I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené] Jailbreak / Vitek11

Příspěvekod Protivneyyy » 01 čer 2022, 16:41

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/Vitek11
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Potřeboval jsem jít vyloučit škodlivé látky z těla procesem zvaným močení. V tomto případě bohužel mám 2 patrový dům a záchod je v přízemí, takže jsem musel seběhnout (teď jsem to počítal) 28 schodů. Vyloučit látky a poté zase 28 schodů nahoru. Tudíž mi to zabralo zhruba 91-93 sekund. Admin Vitek11 mě za to vyhodil z CT. Já a hráči (viz. chat) jsme z toho byli šokováni. Snažím se seběhnout a vyběhnout schody co nejrychleji (takové časté cardio), bohužel jsem dnes nepřekonal rekord 82 sekund, který by vykoupil můj padák z CT.

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://youtu.be/gM_t32X7_Jw

Zároveň jsem se na tuto situaci ptal admina (neboli anonymního právníka s právama), který mi řekl, že Vitek mě v tuto situaci vyhodil unáhleně.

S pozdravem

Lucifer
Obrázek
Protivneyyy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2020, 18:16

[Vyriešené] Jailbreak / Vitek11

od Rumcajz » 01 čer 2022, 16:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jailbreak / Vitek11

Příspěvekod Vitek11 » 02 čer 2022, 14:18

Čauko,

Na videu je kolo kdy jsem si bral simona bylo u T přes 16 lidí, 3x během 2 min proběhla rebelace, kdyby jsi to video nezrychlil bylo by slyšet že se několikrát ptám kde jsou všichni CT hráči. 2 ct umřeli hned na začátku kola, další dělalo též uplný h*vno a ty jsi afkoval. Move byl neoprávněný a unáhlený a za ten se omlouvám.

Move jsem ti dal z toho důvodu který už zazněl na začátku dalšího kola ("Kdo chce afkovat tak ať jde do T") v ten moment jsem byl doslova nasraný z toho že je v ct 5 lidí včetně mě a nikdo během 3 min nebyl u simona a u více jak 15 T na čáře.

Dvě kola po move jsi se opět napojil do CT a já tě v nich nechal jelikož už v moment kdy jsem tě poprvé movnul jsem si uvědomil že to bylo víceméně zbytečné, po napojení jsi opět afkoval a následně jsi to odpojil.

Uznávám že jsem ti ten move dal zbytečně, a mohl jsem se ti za něj minimálně omluvit. K ct ses ale po 2 kolech napojil ZNOVU a opět jsi afkoval. To že v chatu už někdo psal že jsi afkoval delší dobu i munulou mapu jsem neřešil.
Uživatelský avatar
Vitek11
CS:GO CheatHunter
CS:GO CheatHunter
 
Příspěvky: 89
Registrován: 30 bře 2016, 19:36
Bydliště: Chceš snad klíče od mého domu?

Re: Jailbreak / Vitek11

Příspěvekod KhalDenny » 02 čer 2022, 14:43 VIP

Ahoj,
Move bol naozaj zbytočný a urýchlený ako sám admin potvrdil.
Nabudúce bude najlepšie povedať alebo napísať rýchlu vetu => Idem WC, chvíľku budem AFK. Aspoň admin bude vedieť kam si šiel.
Admin si chybu uvedomil a ospravedlnil sa ti aspoň tu.
Vyriešené ;)
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník