Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] JAILBREAK * žádost o unban

Příspěvekod SMILEISDABEST » 11 zář 2018, 12:35

Viz https://www.gamesites.cz/forum/jailbreak-zadost-o-unban-sikana-od-adminu-t192483.html

A ano, budu klidně zakládat miliony témat. Takže mi jako chcete říct, že jsem byl první co byl zabanován vaší hloupostí a neschopností správně nakonfigurovat SJD? Jo, takže moje chyba je to, že jsem otveřel dveře od cel a neočekával jsem, že to všechny zabije? Jak bláhové :OOO Žádám o UNBAN. Tohle není normální aby si tu každej chuj dělal co se mu zachce. Takhle mě akorát nutíte k tomu abych si koupil zase ruský servery s unlimited bandwidth(em) a trošku si pohrál s GS, jinak to fakt nevidím. Dostal jsem bezdúvodnej ban a admini su akorát dělají co chtějí. žádám o unban
Uživatelský avatar
SMILEISDABEST
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 zář 2018, 18:27

[Vyřešeno] JAILBREAK * žádost o unban

od Rumcajz » 11 zář 2018, 12:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [Nevyřešeno] JAILBREAK * žádost o unban

Příspěvekod SMILEISDABEST » 11 zář 2018, 12:41

btw chci vědět důvod, proč by nikdo neměl postovat demo z toho jak to bylo? Tady něco smrdí :lol: :lol: :lol:

Proč já mám být ten obětní beránek co omylem zabije všechny v boxu i když o tom ani nevěděl a dostane ban? To jste tu všichni tak neuvěřitelně stupidní, že vám to nepřijde úplně logické?

Žádám nějakého z normálních adminů co má alespoň troj ciferné IQ aby se sem vyjádřil. TOhle je fraška
Uživatelský avatar
SMILEISDABEST
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 zář 2018, 18:27

Re: [Nevyřešeno] JAILBREAK * žádost o unban

Příspěvekod Gustik » 11 zář 2018, 14:09 VIP

Já ti tam normálně napsal, proč si dostal ban a co a jak bylo. Ban už navíc nemáš za MFK, ale za dělání bordelu na serveru, jak je uvedeno v reasonu a sám si přiznal. Co po mně teda vlastně chceš?

Ty tady namísto omluvy stále píšeš jen samé výhružky. Běž si hrát třeba sám se sebou, nikdo jiný se ti sem totiž nevyjádří a vždy to skončí stejným verdiktem.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků