Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté]JailBreak #1 / bambiC

Příspěvekod MrBambi » 05 lis 2017, 11:41

Dobrý deň, touto žiadosťou by som chcel požiadať o admin práva na server JailBreak #1

Nick v hre : bambiC

Nick na fóre : MrBambi

Profil na fóre : mrbambi-u58247.html

Vek : 18 ( 29. 09. 1999 )

Steam nick : mucqlombi

Steam ID : STEAM_0:0:71608283

Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... yer=212584

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Myslím že žiadne nemám, je možné že si nepamätám....

Niečo o sebe : Zdravím všetkých čo čítajú túto žiadosť. Moje meno je Dávid, chodím na strednú ekonomickú školu v Košiciach. Venujem sa športu konkrétne hrajem hokejbal. Najradšej mám asi hokej. Hokej nehrávam preto lebo je to dosť náročné na financie tak preto som sa dal na hokejbal. Väčšinu svojho voľného času venujem hraniu CSka, LoLka a svojej priateľke či kamarátom. Ovládam pokročilejší stupeň anglického jazyka a mám chuť sa stále zdokonalovať. Rád počúvam hudbu ako napríklad: dubstep, nejaké chillofky :D atp.

Prečo by som chcel na GS adminovať? : Chcem adminovať preto lebo chcem zlepšiť chod serveru. Chcem zabrániť tým ľuďom čo kazia hru ostatným ako napríklad: cheatovaním, FK, MFK atd... Chcem hru spríjemniť sebe a rovnako aj hráčom na servery. Chcem pomôcť portálu s problémami ktoré má ako napríklad: Cheatovanie, vulgarizmus, nadržiavanie, bezdôvodné killovanie a pod. Ľudia chodia na server aby si užili hranie rovnako ako aj ja, a nemám rád ak niektorý ľudia ju kazia...

Ďakujem za Váš drahocenný čas ktorý ste venovali prečítaniu tejto žiadosti a budem rád za pozitívne a aj negatívne odpovede...

S pozdravom bambiC_
Uživatelský avatar
MrBambi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 říj 2017, 11:38

[Zamietnuté]JailBreak #1 / bambiC

od Rumcajz » 05 lis 2017, 11:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JailBreak #1 / bambiC

Příspěvekod Knedlajs » 05 lis 2017, 23:18 VIP

Na fóre 3 príspevky, z toho jeden je práve táto žiadosť. Žiadna snaha v PP. Jediné tvoje nahlásenie je Mimo Vzor. Máš nahraté len niečo málo po 20 h.. Chodíš len na JB 1. Neovládaš CT Zóny. Pýtal som sa aj na názory Adminov. 90% mi povedalo, že si nevýrazný. 10%, že máš medzery v pravidlách.

Čo z toho vyplýva?

Skús viac zapôsobiť na Adminov. Začni navštevovať aj iné JB-y. Venuj hre viac pozornosti. Obohať naše fórum o nejaké zabanované nahlásenia v PP.

    Akadémia nikdy nie je zlá voľba. ;-)

Na teraz zamietnuté.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: [Zamietnuté]JailBreak #1 / bambiC

Příspěvekod MrBambi » 06 lis 2017, 18:21

V podmienkach píše minimálne 20h na servery = TO SPLŇAM
Nepíše sa tam nič o príspevkoch na fóre...
CT zóny poznám, pravidla poznám.... svoje nedostatky viem napraviť behom niekoľko minút/hodín....
Načo budem hrať na ostatných JB serveroch keď ja žiadam o admin práva len na JailBreak #1
Uživatelský avatar
MrBambi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 říj 2017, 11:38

Re: [Zamietnuté]JailBreak #1 / bambiC

Příspěvekod Maxipes » 06 lis 2017, 18:46

Hodiny sice splnujes, nicmene pokud se HLSA tvoje aktivita nezda dostatecna nebo ma jine pochybnosti, muze ti predlozit podminky dalsi. Stejne tak prispevky na foru. Nahlasuj hrisniky v PP, bud k dispozici hracum na serveru a za mesic to muzes zkusit znovu.
Uživatelský avatar
Maxipes
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1368
Registrován: 13 čer 2013, 15:35


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník