Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Jailbreak 1 / Rajty a Kybercraft / Un1Ty

Příspěvekod Un1Tyyy » 01 úno 2024, 23:17

Zdravíčko, rád by som požiadal o unbaník, lebo csko je dosť drahé a nemôžem si dovoliť kupovať už viac účtov, musím počkať na summer sale a potom sa môžeme zabávať kľudne aj týždeň nonstop :P.

Nech sa páči, tu je zoznam banov.

Obrázek

Vopreď ďakujem za unban na všetky tieto účty, nakoľko boli neoprávnené.

ps; Namor, nájdi si kamarátov a Rajty ty dievča.

Čauky :P :P
Un1Tyyy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 01 úno 2024, 23:03

[V] Jailbreak 1 / Rajty a Kybercraft / Un1Ty

od Rumcajz » 01 úno 2024, 23:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jailbreak 1 / Rajty a Kybercraft / Un1Ty

Příspěvekod PetrPavelos » 02 úno 2024, 00:15 VIP

Čus,

myslím si, že nemá cenu psát nějakou slohovku, takže k věci.
Já byl ten kdo tě primárně řešil, Rajty ti následně už dával jen bany.
Tvoje chování na serveru bylo neúnosné a určitě nebylo vhodné na serveru, proto jsem k tobě přistupoval celkem přísně a dal jsem ti několikrát najevo, ať se to víckrát neopakuje, ty sis nedal holt říct.
Já opravdu nejsem ten kdo by toleroval nějaké vaše dětské tupé výlevy nebo nadávky na to si nezvykejte tady.

Namor.
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrPavelos
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 448
Registrován: 06 pro 2017, 19:21
Bydliště: CT

Re: Jailbreak 1 / Rajty a Kybercraft / Un1Ty

Příspěvekod Un1Tyyy » 02 úno 2024, 00:44

Počkať, počkať, počkať, počkať.... Toto myslíš vážne? Ty nevieš čo znamená sarkazmus? To si vážne myslíš že tu žiadam o unban hej? No dobre. :D :D :D

"Já opravdu nejsem ten kdo by toleroval nějaké vaše dětské tupé výlevy nebo nadávky na to si nezvykejte tady."


Čo ti mám na to povedať, asi jedine to, že jediný dôvod prečo som dostal toľko banov, je ten, že som to ja chcel v prvom rade, robil som to naschvál, takže neviem čo tu splietaš o tom že si nemáme zvykať, keď ten úbohý ban obídem koľko krát si len zmyslíš :D .

Kľudne po prvom bane som mohol ísť na druhý steam, IP zmeniť lusknutím prsta a nikdy by si nezistil že som to ja, takže môžeš byť vôbec rád že som ti urobil takú službičku, že si to mal veľmi jednoduché, v opačnom prípade 100% nemožné.

Tie vaše bany boli z mojej strany na vás adminov len výsmech, o to celé mi išlo celú dobu od prvého banu. A princíp je jednoduchý, vy admini ste strašte zakomplexované deti čo sa na hre nedokážu zabávať a taktiež banujete úplne primitívne veci, ale nie to podstatné, ale beriete to strašne vážne, takže neboj sa, vidíme sa ešte na serveroch a bude ešte kopec banov. :D :D

A ešte jedno múdro na záver:

Kto sa vie zabávať, tak sa zabáva a ten kto sa nevie lebo je nudný panic, tak si požiada o práva aby si to vykompenzoval.


Papa, čoskoro sa vidíme znova na JB :evil:
Un1Tyyy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 01 úno 2024, 23:03

Re: Jailbreak 1 / Rajty a Kybercraft / Un1Ty

Příspěvekod Whh » 02 úno 2024, 02:57 VIP

Zamítnuto.
Obrázek
Uživatelský avatar
Whh
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 689
Registrován: 27 bře 2022, 17:09


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník