Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

[*P] jail_indiana_v3

Příspěvekod ackocc » 30 pro 2018, 21:14

Název mapy: jail_indiana_v3
Mód: Jailbreak
Autor: nifty
Vlastní textury/modely/sprity/obloha/zvuky: Ano.
Popis mapy: Remake na jail_indiana_v3, popis hovori snad za vsetko :D su tam nove atrakcie, lepsie spracovana, lepsie bude ked si ju zahrate :D Link, screeny, atrakcie, popripade nazvy songov najdete na gamebanane
Link ke stažení, screeny: https://gamebanana.com/maps/202928
alf
Uživatelský avatar
ackocc
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 255
Registrován: 18 črc 2017, 08:21

[*P] jail_indiana_v3

od Rumcajz » 30 pro 2018, 21:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [*P] jail_indiana_v3

Příspěvekod lukick » 31 pro 2018, 15:52

super prerabka mapy
super pouzite textury a nove atrakcie ta draha kde je valec sa mi paci .. ale sudim len podla obrazkov :) ked budem doma a mat cas tak si ju skusim zahrat..
len dufam ze sa s touto mapu aj nieco bude robit a skonci na serveri kedze viem aka to je radost pre mappera urobit a dokoncit vlastnu mapu a kolko casu to zabere spravit super mapu :)
!_kempa_! lukick *KOHI*
lukick
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2013, 15:24

Re: [*P] jail_indiana_v3

Příspěvekod lukick » 31 pro 2018, 16:06

mapu som si zahral a musim povedat ze je to super remake mapy :) pohral si sa s tym a je to vidno :)
je super ze si pouzil ine tlacitka a tlacitka ktore maju farbu :) super pridane atrakcie nie ako na starej indiana nic nebolo a hlavne ta atrakcia kde skaces do tej hlbokej diery dole je super len nechapem ci tam mam padnut do vodicky alebo len preletiet uplne dole :D
pekne otexturovane pekna sky obloha heal v zbrojke atd. :)
neskusal som mapu extra len som si ju zahrat za ct a poskusal atrakcie cize neviem ci su tam nejake bugy alebo co (ja len takto narychlo) :) a paci sa mi aj ten detail lana akoze je prehodeny cez tie kamene na vezicke alebo skor mur :)

pekna praca kamo :)
!_kempa_! lukick *KOHI*
lukick
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2013, 15:24

Re: [*P] jail_indiana_v3

Příspěvekod ackocc » 31 pro 2018, 16:45

diky diky moc za pekne hodnotenie :D a asi myslis dropper, tam treba trafit prvu dieru a ptm skocit do vodicky a ono ta to uz portne do zeleneho akoze si to zvladol :D ale co si pisem s chickom tak snad sa mapa dostane na server tak treba len dufat :D
alf
Uživatelský avatar
ackocc
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 255
Registrován: 18 črc 2017, 08:21

Re: [*P] jail_indiana_v3

Příspěvekod JimCarry » 25 led 2019, 02:24 VIP

Keďže už z tých tureckých sránd strácam prehľad o mapách, tak neviem, či užnáhodou táto nie je nahodená.

Každopádne som si ju vyskúšal a je skvelá. Otvorenejšia, prevzdušnená, zjednodušená, zábavnejšia.

Pár vecí, ktoré by som ja osbne vytkol sú: Tie hradby ma iritujú. Vždy som na indiane rád bgripoval cez tie šutre, no teraz to nejde :D (Neviem aká je interakcia s tým, keď cez to niekto strieľa).

Ďalšia vec, ten zamrežovaný otvor vzadu by som ja osobne prehodil napravo, keďže v cele najbližšie k tomu otvoru je aj šachta. Tým by sa umožnil únik z oboch strán, čo by bolo pre T zaujímavejšie a pre CT náročnejšie na postráženie.

Poslednou (rovnako menej dôležitou) vecou sú tie pohádzané drevá pred zbrojkou. Esteticky sú super, len kvôli tomu malému trojuholníkovému kúsku sa tam dá pekne bugnúť, čo ma trošku hnevá, keďže to je docela dobrý spot na schovanie sa.

Každopádne celkovo je mapa oveľa lepšia, živšia a schováva do vrecka predošlé verzie Indiany. Nové atrakcie, klasické atrakcie zaujímavo upravené, dobrý výber hudby pri stoličkách.. Veľmi pekná práca.

Behal som tam asi len 15 minút , takže žiadne buky až na ten triangeľ som nepostrehol zatiaľ
あなたがこの文章を翻訳しようとしているなら、あなたは同性愛者です

Ľudia sú ako stromy. Keď ich prerežeš motorovou pílou, zomrú.
Uživatelský avatar
JimCarry
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 684
Registrován: 01 črc 2013, 13:14

Re: [*P] jail_indiana_v3

Příspěvekod ackocc » 02 úno 2019, 12:58

taktiez dik za rate :D tie kamene mna strasne triggrovali, teraz su este kusok dalej od seba ako na predoslej indiane a kraje su 'skosene?' takze sa neda tak lahko z jedneho na druhy begripovat, preto ta bariera, a ide cez tie medzery strielat :D

to ma nenapadlo, kedze sachta bola uplne posledna vec co som na mape robil a nepozeral som sa nato kde je vychod von z cely

a tie kusky dreva neviem presne, je tam takisto bariera ako na hradbach pri kamenoch, a nemala by byt moznost zaseknut sa, ale je to uz final verzia takze sa uz opravovat nebude, ale pri dalsiej mape si na taketo chyby dam pozor
alf
Uživatelský avatar
ackocc
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 255
Registrován: 18 črc 2017, 08:21


Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků