Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Jabber aka Rehoľná Sestra Mária

Příspěvekod Jabber » 15 zář 2017, 16:38

nick: Rehoľná Sestra Mária
Popis situácie: Tak, bol som simon, dal som príkaz zahráme si na sajmona, poďte zamnou. Nikto neišiel tak som povedal: simon hovorí poďte za mnou walkom. Tčka išli, dal som príkaz poďte na moj vystrel. Všetci sa tam rozbehli, nechcel som zabijať všetkých, lebo som mal vd, ktoré vynášalo bombu a hádzalo si ju mimo atrakcie, tak som nechcel aby malo ppčko. Ct mi povedalo nech mu dám len nevýhodu a poprosil ma nech ho nezabíjam. Povedal som že dám všetkým nevýhodu, ale ctčko mi poradilo nech ich dam na farbičky a otvorím cely. Vzhľadom na to, že som už končil tak som si povedal ok no, veď aj tak majú mať vsetci kill,ale bohužial som si neuvedomil, že som povedal že dám všetkým nevýhodu, tak som ich tam poslal, a otvoril cely, všetkých to zabilo. Vtom mi dal SndT zákaz k ct na 2 dni za mfk, povedal že kill neni nevýhoda, a že hovoril nech to nerobím. Toho som si ja nevšimol. Za svoju nepozornosť sa ospravedlňujem, nabudúce sa polepším.
Hellsm je real slave
Uživatelský avatar
Jabber
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 105
Registrován: 21 dub 2017, 16:40

Jabber aka Rehoľná Sestra Mária

od Rumcajz » 15 zář 2017, 16:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jabber aka Rehoľná Sestra Mária

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 15 zář 2017, 16:50

Omluva prijata, nekdo ti da unban.
Sndt a hlsa me budou kontaktovat na TS.
Vyreseno.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Jabber aka Rehoľná Sestra Mária

Příspěvekod Jabber » 15 zář 2017, 17:45

ďakujem :)
Hellsm je real slave
Uživatelský avatar
Jabber
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 105
Registrován: 21 dub 2017, 16:40


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků