Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] JAILBREIK

Příspěvekod DeeDee21 » 20 črc 2023, 04:45 VIP

Nazov: Sekcia JB/

Ahoj, rád bych si požádal o práva

Nick v hre : petr.v

Nick na fóre : DeeDee21

Profil na fóre : deedee21-u57755.html

Vek : 21

Steam nick : GS.cz # DeeDee

Steam ID : STEAM_0:0:53426683

Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... layer=1931

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Ano nedávano sem dostal 1 ban za Kazenie hry/PP
Situace byla že 2 byli v cele a já sem nahlasil VD jinemu hrači než měl mýt začoš sem se Omluvil v PP


Niečo o sebe : Ahoj, volám sa petr a dost často si zahrám CS. a jiné hry

Proč by sem chtěl na GS adminovať? : Snažím se dělat PP a nahlašovat hráče a chci udržet pořádek na servru je tam někdy dost velký bordel a chci tomu zamezit vím někdy není admin k sehnaní a když je tam dip tak nahlašovat to nemá smysl serv jako takovej kuli nadávkám je dost chaoticky jeden hučí přez druhého a druhej ho zase uraži tak chci tomu zamezit od minulej žádosti sem nahlašoval dos do PP a snažim se
Ďakuji za pečtení z pozdravem DeeDee21

____________________________________________________________
[EVIP] JailBreak #5
[VIP] Pintball 1
[EVIP] Deathrun
[EVIP] Zobie blood 1
[EVIP] Troble in town 1

[VIP] Jump Server
[VIP] Dust2 Only #1
[EVIP] JailBreak #1
[VIP] Knife #1
[EVIP] Capture Flag #1
Uživatelský avatar
DeeDee21
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 393
Registrován: 23 zář 2017, 08:22
Bydliště: Česká Třebová

[Z] JAILBREIK

od Rumcajz » 20 črc 2023, 04:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Česká Třebová

Re: JAILBREIK

Příspěvekod Whh » 21 črc 2023, 02:49 VIP

Ahoj,

od poslední žádosti koukám, že jsi aktivně nahlašoval do PP. Ovšem některá tvá nahlášení opět prokázala, že jsi si zdejší pravidla neosvojil na tolik, aby jsi se mohl stát adminem. (Příkad1, Příkad2)

Dále tu ještě máme tvůj ban za Free VD, kde to na mě působí, jak kdyby jsi mu ho dal úmyslně. Po zhlédnutí 3 minut tvého gameplaye jsem byl svědkem zbytečnému přiblížení k T (kde z toho skoro vznikla vzpoura), FK a Free VD..

Nedokážu si tě momentálně jako admina představit.

Zamítnuto.

PS: Vidím ale tvou snahu, proto bych ti rád pár věcí doporučil. Aby jsi mě přesvědčil, že pravidla ovládáš na vyšší úrovni, nebylo by od věci si projít akademií. Dále se budu opakovat, ale místo psaní do mini chatu, si přidej adminy na steamu, kde s nima můžeš efektivně komunikovat a volat je na server. A v poslední řadě si dávej větší pozor na tvou gramatiku. Admin by měl reprezentovat náš portál, kde významnou část toho tvoří adminovo vyjadřování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Whh
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 689
Registrován: 27 bře 2022, 17:09


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník