I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Jailbreak #3/Nedej drogám šanci

Příspěvekod JopeZ » 18 čer 2022, 23:22

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/Vencacencacucucu

MAPA 1

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Všiml jsem si, že jsou na serveru 2 admini, tak jsem si požádal o mikrofon ohledně HRY a chtěl jsem vysvětlit, jak fungují reakce. Kdysi dávno (4-5 let zpátky) jsem dával 3,4,5,2 reakci na skok. Takže mě zajímalo, jestli to funguje doteď. Atilos mi dal hlavu a napsal mi k tomu, že zdržuji, zeptal jsem se tedy jiného admina a ten mi vysvětlil, že zabíjet za zdržování při mikrofonu je hloupost. Ani v pravidlech jsem nic takového nenašel a simon mi mikrofon mohl kdykoliv vypnout.
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://youtu.be/pH6Jv0uGC_s

MAPA 2

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Podle mě to tady admin trošku už přecítil. Řekl jsem, že to je debil, (řekl ať za ním jdou a nechal se bloknout dveřma a v ten moment se na něj všichni rozeběhli, přišlo mi to hloupě vtipné) nemyslel jsem to nijak špatně, s Completem se znám už od začátku novýho jailbreaku, takže bych mu v životě hrubě a vážně nenadával. Admin mě mohl aspoň upozornit, ať příště neříkám vulgarismy jako je třeba "debil". Místo toho, aby tam se mnou zajistil situaci, tak tam začal klikat v admin menu a následně mě vyhodil.
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://www.youtube.com/watch?v=PtMawT9-Nz0

S pozdravem,

Lucifer
Uživatelský avatar
JopeZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 02 úno 2018, 19:47

[Vyřešeno] Jailbreak #3/Nedej drogám šanci

od Rumcajz » 18 čer 2022, 23:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jailbreak #3/Nedej drogám šanci

Příspěvekod KiziaR » 19 čer 2022, 17:12 VIP

Ahoj, dodej demo k Articu.

Čeká se..
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18

Re: [Čeká se] Jailbreak #3/Nedej drogám šanci

Příspěvekod JopeZ » 19 čer 2022, 17:20

Uživatelský avatar
JopeZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 02 úno 2018, 19:47

Re: [Čeká se] Jailbreak #3/Nedej drogám šanci

Příspěvekod KiziaR » 25 čer 2022, 11:48 VIP

K mikrofonu.. Zde FK padl. Pokud někdo říká blbosti a nebo jen zdržuje hru, prostě vypněte mikrofon a v žádném případě nezabíjejte.
Admin pochybil.

Na konci minulé mapy si řekl nadávku, na kterou si byl upozorněn.
Na Arcticu máš přiblblé připomínky a jenom čistě provokuješ.(jak už je známo)
Byl to jenom kick, takže můžeš být rád.

Atilosovi bude domluveno.
A ty se nechovej jako provokativní opička na serveru.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18

Re: [Čeká se] Jailbreak #3/Nedej drogám šanci

Příspěvekod JopeZ » 25 čer 2022, 14:52

Ahoj Kiziare, ještě se zde vyjádřím a pak už ti dám pokoj.

KiziaR píše:K mikrofonu.. Zde FK padl. Pokud někdo říká blbosti a nebo jen zdržuje hru, prostě vypněte mikrofon a v žádném případě nezabíjejte.
Admin pochybil.


Ok.

Na konci minulé mapy si řekl nadávku, na kterou si byl upozorněn.


Na konci MINULÉ mapy (jb_spy_vs_spy_beta7b) jsem dle tebe řekl nadávku a byl upozorněn. Nic takového jsem si nepamatoval, tak jsem si dal čas a kouknul se do chat logů a žádnou nadávku jsem tam bohužel nenašel. Viz. příloha - Obrázek
(Kdyžtak rozklikni abys to mohl přečíst).

Koukal jsem i na DEMO z minulé mapy a poslední upozornění ("klid") co padlo bylo zrovna v chatu a ještě k tomu jsem simonoval, takže jsem si toho opravdu nevšiml. Byl bych teda rád, kdyby Admin mohl upozornit na mé chování v průběhu mapy kterou zrovna hrajeme. Bohužel nejsem schopen si pamatovat upozornění z minulé mapy, kdy jsem ještě simonoval. A to upozornění ani nebylo snad na mě, Jijiklo se poté, co to admin napsal, omluvil.

Na Arcticu máš přiblblé připomínky a jenom čistě provokuješ.(jak už je známo)



Pár připomínek jsem tam měl, z minulé mapy jsem byl totiž nařčen, že tvrdím blbosti a FK to nebyl. Na konci jsem si všiml, že byl na serveru další admin a nijak se k tomu killu nevyjádřil. Dokonce se ho na to ptal Labjek v CT chatu a jediný jeho vyjádření k tomu bylo "stačí mít mozek".



Byl to jenom kick, takže můžeš být rád.


Bylo by mi tak nějak jedno, jestli by to byl mute na 10 minut, move nebo ten kick.

A ty se nechovej jako provokativní opička na serveru.


Byl jsem trošku pissed off z minulé mapy, takže mé opičí instinkty prosím omluv.

Vyřešeno.


Byl bych rád, kdyby se na to podíval ještě HLSA. Nerad lidi obírám o čas ale tvoje vyjádření za 7 dní mi přišlo subjektivní.

S pozdravem,

Lucifer.
Uživatelský avatar
JopeZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 02 úno 2018, 19:47

Re: [Vyřešeno] Jailbreak #3/Nedej drogám šanci

Příspěvekod Wurst1 » 26 čer 2022, 18:19

Kiziar to vyřešil správně, nicméně kill jsi mohl a nemusel dostat, záleží na Simonovi.
-> Admin ani tam nepochybil ;)
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník