Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] JailBreak sekce // Surprise

Příspěvekod FunNerCOPY » 01 lis 2022, 21:17

Zdravím všechny Administrátory, rád bych požádal o Admina na serveru Jailbreak ! ;)

Nickname ve hře ➡ Momentálně teď se jmenuji Surprise, občas také vystupuji pod jménem 224554

Nickname zde na fórum ➡ FunNerCOPY

Odkaz na můj profil na fórumhttps://1url.cz/@funner (Stačí klik ! :P )

Věk ➡ Momentálně teď mi je 19 let, ale 13.03. mi bude 20 let

Steam Nickname ➡ 0224554

Steam ID ➡ STEAM_0:1:165059002

Mé HLStatshttps://1url.cz/@gs (Stačí klik ! :P )

Nějaké bany či prohřešky ➡ Měl jsem zde párkrát, možná jen 3x ban k CT za pár menších chybiček, ze kterých jsem se už poučil a vím, že už takovéto věci nemám dělat a mám je řešit jiným způsobem a ne tím, kterým jsem je vyřešil já

Něco o mě ➡ Jmenuji se Kryštof a už tady nějaký ten pátek hraji, už od nějakých 13 let jsem zde hrál furieny, zombíky, občas jsem si dal i ten jailbreak, ale tomu jsem v tu dobu ještě tolik nerozuměl :D Vystudoval jsem elektromechanika pro zařízení a přístroje a teď pracuji jako elektro-údržba ve slévárně. Jsem v celku i klidný člověk, nejsem nijak ani toxický, to mě musí opravdu někdo naštvat, ale to se jen tak nikomu nepovede :D Ve svém volném času si rád zajdu na procházku, mám v plánu se začít otužovat, ale všechno to nejde hned, že bych si teď skočil do rybníku do vody :? :D Taky rád vařím, zvládnu cokoliv :D Dále rád chodím za zábavu typu kluby, diskotéky atd. :D

Proč bych chtěl zde adminovat ➡ Důvod je prostý, jsem aktivní na jailbreaku pomalu pořád (teď tolik ne, vůči mému internetu, s pingem 100+ se nedá hrát) a během mé aktivity tam hráči dělají bordel typu - FreeKilly, FreeVD, CT si hrají a nestráží simona, spamují voice blbostma a to hlavní, nedávají pozor když simon něco vysvětluje při atrakci. Píšu vždy i na teamspeaku adminům co jsou aktivní, ale z 90% mi napíšou "hele teď nemám čas", takže tak :D

Tak, to by bylo vše k mé žádosti, předem chci poděkovat za kladná či negativní hodnocení žádosti a budu doufat, že se bzdy uvidíme jako administrátoři ! Přeji příjemný večer ! Surprise

⏬ Zde vám ještě ušetřím trošku práci a posílam svůj veškerý chat ! ⏬ https://1url.cz/@chad
Uživatelský avatar
FunNerCOPY
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2017, 13:34

[Z] JailBreak sekce // Surprise

od Rumcajz » 01 lis 2022, 21:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JailBreak sekce // Surprise

Příspěvekod Vonbrauncz » 01 lis 2022, 23:05

Týden starý ban za neschopnost? Ale no taak, snad sis nemyslel, že ti to projde. Máš co dohánět.

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43

Re: [Z] JailBreak sekce // Surprise

Příspěvekod FunNerCOPY » 01 lis 2022, 23:20

Ten ban ti mile rád vysvětlím, psal jsem to totiž i adminům na teamspeaku. Hrála se mapa snow a 2 my CT jsme měli skůtr, kvůli atrakci, měl ho i simon no a já jsem šel na chvilku AFK a druhé CTčko zajelo 2 hráče, ještě v tu chvilku se napojil Mišelin, nenechal si nic vysvětlit a hned byl ban k CTčkům, pak jsem to psal i těm adminům a oni samy mi napsali, že by to nebanovali, když by jsi nebyli jistý, že jsem to byl opravdu i já. :D Stížnost a ani o unban jsem nezádal, tuším že to bylo na 4h či 24, teď si nejsem jistý, tak jsem to nijak neřesil ;)
Uživatelský avatar
FunNerCOPY
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2017, 13:34

Re: [Z] JailBreak sekce // Surprise

Příspěvekod FunNerCOPY » 01 lis 2022, 23:26

Joo vidím to, ban na 4h 17.10. pak se ti k tomu vyjádřím
Uživatelský avatar
FunNerCOPY
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2017, 13:34

Re: [Z] JailBreak sekce // Surprise

Příspěvekod FunNerCOPY » 01 lis 2022, 23:43

Je to ten ban. co jsem popsal nahoře a myslím, že kdybych požádal o UB tak by to vyšlo ;)
Uživatelský avatar
FunNerCOPY
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2017, 13:34


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků