[P]JailBreak sekce / Mattias

Příspěvekod MattiasJail » 08 lis 2023, 22:17

Nick ve hře: Mattias
Nick na fóru: MattiasJail
Odkaz na profil: MattiasJail
Věk: 15
Steam ID: STEAM_0:0:78189663
Odkaz na váš hlstats? Hlstats
Proč se chci stát akademikem? Akademikem bych se chtěl stát z toho důvodu, jelikož lidi neustále porušují pravidla a já je nemám jak zastavit. Také bych rád pomohl chodu portálu. Nahlašoval bych aktivně hráče, co porušují pravidla. Akademikem se nechci stát jenom z toho důvodu, abych se ihned dostal na admina, ale abych začal pomáhat serveru a zastavovat problémy. Také jsem chtěl zkusit akademii z jednoho důvodu všiml jsem si, že hodně aktivních lidí, co porušovali pravidla přešla z CS:GO na CS 1.6. Také jsem chtěl zkusit něco nového, jelikož jsem akademik už byl na CS:GO a to konkrétněji na TTT a JailBreaku, bohužel se tam něco pokazilo a nevyšlo to. Také jsem si žádal na práva na zombie chronicu, a to mi taky nevyšlo, ale ponaučil jsem se ze svých chyb a plnil bych i aktivně aktivitu! Asi před několika měsíci jsem si žádal na JailBreak sekci cs 1.6, ale rozmyslel jsem si to a nechtěl jsem do akademie. Od té doby jsem změnil své chování (banlist vymazán) a také chování na serveru, myslím si, že jsem už dost povyrostl na to, abych tohle pochopil. Od té doby jsem se naučil i dokonce psát.
Moje prohřešky na GS: CS:GO TTT - Nějaký ban, a mute.
Byl jsem už akademik? Na cs 1.6 jsem ještě nikdy akademikem nebyl, ale na sekci CS:GO jsem byl 2x akademik, ale budu probírat to novější odebrání. Odebrání bylo z důvodu, že jsem dostal špatnou odpověď na mojí žádost z TTT, tak jsem se nechal zrušit a také tam byla malá aktivita.
MattiasJail
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 07 lis 2023, 16:11
Bydliště: JailBreak

[P]JailBreak sekce / Mattias

od Rumcajz » 08 lis 2023, 22:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: JailBreak

Re: JailBreak sekce / Mattias

Příspěvekod Lucinka013 » 17 lis 2023, 17:07

Ahoj, byl si PŘIJAT do akademie na zkušební dobu.

  • Přečti si celou Administraci! ZDE
  • Nastuduj si pravidla Akademie! ZDE
  • A denně kontroluj Oznámení pro Akademiky! ZDE
  • Přečti si pravidla a využij k získání bodů Player Warning
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucinka013
Správce Akademie
Správce Akademie
 
Příspěvky: 521
Registrován: 31 led 2016, 16:49
Bydliště: Plzeň


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník