I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Sťažnosť oprávnená] Jailbreak / Lady Gulage

Příspěvekod Protivneyyy » 28 kvě 2022, 22:08

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/gulasek_jb
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Admin mě neustále movuje od CT, ačkoliv nijak mimořádně nekazím ani nenarušuju hru druhým. Hraju hry protože mě to baví, jako každý jiný hráč her. Začal jsem hrát JB, protože je to skvělá příležitost jak sociálně komunikovat a bavit se. Jsem opravdu hodně otevřený vůči ostatním, takže se občas stane, že se člověku, co je věčně smutný nebo vznětlivý, nebudu líbit.
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:

Část 1 -
https://youtu.be/2Dp1DaXyt5k - Začalo kolo, vzal jsem si simona a všiml jsem si, že nelze dát mód a ještě mi CT nahlašovalo VD (které jsem dal). Fury mě zná, takže ví, že když pokaždý ohlásím mód a pak ho dát nemůžu, tak vyjedu s mojí hláškou "Cože mami? Večeře?!". Taky se tak stalo, Fury to vzal ze srandy tak jako já, každopádně Gulášovi už se to tak nelíbilo. Ten move jsem ještě pochopil. Zrušil jsem si simona, tudíž jsem asi porušil pravidla gamesites, takže jsem dostal move. (Asi oprávněně)

Část 2 - https://youtu.be/Ug_grGFkb3Y - Jen jsem stačil zahájit první HVD kolo a už jsem dostal move. V tom nastal bod zlomu, který vyústil v tento příspěvěk, neměl žádný důvod mě hodit do Tček. Za mě to bylo čistě osobní a neprofesionální od admina. Zároveň dodal, že nebudu v CT, "když hraješ, tak jak hraješ". Každou mapu jsem často top fragger a vyznám se v simonování, chránění simona, znám skoro všechny spoty/secrety/invisible laddery/venty/granáty/zbraně/ctzony co se na mapách nacházejí, takže nechápu co tím admin myslel. (Klidně dodám hlstats, kde mám z cca 6000 killů 3.50KDA).

Závěr: Když jsem začínal na gamesites, byli zde administrátoři, kteří pouze hlídali hráče, co ostatním kazili hru, normálně se bavili a občas když padl nějakej ten MFK, hráče zabanovali. Je pochopitelný, když admin nechce pustit do CT někoho, kdo dává MFK, FK, nadává ostatním hráčům, chová se k lidem nevhodně, ale využívat vyšší moc k tomu, abys kazil hru někomu, kdo ostatním hráčům nijak hru nenarušuje, je zbytečné a akorát mu tím kazíš den. Nechci nikomu uškodit, ale zároveň nechci být tam, kde si člověk nemůže v klidu užít svých pár chvil, aniž by ho někdo soudil.
Obrázek -
Ptal jsem se na to dalšího admina a zjistil jsem, že admin určuje, kdo tuhle hru může hrát a kdo ne.

S pozdravem,

Lucifer
Obrázek
Protivneyyy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2020, 18:16

[Sťažnosť oprávnená] Jailbreak / Lady Gulage

od Rumcajz » 28 kvě 2022, 22:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jailbreak / Lady Gulage

Příspěvekod LadyGulage » 28 kvě 2022, 22:37

Nazdar Lucíku

1. Všichni moc dobře víme, jak hraješ u ct, kazíš ostatním hráčům hru svým chováním atd...
2. Nedáš sem tu 1. mapu, kdy tě vyhodil Vítek z ct?
3. Hláška ,,cože mami večere" mě moc teda nebere na zrušení simona, když si nikam neodesel :oops: (vzhledem k předchozí mapě kdy si dostal poslední kolo move, tak jsem tě v ct nechal)
4. Nevím, proč bych tě po tom, co si 2 mapy po sobě dostal move nechal ještě u ct.

5. Vidíme se na serveru, zdar ;)
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: Jailbreak / Lady Gulage

Příspěvekod Protivneyyy » 29 kvě 2022, 08:30

LadyGulage píše:Nazdar Lucíku

1. Všichni moc dobře víme, jak hraješ u ct, kazíš ostatním hráčům hru svým chováním atd...
2. Nedáš sem tu 1. mapu, kdy tě vyhodil Vítek z ct?
3. Hláška ,,cože mami večere" mě moc teda nebere na zrušení simona, když si nikam neodesel :oops: (vzhledem k předchozí mapě kdy si dostal poslední kolo move, tak jsem tě v ct nechal)
4. Nevím, proč bych tě po tom, co si 2 mapy po sobě dostal move nechal ještě u ct.

5. Vidíme se na serveru, zdar ;)


1. Nevím o žádném banu, který bych dostal za své chování. Ani jsem si v chatu za poslední měsíc nevšiml, že by někdo z hráčů napsal "Lucifere, kazíš nám hru svým chováním". Maximálně jsem dostal varování od akademiků ať nespamuju nebo něco takovýho.
2. Ano, z CT mě vyhodil Vítek, nikoliv ty. Vzal to s humorem jako já, jen jsem se asi měl omluvit výrazněji. Po mapě jsem zjistil, že jste vykickovali z CT asi 5 lidí, takže Vítek tu mojí hlášku vzal jako třešničku na dort.
3. Dobře.
4. Jak jsem psal, když hráč dělá vyloženě problémy, tak je ten move pochopitelný. Ale na tý mapě jsem neudělal nic, než že jsem joinul CT dřív než další administrátoři, co se napojili do nepoměru. Možná jsi mě hodil do T proto, že jsi chtěl hrát CT s adminy. Kdo ví?

5. Ahoj.
Obrázek
Protivneyyy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2020, 18:16

Re: Jailbreak / Lady Gulage

Příspěvekod LadyGulage » 29 kvě 2022, 11:46

Protivneyyy píše:1. Nevím o žádném banu, který bych dostal za své chování. Ani jsem si v chatu za poslední měsíc nevšiml, že by někdo z hráčů napsal "Lucifere, kazíš nám hru svým chováním". Maximálně jsem dostal varování od akademiků ať nespamuju nebo něco takovýho.
2. Ano, z CT mě vyhodil Vítek, nikoliv ty. Vzal to s humorem jako já, jen jsem se asi měl omluvit výrazněji. Po mapě jsem zjistil, že jste vykickovali z CT asi 5 lidí, takže Vítek tu mojí hlášku vzal jako třešničku na dort.
3. Dobře.
4. Jak jsem psal, když hráč dělá vyloženě problémy, tak je ten move pochopitelný. Ale na tý mapě jsem neudělal nic, než že jsem joinul CT dřív než další administrátoři, co se napojili do nepoměru. Možná jsi mě hodil do T proto, že jsi chtěl hrát CT s adminy. Kdo ví?

1. Za (s prominutím) dementní chování se ban nedává, jak sis mohl všimnout, ani já jsem ti žádný nedal -> pointless
2. Kdyby to bral s humorem, tak tě asi nevyhodí ne?
3. Jsem rád že souhlasíš
4. Takže podle tebe někdo, kdo dostal 2 mapy po sobě move od ct není problémový :lol: :lol: No a když se napojím do nepoměru tak to normálně odpojím, nejdéle, pokud se zapne hvd, tak hned po něm.

Řekl bych že stačí, zdržme se spamu ju? ;) počkejme na SA/HLSA
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: Jailbreak / Lady Gulage

Příspěvekod KhalDenny » 31 kvě 2022, 17:26 VIP

Ahoj,
aby som sa vyjadril k tým situáciám.
Začneme Vitkovím presunom z T, tu bol kick na mieste, pretože si mu do toho kecal, neviem čo sa presne dialo predtým, ale povedal ti, že už máš byť ticho aj tak si musel mať posledné slovo.

Potom situácia s tým módom, 1. Aký ma zmysel prísť do CT a dávať módy ? 2. Keď ti nevyjde mód tak si zrušíš simona ? Move na mieste, možno by som zvolil aj ban za neschopnosť, ak sa to ešte bude raz opakovať dúfam ti nejaký admin ten ban dá. (Neznamená to, že keď to spraví hráč 1 tak má dostať ban, ale opakovane by som za to ban už dával) ;)

Posledná situácia move Guláša, vôbec nepochopím prečo ten move prišiel, však hráč nič zlé nepovedal ani nič zlé neurobil, hráč sa nemôže napojiť do CT len keď je moovnutý tú istú mapu a nevidím, že by robil nejaký extra bordel aby sme ho moovovali hneď po napojení do CT :roll: :roll:

Lady Gulage mi napíše na webe PMku prečo moovuje hráčov hneď na začiatku mapy.
Sťažnosť oprávnená.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků