Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

Hodnocení:

Hodnocení mapy:
3
21%
*****
6
43%
****
3
21%
***
0
Žádná hlasování
**
0
Žádná hlasování
*
2
14%
 
Celkem hlasů : 14

[*P] jail_raptureX

Příspěvekod datnessX » 08 led 2015, 00:25

Název mapy: jail_raptureX
Mód: Jailbreak
Author: DatnessX
Vlastní Obloha: "rapture"
Popis Mapy: Možná jste se už dozvěděli, že jsem fanouškem Bioshocku a ta hra mě prostě fascinuje :) Takže jsem to nemohl vydržet a musel jsem se pustit do Jailbreaku, který si zakládá na motivy podvodního města Rapture. Textury atd. jsem nechal původní kvůli velikosti souborů.
Link ke stažení: http://ulozto.cz/xsjTctEG/jail-rapturex-v2-zip
Screeny:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
datnessX
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 179
Registrován: 23 led 2013, 21:51

[*P] jail_raptureX

od Rumcajz » 08 led 2015, 00:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [Beta] jail_raptureX

Příspěvekod Luther » 08 led 2015, 14:52

:o To je úplně super a hlavně originální nápad na JB mapu. Strašně se mi líbí. :shock: :oops: :roll:

Pár postřehů:
- Ty východy z cel se mi zdají moc úzké
- Tam kde máš dveře na tlačítko lze otevřít ty dveře tlačítkem co je na druhé straně (to je jen detail a ničemu to asi nevadí) :D
- Na té mapě jsou místa kde mám klidně i přes 2000 wpoly, takže na serveru by asi nebyla hratelná na plné FPS při více hráčích
- Občas jsou některé brushe špatně umištěné a vypadá to divně viz screen
- Asi díky použití carve jsou místa kde brushe do sebe nepasují viz opět screen
- Kdyby to mělo originální textury z Bioshocku :P
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [Beta] jail_raptureX

Příspěvekod WARNING » 08 led 2015, 16:09 VIP

Takže, k začiatku by som ti chcel povedať že mapa je v celku pekná, no tie textúry sa mi tam moc nehodia :|
+
Veľmi pekný sky box + v spojení s tými presklennými stenami to vyzerá fantasticky
Výborný nápad s touto šachtou OBR

-
Už fakt neviem kde to presne bolo, ale vyzerá to že si onulloval face nad dverami OBR

Na atrakcii kameň, papier, nožnice, si mohol použiť inakšie textúry než decaly K, P a N, ale nevadí, len problém je v tom, že keď dá hráč dve, nebodaj tri naraz tak sa to tam prekrýva. Riešenie by bolo pomocou nejakých trigger_changetarget.

Celkovo máš na mape trošičku hrubšie rebríky ako by podla mňa bolo vhodné OBR

Tak, ďalší problém a to dosť veľký vidím pri Wipeoute. Za prvé, na niektorých stĺpikoch ti asi trošku ušli textúry - OBR, ale to nie je až taký problém ako to že si nepoužil trigger_relay :? tým pádom keď spustíš wipeout, alebo len zdvihneš stĺpiky tak ďalšie kolo sa ti bude wipeout stále točiť respektíve stĺpiky budú stále hore.

Ďalej už mám len takú puntičkársku výhradu :D OBR OBR Jedna lampa zarovnaná vertikálne, druhá horizontálne.
K tomu "rádiu" by som pridal trošku hlasitosti, lebo keď hráč zájde trošku ďalej, tak už nie je hudbu počuť.
Okno v zbrojke skoro ani nie je vidieť (že tam je sklo) trošku by som ubral priesvitnosti ;) (to je fakt už k dokonalosti :))
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: [Beta] jail_raptureX

Příspěvekod datnessX » 08 led 2015, 16:23

Díky za postřehy, většinu věcí, co jste tu uvedli, jsem si opravdu nevšiml :D Opravím to. A ten trigger relay, jak funguje a jak ho nastavit?
Uživatelský avatar
datnessX
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 179
Registrován: 23 led 2013, 21:51

Re: [Beta] jail_raptureX

Příspěvekod WARNING » 08 led 2015, 16:49 VIP

Osobne som nemal zapnuté r_speeds ale nijaké lagy som nepostrehol.
Ináč, ako som pozeral minule tak väčšina JB máp má vysoké wpoly (niektoré aj epoly). Na mapách sa v pohode hraje ;)
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: [Beta] jail_raptureX

Příspěvekod datnessX » 08 led 2015, 19:38

Tak jsem opravil všechno, co jste jmenovali. Trochu jsem si pohrál i s kompilací tak by to mělo lépe běžet. Link na stažení v2.
Uživatelský avatar
datnessX
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 179
Registrován: 23 led 2013, 21:51

Re: [Beta] jail_raptureX

Příspěvekod lukick » 09 led 2015, 11:37

Mapa je pekná. Je dobre premakaná výzorovo aj to aké (kde) si použil textury. :) Jedná vec čo mi vadí. tak si myslím, že je tam celkom málo atrakcií, ale je tam zas iných *prostriedkov :lol: * nato, aby Simon nejako vytvoril a vymyslel novú hru alebo úlohy pre T-čka. :)
Veľmi chválim premyslenie textur, zhotovenie mapy a najviac to, ako si vytvoril skybox a presklenne sklo (oblukové). :roll: ;)
!_kempa_! lukick *KOHI*
lukick
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2013, 15:24


Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků