Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod Miselin308 » 19 dub 2022, 08:52

Katijkaa píše:Jb hrám už niekoľko rokov.

Ale posledné 2 roky je to tam čistá katastrofa pri niektorých adminoch napr: Kozlak BYVALY ADMIN MARI BYVALY ADMIN MISELIN Azllack títo admini nonstop tryhardili tento mód ako keby tam išlo o život (čo nechápem prečo, nie raz sa stalo že na servery hráč chcel urobiť zábavné kolo a odišiel s banom lebo admini to berú vážne ako keby za to dostali zaplatené ) a to ešte nehovorím o tom keď prídu na server akademici napríklad TAFI to akože nechápem čo máte v tých hlavách že dáte takému hráčovi akademika ktorý nemá všetko poriadku v tej hlavičke a zásada si na ľudí a ustavične ich provokuje, ale aby som tu nepísala len o tom zlom (tak napíšem niečo dobre: roll:


Napr: Admin Pat Maxik (Chuligán) Ajay Life Bývali admini Rajty, Bobbyn, Dushan
to sú admini s ktorými je sranda na serveroch a netryhradia tu hru ako keby išlo o život nebanujú za každú maličkosť vkuse vedia situáciu upokojiť a dohodnúť sa s hráčmi (aj s problémovými!!) Nerobia v ničom rozdieli ako SA že tak vy ste problémoví vam nepomožem,neporadím a neviem čo všetko
jasne že sú aj ostatní admini v pohode že sa dá s nimi vychádzať ale je ich tu už malo mám pocit že v poslednom čase sa do A teamu čo sa týka jb dostane už každé teľa

Občas mi chýbaju stare časy ked bol ešte Kosso panic admin a tiež vedel spravit srandu na servery :|
Možete byt radi ,že vam tam ostali ešte normalny admini i pri tom SA čo tam mate lebo je to uplny hnus , že sa ho opýtate na nejaku vec normalne s nim chcete diskutovať a radšej vam napiše že vam pošle klučenku alebo hrnček

Dúfam že sa to dá čoskoro do normálu :?

To bolí katka :D Ono když máš na starosti pp a akademii tak se tvůj pohled jak na jb tak hráče samotné změní, hlavně když si člověk přijde po půl roce zahrát, přijde dipkař a jen mu střílí hlavy :D Se pak divíš že to člověk nemá tryhardit když si ani zahrát nemůže bez toho :D Zábavné kola? Kolikrát se stalo že jsem většinou v noci přišel na server, viděl jsem že simon dělá zábavné kola (využívání aj bugování do txt apod., s tím že mimo mapu též dělal atrakce), tak jsem pozdravil a odešel, chtěl jsem přenechat zábavu, ale jsou věci které ale neovlivníme, třeba nějaký jebnutý akademik který ti začne vyhrožovat že tě nahlásí protože to neřešíš, a server který se baví má kvůli tomu popiči :D
DEAD (VIP) Surprise : Jinak Mišelin, kolik jsi zaplatil kozlákovi aby byl na tvý straně u mé UB žádosti?
Uživatelský avatar
Miselin308
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 605
Registrován: 18 črc 2017, 22:57

Re: Jailbreak a váš názor

od Rumcajz » 19 dub 2022, 08:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod l0wShine » 21 dub 2022, 21:42

PuNko píše:
l0wShine píše:To by chcelo zrušiť všetkym adminom práva a dať ich na preskúšanie, tí čo to nezvládnu pôjdu do akadémie, iní sa zase prepustia. :D :D :D


kokšo spinnie to už tu bolo za tvojej éry tie 3 hodinové testy so 150 otázkami


A vidíš ako si sa vypracoval. :-) Všetkým to len prospelo. Dlhodobá udržateľnosť v biznise je dôležitá. :D
Naše oči nie sú len pozorovatelia, sú aj projektory. Premietajú druhý príbeh pred tým prvým, ktorý pred sebou neustále vidíme.
Autorom tohto scenáru je strach. Strach bude veľkým hráčom vo vašom živote. Sami sa rozhodnete, ako veľkým.
Uživatelský avatar
l0wShine
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1095
Registrován: 11 kvě 2013, 12:19
Bydliště: Bratislava

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod odyseenko » 28 dub 2022, 09:57 VIP

Já bych ty internety zakázal
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod Unclepedo » 07 črc 2022, 13:44

K JB mam svoj vlastny nazor, pretoze som ho hral skoro uplne od zaciatku.
Pamatam si na adminov ako bol napr. Werigo, ktory bol fakt super, potom na
arogantnych ludi typu Symbio, Malibu a ten tucniak na steame.
Spominam si na tie casy, ked jednoducho ste za sustiaci mikrofon dostali ban,
za FK ihned ban a nikoho to nezaujimalo, pretoze pred vami cakalo mozno dalsich 10 ludi,
ktori chceli ist ku CT. Boli to super casy, ale na druhej strane musim kriticky ohodnotit
pristup vedeniu GS.cz, ktory jednoznacne mali dostatok casu, aby spisali pravidla kompletne
a do dnesneho dna sa clovek stretne s tym, ze dostane zakaz ku CT za nepisane pravidlo.
Dlhe roky sa nepomenil inventar, ktory mozete zakupit za body.
U CT ostali tieto 4 uz niekolko velmi dlhych rokov a u T bol naposledy update asi s kolom stastia.
Jailbreak sa zo zabavy stal nekompromisnym Ustavnym sudom voci hracom a komunita
zacala byt velmi toxicka, od zasadnutych adminov, ktori vstavali do noveho dna s pocitom, ze rychlo
musia zapnut JB a spectovat hraca, az po hracov, ktorym sa vsetko prepieklo len preto,
lebo mala pisulu medzi nohami. V kratkosti asi tak nejako:

- Stagnujuce serveri s updatom raz za 4-5 rokov
- Pravidla, ktore sa nikde nepisu a velakrat ani admin nevie, ci to tak je, ci nie.
- Stalo sa z tohto modu peklo pre kazde slovo, ktore ako Simon poviete. Jedna predlozka ZLE a uz vam daju ban ak dakoho zabijete.

Myslim si, ze JB ako aj portal je na pokraji svojej existencie a hraju to uz len ludia z nostalgie.

Ked som ja hraval Avatar Battle stale zo skoly som prisiel domov a som sa tesil, alebo
neskor Zombie mody, ktory boli furt plne, az po Deathrun a hlavne Warcraft SaveXP apod.
Teraz jedine co je plne je Public sekcia a JB sekcia, zvysok jedine tak na jednu mapu z celkoveho dna.
Samozrejme, uplne chapem, ze su tu nove hry, nove tituly a vsetko ma svoj koniec, ale
z mojho uhla pohladu by krivka poctu hracov klesala pomalsie, kebyze vedenie urobi uplne ine kroky apod.
Stavili na nieco, co nefungovalo a ten risk, ktory podstupili ich stalo dnesny vysledok.
Unclepedo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 črc 2022, 13:44

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod joh » 22 črc 2022, 21:00

A zde to vidíte, vedení na to sere i dále a vůbec je to nezajímá. Hej kluci, co si říkáte "Vedení", něco k tomu napište nebo je Vám celej portál u řiti? Je to škoda.
„Budoucnost patří těm, kdo věří svým krásným snům.“
„Odmítáme ty co nás milují, a milujeme ty co nás odmítají.“
„Neberte život příliš vážně, stejně jednou zdechneme“
joh
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 25 dub 2021, 11:52
Bydliště: Pracák

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod eXtr3mer » 25 črc 2022, 22:03

joh píše:A zde to vidíte, vedení na to sere i dále a vůbec je to nezajímá. Hej kluci, co si říkáte "Vedení", něco k tomu napište nebo je Vám celej portál u řiti? Je to škoda.

Neviem aké vyjadrenie a od koho tu očakávaš...
Reálne je tu 12 príspevkov, ktoré nejakým spôsobom hodnotia Jailbreak ako celok. V niečom sa zhodujú, v niečom si zase odporujú. Niektoré majú zmysel, niektoré sú zase dosť úsmevné...

Bohužiaľ, nedokážeme vrátiť čas do doby Aweeho, spinnieho, Weriga a ďalších bývalých adminov (aj napriek tomu, že v dobe ich adminovania, podobne ako teraz, sa našlo množstvo hráčov, ktorí ich kritizovali za každú vec, ktorú urobili). Update, ktorý by najprv všetci skritizovali, pretože väčšina ľudí nemá rado zmeny, by mohol prilákať starých aj nových hráčov. Otázka znie, na ako dlho...

Našťastie JB je mód, ktorý aj napriek dlhému odkladu updatu, môže byť stále zábavný. Na 37 mapách sú k dispozícii rôzne atrakcie a každý Simon je obmedzený len svojou predstavivosťou a čiastočne pravidlami :) A tu sa dostávame k ďalším pripomienkam z tejto témy... Čo sa týka pravidiel, tak spísať ich je nemožné. Niekedy existovala téma, FAQ, kde boli zverejňované otázky a odpovede. Bohužiaľ, práve pri tom sa ukázalo, že spísať všetky pravidlá nebude nikdy možné, pretože tam vznikali otázky k situáciám, ktoré boli dosť podobné, ale mali rôzne riešenie, pretože sa líšili v detailoch. Preto vznikli iba stručné základné pravidlá pre JB, všetky ostatné pravidlá sú nepísané a aplikovať ich je možné len v špecifickej situácii...
Keď sa chceme baviť o prístupe hráčov a ich štýle hry, tak je to dosť individuálne. Niektorí hráči dokážu vymýšľať nové atrakcie počas celej mapy, niektorí sa držia známych atrakcií na mape a niektorí majú zase radi nachytávanie hráčov. To isté platí aj o prísnosti CT. Niekto vymyslí zaujímavú nevýhodu, niekto zvolí prístup náhody a niekto zvolí zabitie miesto nevýhody. Komunita je rôznorodá... Myslím, že najlepšie to vystihol Naiz :)
Na záver musím ešte napísať, že všetci admini prešli pohovorom a testom na pravidlá, ktorý je ešte náročnejší ako bol niekedy. Správanie a prístup admina je znovu dosť subjektívny, rovnako ako je subjektívny prístup hráčov k adminovi... To všetko celkom pekne zhrnul neznamy vo svojom príspevku :)

Inak ešte k tvojmu príspevku, celý čas sa tu riešil JB. Ak chceš riešiť celý portál, tak si podľa mňa v zlej sekcii ;)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod Focusss » 08 srp 2022, 18:37

Za mě, nejlepší to fakt bylo za dob Weriga, Hybrida, Technika, a další server admini kteří měli kurna nejaky respekt na tom jb..
A nejlepší jb admin byl Maxipes, můžete si říkat každy kdo chce co chce, ale on byl top..

A podle mě , nejvíc se to dojebalo těma vašima zakazama k ct, a podobně.. nějaky vudce to taky dojebal mi přijde..
Ban typu kde jsem dostal ban na 1 den za rasismus od Hybrida, že jsem napsal slovo cigan.. to mi chybí :D
MFK ban na tyden a hned sis uvědomil že to neuděláš, GS mělo nějakou úroveň..

Jo a k rozpadu jb nejvíc podle mě přispěl Knedlajs, ale vy jste ho nechali v HLSA sekci tak dlouho, že to až není normalní.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod Fylyp » 08 srp 2022, 19:58

Unclepedo píše:K JB mam svoj vlastny nazor, pretoze som ho hral skoro uplne od zaciatku.
Pamatam si na adminov ako bol napr. Werigo, ktory bol fakt super, potom na
arogantnych ludi typu Symbio, Malibu a ten tucniak na steame.
Spominam si na tie casy, ked jednoducho ste za sustiaci mikrofon dostali ban,
za FK ihned ban a nikoho to nezaujimalo, pretoze pred vami cakalo mozno dalsich 10 ludi,
ktori chceli ist ku CT. Boli to super casy, ale na druhej strane musim kriticky ohodnotit
pristup vedeniu GS.cz, ktory jednoznacne mali dostatok casu, aby spisali pravidla kompletne
a do dnesneho dna sa clovek stretne s tym, ze dostane zakaz ku CT za nepisane pravidlo.
Dlhe roky sa nepomenil inventar, ktory mozete zakupit za body.
U CT ostali tieto 4 uz niekolko velmi dlhych rokov a u T bol naposledy update asi s kolom stastia.
Jailbreak sa zo zabavy stal nekompromisnym Ustavnym sudom voci hracom a komunita
zacala byt velmi toxicka, od zasadnutych adminov, ktori vstavali do noveho dna s pocitom, ze rychlo
musia zapnut JB a spectovat hraca, az po hracov, ktorym sa vsetko prepieklo len preto,
lebo mala pisulu medzi nohami. V kratkosti asi tak nejako:

- Stagnujuce serveri s updatom raz za 4-5 rokov
- Pravidla, ktore sa nikde nepisu a velakrat ani admin nevie, ci to tak je, ci nie.
- Stalo sa z tohto modu peklo pre kazde slovo, ktore ako Simon poviete. Jedna predlozka ZLE a uz vam daju ban ak dakoho zabijete.

Myslim si, ze JB ako aj portal je na pokraji svojej existencie a hraju to uz len ludia z nostalgie.

Ked som ja hraval Avatar Battle stale zo skoly som prisiel domov a som sa tesil, alebo
neskor Zombie mody, ktory boli furt plne, az po Deathrun a hlavne Warcraft SaveXP apod.
Teraz jedine co je plne je Public sekcia a JB sekcia, zvysok jedine tak na jednu mapu z celkoveho dna.
Samozrejme, uplne chapem, ze su tu nove hry, nove tituly a vsetko ma svoj koniec, ale
z mojho uhla pohladu by krivka poctu hracov klesala pomalsie, kebyze vedenie urobi uplne ine kroky apod.
Stavili na nieco, co nefungovalo a ten risk, ktory podstupili ich stalo dnesny vysledok.


Pravda aj mne chýbajú tie časy, keď býval JB plný a nielen JB ale, aj ostatné servery ako avatar battle...
^AdVeLor.
Uživatelský avatar
Fylyp
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 01 srp 2021, 12:25
Bydliště: Nitra

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod SantiLoszkenini » 09 srp 2022, 11:44

z JB sa stal server, kde ľudia chodia davať MFK, rieši sa každa drobnosť a kola su plne reakcii a jedno fk sa riesi aj 5 kol o žiadnu zabavu tam už dlho nejde, cheatuje sa tam vo veľkom, toxicitu asi ani nema zmysel riešiť, jb server na gs je také druhé lolko. realne na mode toľko krat som už dostal cez dva tri steny ze by som to nespočital XD, hvh server kde potrebujes aspon wallhack na ferovu hru, peace.
SantiLoszkenini
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 20 bře 2019, 20:00

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod byLif3 » 20 srp 2022, 19:51

SantiLoszkenini píše:toxicitu asi ani nema zmysel riešiť


Vymažu ty sračky cos napsal a nechám jen tohle. Viděl si svůj chatlog chlapče? :mrgreen: A ještě na Steam do popisku si dáš "najviac toxic gs hrač ". Myšlení maďara. :mrgreen:
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod SantiLoszkenini » 23 srp 2022, 23:52

byLif3 píše:
SantiLoszkenini píše:toxicitu asi ani nema zmysel riešiť


Vymažu ty sračky cos napsal a nechám jen tohle. Viděl si svůj chatlog chlapče? :mrgreen: A ještě na Steam do popisku si dáš "najviac toxic gs hrač ". Myšlení maďara. :mrgreen:

keby si si tan chatlog pozrel lepšie, tak zistiš ze nadavam len v pripade ze dostanem naschval fk, popripade tam niekto cheatuje. určite aj ja patrim medzi ten toxic odpad gs čo by tu nemal byt, no ani raz som nezačal bezdovodne do niekoho jebať. peace
SantiLoszkenini
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 20 bře 2019, 20:00

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod byLif3 » 24 srp 2022, 15:32

No tak to je hezký argument, ale pořád seš toxic bez ohledu na situaci, takže si sereš do huby. :mrgreen: Spíš bych se zkusil chovat jako člověk a možná bys nemusel trpět freekilly a někdo by tě i měl rád. To je jen můj návrh, nevím co si o tom tvoje HvH hlava myslí. :mrgreen:
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod KosSo » 16 zář 2022, 17:21 VIP

Katijkaa píše:
Občas mi chýbaju stare časy ked bol ešte Kosso panic admin



ČOŽE
Obrázek
Uživatelský avatar
KosSo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1436
Registrován: 05 úno 2013, 15:25
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod Smouky » 16 zář 2022, 19:01 VIP

KosSo píše:
Katijkaa píše:
Občas mi chýbaju stare časy ked bol ešte Kosso panic admin



ČOŽE


Myslela, jako že už nejsi admin ... :lol:
Uživatelský avatar
Smouky
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 281
Registrován: 07 bře 2013, 17:29

Re: Jailbreak a váš názor

Příspěvekod KosSo » 18 zář 2022, 11:32 VIP

Smouky píše:
KosSo píše:
Katijkaa píše:
Občas mi chýbaju stare časy ked bol ešte Kosso panic admin



ČOŽE


Myslela, jako že už nejsi admin ... :lol:


Jaj taaak, už chápem dikes kámo! :D
Obrázek
Uživatelský avatar
KosSo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1436
Registrován: 05 úno 2013, 15:25
Bydliště: Banská Štiavnica

Předchozí

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků