Volná debata o mapách a jejich tvorbě.

jail_west_v2 / jail_rats - návrhy na atrakcie

Příspěvekod chickEZ » 28 dub 2020, 21:42

Bude rework týchto dvoch máp.
Taktiež rework aj mapy "jail_west" - túto mapu necháme pôvodnú.

Do tohto topicu píšte iba návrhy na jail_west_v2 - nápady na atrakcie.
Taktiež aj jail_rats.

Príklad:
____________________________________________________________________________________

  • jail_rats
    • pridať atrakciu farbičky, nejaký aim
  • jail_west_v2
    • pridať deathrun, vylepšiť surf, dať automaty do zbrojky
____________________________________________________________________________________

Tak poďte na to. Dúfam, že dáte čo najlepšie nápady ;).
e// mms: kto da napad, ktory bude zrealizovany, dostane do mapy credits = ego up, neni to super? :o :shock: :shock: :shock:

____________________________________________________________________________________
Priebežné prípravy:
    jail_rats
    • vymazať autobus
    • pridať futbal - v boxe sa ruší, vytvára sa nová miestnosť s futbalom
    • koleso šťastia
    • LongJump

    jail_west_v2
    • LongJump
    • Automaty namiesto dropnutých zbraní
    • Kakao-style level atrakcia
    • KZ
Naposledy upravil chickEZ dne 04 kvě 2020, 11:42, celkově upraveno 14
Důvod: koniec ankety
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

jail_west_v2 / jail_rats - návrhy na atrakcie

od Rumcajz » 28 dub 2020, 21:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: jail_west_v2 / jail_rats - návrhy na atrakcie

Příspěvekod W0rt3x » 28 dub 2020, 21:59

• jail_rats - pridať trampolinu

• jail_west_v2 - pridať trampolinu

e// velmi kvalitny napad, hodnotim velmi pozitivne. zasluzene prve miesto v credits.
ahoj :hugging:
Uživatelský avatar
W0rt3x
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 313
Registrován: 13 čer 2015, 16:21

Re: jail_west_v2 / jail_rats - návrhy na atrakcie

Příspěvekod Tokop » 28 dub 2020, 22:24 VIP

jail_west_v2 (prostorná mapa, kde se dá sebrat pár zbytečných kravin a využít silně nevyužitý prostor.

Na West určitě přidat zbraně (automaty), vždy jich tam byl nedostatek.

Toto jsem zplodil asi dva roky zpátky, ale tehdy to nepadlo na úrodnou půdu, protože nynější hl. Mapper Upečené Kuře měl na mapy na GS jiný názor.

chickEZ píše:neviem či mu tu už niekto písal, ale je zbytočne spraviť nejakú novú mapu.. Luther spravil perfektnú mapu a kde je? iba na jeho disku.. nechcem ti nejak kaziť nádeje, ale tu sa s tým asi nepresadiš.. s mapovanim.. to tu už vymrelo ako kukám topic.. keby sa to tu ocenilo tak, že áno, ľuďom sa to páči tak nahodíme.. ale tak to tu nefunguje.. bohužiaľ.. mňa bavilo robiť mapy, ale keď sa s tým nikde nedostaneš, zbytočnosť..


:D :D :D

Tak z toho zkusím vytáhnout to uskutečnitelné:

Tokop píše:Chce to mapu kde budou jiné atrakce než ty, které nalezneme všude jinak nemá, ani smysl ji přidávat.Navrhoval jsem už pár atrakcí, ale nikdo je nedal do mapy, která by fungovala.

1.Basketbal (třeba stejný nebo podobný jako byl na mapě jail_niceshoot_v6 jestli umíš tvořit mapy tak si to určitě dokážeš najít a vytvořit).Určitě by bylo dobré kdyby nebyl všude jen fotbal, ale musí být rozumně velké a přístupné koše.

2.2 Simon často dává takovou tu hru co byla občas v Survivoru a tak jak každý je na začátku na nějakém bloku a postupně se posouvají a ty bloky za nimi mizí přežívá ten, kterému zůstane nakonec blok.Fungovalo by to jako na mapě jail_rats akorát, že by to bylo na zemi (složité vymyslet kvůli přístupnosti a kontrole Simona a CT, aby to nějaké téčko hned nezkazilo a celkové nějaké fungování, ale určitě by to bylo něco nového.Takže jestli by byl zájem stačí se ozvat mám návrh jak by to mohlo fungovat.) Update: Pole 4x4, které udělá občas Simon z bloků, ale musí použít i skákací nebo nejlépe 8x8, kde může hrát i víc hráčů, navíc tato hra je velmi rychlá a netrvá dlouho. Ty pole můžou být na začátku všechny černé, a když do toho boxnou nebo zmáčknou, tak změní barvu na červenou a tím je jasné, že pole už bylo použito a nesmějí na to vstoupit znovu.

4. Drtivá porážka.Na pár mapách máme pár kousků z drtivé porážky, ale nikde ne celou bylo by sranda kdyby...
4.1 na začátku bylo pár přeskoků přes něco
4.2 boxovací stěna kde by sem tam vylezl nějaká věc (pravidelná) a mohla procházející hráče shodit do kyseliny
4.3 Klasické skákací koule na mapě (jail_jungle_b5 jsou pěkně udělány)
4.4 Na konci udělat stejný konec jako je na mapě jail_jungle_b5 popřípadě nějakou houpačku se skokem do cíle

5. Long Jump nejlépe stejně dobře udělaný jako na mapě jail_justice_brgames kde máš 4 různě barevné long jumpy a u každého máš napsané kolik to je 200 210 230 240 nebo tak nějak pro mě speciálně bych udělal jednodušší.

6. Kolo štěstí kde by byly věci, které se dají využít.Kola štěstí máš na pár mapách, ale jsou tam většinou jen nějaké nápisy jinými jazyky nebo tam jsou napsány body, které admini nesmějí dávat pokud nemají dovolení od Šerifů.
Takže v kole štěstí by bylo místo tech nesmyslných nápisů pro náš Jailbreak například napsáno:
6.1 - Výhoda
6.2 - Nevýhoda
6.3 - Kill

A všechno co jsem napsal tak tam může být 2x ať to kolo vypadá plnější.Dají se tam přidat i další věci, ale musíš nad tím rozumně popřemýšlet a dát tomu odpovídající procentuální šanci jako např. VD, PP...

Zatím nikdy co jsem cokoliv napsal jako návrh na novou mapu tak snad nevzniklo třeba ani tentokrát nevznikne, ale kdyby jo bylo by to super.V případě, že něco podobného vznikne hlavně nezapomenout pod tvým jménem přidat speciální poděkování Tokop dík. :D


Případně kdyby tam toho bylo moc, tak mapa je ideální na přidání atrakcí do země jako je např. "mixér" apod...

Tak třeba něco z toho výjde a kámoš nifty mě zvěční na mapě jako památku, když už jsem ty jaily dlouho nezapl. :lol:

e.mms na to zabudni xddDdddddddddddd_
ok trz vazne:
1. oasis, indiana, a dalsie 3 mapy
2. to by sa dalo
3. ?
4. jungle
5. arctic, autotown a dalej nwm
6. to by slo tiez

e. chick: skvelé nápady, len predtým to nebolo ako teraz no :D.. skúsime niečo z toho použiť ;) +1
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 553
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: jail_west_v2 / jail_rats - návrhy na atrakcie

Příspěvekod Tokop » 28 dub 2020, 22:47 VIP

e.mms na to zabudni xddDdddddddddddd


To ty si to nabídl. Mám vyhrožovat návratem??!!! :D

Ale ať nespamuji zbytečně topic, tak k niftymu:

1 - myslím full basketbal celé hřiště, na mapě jail_niceshoot_v6 bylo, ale možná by šlo upravit a udělat líp, na těch mapách co si jmenoval, tak je pouze jeden koš, na který hráči střílí já to myslím jako zápas stejně jako fotbal akorát basketbal. Střílení na jeden koš je nuda.

Tady je zrovna hned obrázek té atrakce: https://gamebanana.com/maps/162657 akorát bylo těžké dát koš a fungovalo to jako fotbal, tak říkám, že by se to mohlo udělat líp a ty koše zvětšit atd.


4 - jungle už není mezi náma, nebo už zas je? :D

5 - proto tam píšu, že to je na justice, tehdy to byla jediná mapa na gs, kde to bylo, tak dobře zpracováno

e. mms: basketbal si nvm predstavit, miesto na rats neni a na west by asi bol futbal divny (skusime), koleso stastia pojde na rats, drtiva porazka moze ist do west, survivor hra porozmyslame a lj by siel do oboch map. dik za napady ;)
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 553
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: jail_west_v2 / jail_rats - návrhy na atrakcie

Příspěvekod vokocze » 28 dub 2020, 22:48

Nebylo by špatné přidat nějaké podobné atrakce co jsou na mapě kakao.
1. třeba ty levely nebo něco podobného
2. kztko
3. deathrun
4. long jump
5. barvičky nesmí chybět :D
6. více písniček na vyběr na jail_rats u stoliček plus normální fotbal aby tam byl.
7. nějaké lasery
Uživatelský avatar
vokocze
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 07 lis 2019, 10:38
Bydliště: Praha

Re: jail_west_v2 / jail_rats - návrhy na atrakcie

Příspěvekod 0yo » 28 dub 2020, 22:56 VIP

berte taktiez v uvahu, ze ideme dane mapy (rats & west_v2) opravit a dame tam len par atrakcii aby sme nepokazili cely gameplay mapy novymi koridormi, miestnostami (na rats maximalne nova mysia diera na nove hry) tak skuste nepisat hry typu trampoina na rats viz. wortexx (on je vynimka) dik
Counter-Strike Game Level Designer
gamebanana.com/members/1561530
Uživatelský avatar
0yo
Mapper
Mapper
 
Příspěvky: 40
Registrován: 17 úno 2017, 18:25

Re: jail_west_v2 / jail_rats - návrhy na atrakcie

Příspěvekod Habs » 29 dub 2020, 00:29 VIP

Rats by som nechal tak ako je. Nemá síce veľa atrakcií, ale je dobrá a hrateľná. Pre mňa je to úplne to isté, ako keby sa ide prerábať rush. Už len z toho titulu, že je to rats, by som ju nechal tak.
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23

Re: jail_west_v2 / jail_rats - návrhy na atrakcie

Příspěvekod JoynerLucas » 02 kvě 2020, 13:44 VIP

jail_rats. By podle mě bylo hodně cool moc dobře op, kdyby jste dali tlačítko k soudu (popř. do zbrojky) na otevření invis dveří k fotbalu, menší průchod (v místnosti soudu) a velký prostor pro fotbal. Jestli to teda jde, nikdy jsem v tom nedělal. :lol:
pog
tusylove
Uživatelský avatar
JoynerLucas
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 191
Registrován: 13 lis 2018, 18:54

Re: jail_west_v2 / jail_rats - návrhy na atrakcie

Příspěvekod Focusss » 02 kvě 2020, 15:21

JoynerLucas píše:jail_rats. By podle mě bylo hodně cool moc dobře op, kdyby jste dali tlačítko k soudu (popř. do zbrojky) na otevření invis dveří k fotbalu, menší průchod (v místnosti soudu) a velký prostor pro fotbal. Jestli to teda jde, nikdy jsem v tom nedělal. :lol:


Jim tu fušuješ do řemesla jo? :D
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků