Užitečné tutoriály od support týmu na jednom místě

Jak dát do podpisu HLSTATS / Steam signaturu

Příspěvekod SponErko » 24 dub 2015, 20:51 VIP

Zdravím, všiml jsem si, že si poslední dobu všichni dáváte do svého podpisu Steam, nebo HLSTATS. Rozhodl jsem se pro vás připravit návod.
Jdeme na to...


Jak dát HLSTATS do podpisu:

1. Zde si najdeme server, na kterém hrajeme a následně klikneme na statistiky.

2. Nyní pomocí tlačítka search vpravo nahoře najdeme své HLSTATS - podle jména, či SID.

3. Po přesměrování na HLSTATS najdeme tabulku Forum Signature.

4. Zhruba v polovině tabulky Forum Signature máme bbCode1, bbCode2 a Direct image. Přepneme na Direct image viz FOTO.

5. Teď se nám objeví link (např.: http:/hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65649/sig.php?player_id=289&background=random) Tento link zkopírujeme a následně vložíme do tabulky pro podpis v nastavení účtu na fóru.

6. Jako poslední krok si označíme celý tento link a dáme klávesovou zkratku alt+p.
Teď již stačí jen potvrdit a máme hotovo ;)




Jak dát Steam signaturu do podpisu

1. Přejdeme na stránku Steam Signature.

2. Zhruba v prostředku stránky máme vyhledávač, do kterého zadáme svou Steam ID, nebo odkaz na náš Steam profil.

3. Zvolíme jazyk ve kterém chceme mít náš Steam podpis.

4. Zvolíme typ našeho podpisu - na výběr máme Profile, Status a Card. Doporučuji podívat se na náhled každého z nich a vybrat si ten, který se vám bude nejvíce líbit.

5. Po zvolení typu podpisu zkopírujeme direct link a následně vložíme do tabulky pro podpis v nastavení účtu na fóru.

6. Jako poslední krok si označíme celý tento link a dáme klávesovou zkratku alt+p.
Nyní už stačí pouze potvrdit a je to ;)




Doufám, že je vše zcela jasné. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat v PM.
S pozdravem,
Spon.Erko
Pokud toto právě čteš, si to TY, ten VYVOLENÝ ! V následujících 5 sekundách máš čas na rozhodnutí... Dělám si prdel, jen zkouším tvou bystrost :D
Uživatelský avatar
SponErko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2098
Registrován: 30 dub 2014, 13:09

Jak dát do podpisu HLSTATS / Steam signaturu

od Rumcajz » 24 dub 2015, 20:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Zpět na Tutoriály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník