Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Jailbreak pravidla a admini

Příspěvekod Servantofchaos » 11 led 2023, 23:54

Rád bych se zeptal jestli je normalni ze admini pouzivaji admin pravomoce aby ziskaly nefer vyhodu oproti ostatnim?

Je treba normalni aby admin pouzival konzoli a pristup k informacim ke kterym by normalni hrac nemel pristup aby killoval lidi za jinak normalni veci za kterere by mely dostat kill ale nikdo z CT je nevidel.

Pro priklad, nekdo v davu hodi granat a i kdyz nikdo z ct nevidel kdo, admin se podiva do konzole a pak podle toho zabiji, nebo treba na spy mape zacne kolo a nekdo hodi molotov na dvere od zbrojky, nikdo z ct nevidel kdo ale admin se podiva do konzole a pak podle toho zabiji. Nebo treba je HVD a pak po hvd az si zavola lidi na caru tak naraz zacne sledovat konzoli a zabijet lidi co pri HVD dali dmg ctcku i kdyz ty lidi v ten moment nikdo nevidel a uz ani u sebe nemaji gunu. Je tohleto normalni nebo je to zneuzivani admin pravomoci?

A co pouzivani grabu? Je normalni aby admin pouzival grab na to aby sebe nebo druhe ct dostal na misto kam by se normalni zpusobem nedostali, podobne jako se zneuziva stavitel? Ja se chtel jenom zeptat jestli je to normalni a pocita se to jako normalni gameplay nebo se to bere jako zneuzivani admina?

Diky za odpoved.
Servantofchaos
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 led 2023, 22:52

Jailbreak pravidla a admini

od Rumcajz » 11 led 2023, 23:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jailbreak pravidla a admini

Příspěvekod Trejtr » 12 led 2023, 00:06

Samozrejme jde o zneuzivani prav, pokud to nekdo udelal, tak to dej do stiznosti :D
Uživatelský avatar
Trejtr
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 338
Registrován: 23 led 2019, 20:58
Bydliště: TTT

Re: Jailbreak pravidla a admini

Příspěvekod Servantofchaos » 12 led 2023, 00:31

Trejtr píše:Samozrejme jde o zneuzivani prav, pokud to nekdo udelal, tak to dej do stiznosti :D


Díky za rychlou odpověď, jde mi hlavne o ty killy podle konzole, rekneme ze scoutkou hitnu 2ctcka pri hvd a nikdo me nevidi, pak zahodim scoutku druhemu a jdu pred cely, uplynulo dobrych 40 sec, vsechny ct jsou stale nazivu, a naraz dostanu kill a kdyz se zeptam za co tak mi rekne ze "Asi vzduch" a zkopiruje mi vypis z konzole ze sem dal -71 -78 dmg ceteckam. Je to normalni nebo zneuzivani?
Servantofchaos
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 led 2023, 22:52

Re: Jailbreak pravidla a admini

Příspěvekod PuNko » 12 led 2023, 00:38 VIP

Samozrejme to je zneuzivanie, pokial to niekto robi musis dodat dokaz a potom sa to bude riesit. Dokaz mozes ziskat pomocou video zaznamu zo serverov https://www.gamesites.cz/servery/cs-go/
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: Jailbreak pravidla a admini

Příspěvekod Dokonal » 12 led 2023, 07:23

Ak to bolo teraz nedavno, tak to nahlas do staznosti, zredukuju sa tasky v admin teame :lol:
Dokonal
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 črc 2022, 23:09

Re: Jailbreak pravidla a admini

Příspěvekod Heppsak » 12 led 2023, 19:37 VIP

Servantofchaos píše:Pro priklad, nekdo v davu hodi granat a i kdyz nikdo z ct nevidel kdo, admin se podiva do konzole a pak podle toho zabiji, nebo treba na spy mape zacne kolo a nekdo hodi molotov na dvere od zbrojky, nikdo z ct nevidel kdo ale admin se podiva do konzole a pak podle toho zabiji. Nebo treba je HVD a pak po hvd az si zavola lidi na caru tak naraz zacne sledovat konzoli a zabijet lidi co pri HVD dali dmg ctcku i kdyz ty lidi v ten moment nikdo nevidel a uz ani u sebe nemaji gunu. Je tohleto normalni nebo je to zneuzivani admin pravomoci?

Rozhodně je to zneužívání práv.
Servantofchaos píše:Díky za rychlou odpověď, jde mi hlavne o ty killy podle konzole, rekneme ze scoutkou hitnu 2ctcka pri hvd a nikdo me nevidi, pak zahodim scoutku druhemu a jdu pred cely, uplynulo dobrych 40 sec, vsechny ct jsou stale nazivu, a naraz dostanu kill a kdyz se zeptam za co tak mi rekne ze "Asi vzduch" a zkopiruje mi vypis z konzole ze sem dal -71 -78 dmg ceteckam. Je to normalni nebo zneuzivani?

Ovšem tady situace byla trochu jiná. Byl jsi kousek za zdí od admina, přičemž zrovna v tu chvíli jsi vystřelil, admin se hned šel kouknout kdo to byl, ale v cestě ho blokoval další hráč, který ho začal boxovat, a tak admin vystřelil a zabil jeho, ale omylem i tebe. Z tvojí postavy vypadla scoutka, kterou když vzal, tak ukazovala tvoje jméno. V tu chvíli bylo jasný, že ti VD dát nemůže.
Adminovi jsem řekl, aby to příště lépe odůvodnil.

Pokud budeš mít příště podezření na zneužívání práv, pošli nejlépe důkaz, abychom ti mohli dát 100% správnou odpověď. Nejlepší bude, když rovnou využiješ přímo tomu určenou sekci, kde je sepsaný vzor.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: Jailbreak pravidla a admini

Příspěvekod Servantofchaos » 12 led 2023, 20:11

Heppsak píše:Ovšem tady situace byla trochu jiná. Byl jsi kousek za zdí od admina, přičemž zrovna v tu chvíli jsi vystřelil, admin se hned šel kouknout kdo to byl, ale v cestě ho blokoval další hráč, který ho začal boxovat, a tak admin vystřelil a zabil jeho, ale omylem i tebe. Z tvojí postavy vypadla scoutka, kterou když vzal, tak ukazovala tvoje jméno. V tu chvíli bylo jasný, že ti VD dát nemůže.
Adminovi jsem řekl, aby to příště lépe odůvodnil.

Pokud budeš mít příště podezření na zneužívání práv, pošli nejlépe důkaz, abychom ti mohli dát 100% správnou odpověď. Nejlepší bude, když rovnou využiješ přímo tomu určenou sekci, kde je sepsaný vzor.


Díky za odpoved, takovychto podobných situaci se mi posledni dobou stalo moc tam sem chtel vedet jestli je to normalni nebo ne protoze uz mi to pije krev a ano pri te situaci ze vcera na VIPinthemix sem tu scoutku jeste mel. Hlavne sem chtel vedet pro priste az dostanu kill za molotov na spy.
Servantofchaos
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 led 2023, 22:52


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků