velké míře).
Pokud by jsi mi napsal (na webu nebo na tsku), tak bych neměl problém to zkrátit na několik minut (zase bych ignoroval tvé "přátele", protože nemůžu mít jistotu, že mluví za tebe).

Pokud sem někdo nepostne screenshot té diskuse (neupravený) nebo někdo z věrohodných adminů (tím myslím TheRSM a výše) sem postně "přepis", tak se tu o tom nelze moc bavit (zase je otázka proč ti dal ban až po mute).
Miluju rozmanitost života. Každý den mě někdo nasere novým způsobem.
Uživatelský avatar
Abit
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 383
Registrován: 08 říj 2014, 17:03

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 27 úno 2017, 22:51

Psát rád budu.
Milý pane, Vám se v minulosti musela stát nějaká špatná příhoda, či Vás někdo brutálně šikanoval.
V povaze lidské je, že jakmile ubožákovi přijde do rukou zničeho nic moc, začne jí zneužívat. Podíváme-li se do historie, stalo se to mnohokrát. A ano, další příklad jsi ty, Wayete.
Hledal jsem si tvoje starší příspěvky a vždycky jsi byl takovej rádoby "dodržovatel" pravidel, viď? Hm...hlavně, že ti to zvyšuje sebevědomí.
Dneska jsem s tebou začal konverzaci, protože jsi udělil ban ubohému klukovi, co si jen něco stavil v přírodě. Nebylo to kvůli mýmu předešlýmu banu.
Něco ti chybí, něco v tvym životě a ty to chceš vyplnit zvyšováním si ega na hráče, co nemaj VIP, ani nic vyššího. Ubohý, nezdá se? ;)
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Wayet » 27 úno 2017, 23:27

Blbinko zase s tím začínáš. Bany dávam kvůli tomu aby se hráči poučili z dané situace.Nemohu přece za to že si lidé jako ty nečtou pravidla a hned si dělají co chcou.Na ostatní se nebudu vyjadřovat protože je to tak stupidní že na to nemám slov.
„Jestliže neumíš, naučíme, jestliže nemůžeš, pomůžeme ti, jestliže nechceš, nepotřebujeme tě.“
Uživatelský avatar
Wayet
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 114
Registrován: 20 dub 2015, 20:02

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 27 úno 2017, 23:32

Spíše se k tomu nebudeš vyjadřovat, jelikož nevíš co říct. Co se dá dělat.
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Khertys » 28 úno 2017, 00:11 VIP

Blbinek píše:Spíše se k tomu nebudeš vyjadřovat, jelikož nevíš co říct. Co se dá dělat.

Procetl jsem si tvuj chatlog, tve vyjadrovani a popichovani na me neudelalo prilis velky dojem.
Kdybys nahodou prisel k rozumu a zjistil bys, kde mas mezery ve slusnem chovani, zacel je a zkus se tem, ktere jsi urazel a navazel se do nich, omluvit. Do te doby si das herni pauzu.

Stiznost samozrejme nepodlozena zadnymi dukazy, ktere bys mel u stiznosti dodat, jak sam jiste vis.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 28 úno 2017, 00:16

Kdyby jste si radši začali vážit hráčů a ne je furt buzerovat. Uprostřed ničeho, kde nikdo neni jsem si postavil značku. A mám za to ban? Ooo, frajeři. Začněte si vážit hráčů, co s vámi maj trpělivost, protože mně došla.

Za co se mám omlouvat? Za to, že se nebojim říct nahlas svůj názor?

To jste opravdu takový ubožáci, že jsem dostal ban za tohle?
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 28 úno 2017, 00:19

Ano, kdybych hrál hrátce. Nic neřeknu, jdu pryč z tohohle zakomplexovanýho serveru. Ale celkem jsem se rozehrál, hraju delší dobu a vašemu serveru jsem dal spoustu hlasů v poslední době. Takhle se vy odměňujete lidem? Jen za to, že si nenechaj srát na hlavu? Ubohost nejvyšší úrovně
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Khertys » 28 úno 2017, 00:20 VIP

Je rozdil mezi vyjadrenim sveho nazoru a navazenim se do lidi + vulgaritou. Pokud v tom rozdil nevidis, je rozumnejsi si svuj nazor nechat pro sebe a nikde jej nesirit, nedopadnes pak dobre, to si vem i jako radu do zivota, protoze pokud by ses takhle prezentoval za hranicemi internetu, dopadlo by to s tebou zle.

Btw. vazit si hracu? Tech si vazime, minimalne ja urcite. Ale lepsi normalni hrac, ktery hraje a venuje se svemu nez nekdo jako ty - jediny cil zneprijemnovat hracsky komfort tema bullshitama, co vypustis z klavesnice.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Abit » 28 úno 2017, 00:26

Pokud budes chtit hrat i po "prestavce", tak mi napis a muzu ti dat par "rad" jak se chovat na serveru a vyporadat se s lidmi jako je tady Wayet.
Miluju rozmanitost života. Každý den mě někdo nasere novým způsobem.
Uživatelský avatar
Abit
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 383
Registrován: 08 říj 2014, 17:03

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 28 úno 2017, 00:29

V reálu problém nemám s ničím ani s nikým. Obávám se však o admina výše zmíněného. Rady do života od člověka (se vší úctou) jako ty opravdu nepotřebuji.

Jedna věc je hra, kde jsem vše bral s humorem a druhá je realita, kde to tak brát nelze.

Teď k vulgaritám. Celou dobu jsem byl v klidu a nebyl tolik nepřátelský, oproti adminům, o kterých se dá říci, že začali lehkou šikanu mé osoby. Šikana je zdlouhavé spektrum, těžká definice je toho příkladem. Avšak já chvíli šikanován na základní škole byl, jelikož jsem jako mladší byl tmavší pleti a děti si myslely, že jsem rom. Zažil jsem šikanu, sice slabou, ale zažil. Člověka to posílí. Ale to jsem odbočil.

To, co oni začali dělat, že zneužívali svojí moc, tomu se šikana říkat dá.
Ano, možná jsem se neměl zastávat té osoby, které dal admin ban, ale už jsem dále nemohl sledovat, jak dává ban dalším a dalším lidem poté, co jsem ho dostal já. Já si nejprve nestěžoval, když jsem ho dostal. Oznámil mi to kamarád (v té době jsem totiž byl mimo domov), v klidu jsem si říkal, že se to nějak vyřeší a když mi ban vypršel, v pohodě jsem hrál dál. Jenže to nejde nesledovat, když lidi zneužívaj svojí moc. Ano, jdu trochu proti davu, protože ostatní se bojí, že dostanou ban. Já se toho nebojím, jelikož věřím v pravdu. (Tím nemyslím, že nevím, že mi ten ban dát můžete, už jste dali, tím myslím to, že věřím, že pravda vyjde na povrch)

Přehnanost banu je u tohoto admina známá. Proč to dělá? Já že kazím herní zážitek? Odky? Max od doby, co jsem narazil na tohoto muže, který kazí herní zážitek ostatním.
Je tu pravidlo, že nesmíte stavit objekty toho typu. Ale ten objekt tam byl nově. Já byl na novém, velmi vzdáleném místě a hctěl jsem si pamatovat cestu. Nezbylo mi tedy nic jiného, než to postavit, abych se jednou mohl stejnou cestou vrátit.

Má hlava mi říká, ať se omluvím, ale má soudnost se ptá: Za co? Za to, že mne vyprovokovali dva admini, co kazí den? Že na mne byli taktéž hrubí? Za to se mám já omlouvat, když oni se neomluví?
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Khertys » 28 úno 2017, 00:55 VIP

Blbinek píše:Jedna věc je hra, kde jsem vše bral s humorem a druhá je realita, kde to tak brát nelze.

Kdybys bral oboji s rozumem a jednal tak, mohli bychom si takovehle konverzace odpustit a vse vyresit rozumne, jako lide.
Blbinek píše:Celou dobu jsem byl v klidu a nebyl tolik nepřátelský, oproti adminům, o kterých se dá říci, že začali lehkou šikanu mé osoby.

Mas nejaky rozumny dukaz? Screen? Nebo neco, cim bys toto tvrzeni mohl podlozit, kdyz uz tu pouzivas slova jako sikana a chces to resit timhle zpusobem stiznosti na foru, mel bys mit podklad. Pokud mas, tak ho sem dej, nebo mi ho posli do PM.
Blbinek píše:To, co oni začali dělat, že zneužívali svojí moc, tomu se šikana říkat dá.

Jak "zneuzivat"? Ono zalezi i na uhlu pohledu. Pokud jsou dana pravidla, tak admin je k tomu, aby na ne dbal a dohlizel na to, ze jsou dodrzovana. V pripade poruseni by mel zakrocit. Takze z uryvku:
Blbinek píše:Je tu pravidlo, že nesmíte stavit objekty toho typu. Ale ten objekt tam byl nově. Já byl na novém, velmi vzdáleném místě a hctěl jsem si pamatovat cestu. Nezbylo mi tedy nic jiného, než to postavit, abych se jednou mohl stejnou cestou vrátit.

z cehoz vyplyva, ze si pravidlo porusil, ano priznal si, tak jsi za to byl potrestan. Na tom neni nic zvlastniho, zalezi ovsem pak na chovani a nahledu na cloveka, co te, bys opravnene, potrestal. Nevim, co mezi sebou mate, uprimne me to ani tolik nezajima, ale urcit neni adekvatni si nadavat a osocovat se z sikany bez podlozenych dukazu.
Blbinek píše:Přehnanost banu je u tohoto admina známá. Proč to dělá? Já že kazím herní zážitek? Odky? Max od doby, co jsem narazil na tohoto muže, který kazí herní zážitek ostatním.

Kdybys mel s kymkoliv problem, staci snad zachovat chladnou hlavu, minimalne u tebe v hlave "byt tim lepsim", nenechat se vyprovokovat, normalne si poridit dukazy a bud je nekomu poslat, nebo to dat normalne na forum, jako kazdy jiny a ne ze sebe delat exota napr. interpretaci nekterych vet v tomhle topicu, nebo v zadosti o admina dotycneho.
Blbinek píše:Má hlava mi říká, ať se omluvím, ale má soudnost se ptá: Za co? Za to, že mne vyprovokovali dva admini, co kazí den? Že na mne byli taktéž hrubí? Za to se mám já omlouvat, když oni se neomluví?

Jak vis, ze by se neomluvili? Jsme lidi, kazdy muze chybovat, bez vyjimky, tak si to jde i normalne vyrikat, bez jakychkoliv jedovatosti. Podstatne je si chybu priznat a dokazat se za ni omluvit.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové

Re: "Inteligence" Wayet_CZ

Příspěvekod Blbinek » 28 úno 2017, 01:04

Odpovím v bodech na vše, neumim moc dobře to s tou citací.

1) nejednal jsem nejlíp, to ale oni také ne. Jako admini maj jít příkladem. Nejsem někdo, kdo by to požadoval, ale o tom to je.
2) důkaz, četl jsi celou konverzaci ne?
3) zneužívat moc myslím tím, že mě mutovali, když to nebyla potřeba. Vyjadřoval jsem názor, oni nenašli odpověď a dostal jsem mute. Zneužívání moci.
4) ano, ale to pravidlo porušil i admin, který mě za to zabanoval před nějakou dobou, pokud jsem to dobře pochopil z jeho záznamů. Porušil jsem to a jsem si toho vědom, ale to jsem řekl již před delší dobou. Tady šlo o to, že to bylo zbytečné
5) Interpretací vět... ano, bral jsem to povětšinu času s humorem. Neni proč to hrotit, je to jen hra.
6) Omluvu jsem soudil, že kdyby chtěl, napíše to sem, stejně tak jako já
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Další

Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků