I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] JB#6/ Neznámý admin

Příspěvekod Wawle » 19 črc 2022, 21:22 VIP

Odkaz na profil: idk kdo mi dal move
Popis: Vezmu Simona, Sappi si píše o mik, dám mu ho a vykliknu se ze Simon menu. Začnou tam řvát, tak se do simon menu snažím znova dostat, protože bindy nemám (csko jsem měl odinstalované). V tu chvíli, co se v tom menu proklikávám, dostanu move.
Důkaz: http://mysharegadget.com/257405070 0:1 (Hned po HVD na začátku mapy)
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 353
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

[Vyřešeno] JB#6/ Neznámý admin

od Rumcajz » 19 črc 2022, 21:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Zlínský kraj

Re: JB#6/ Neznámý admin

Příspěvekod LadyGulage » 20 črc 2022, 18:11

Move jsem ti dal já protože:

Jsi ex admin, a výmluva že nemáš bindy, je podle mě neadekvátní, jelikož napsat /mik nebo / s -> 6 -> 5 dokážeš za 1 - 2 sekundy (pomalý hráč 4 dejme tomu) -> nechal jsi to zaplé asi 7 sekund.

Jelikož si byl admin, tak víš, jak se má hráč chovat... a když ti začnou řvát do miku, proč to nevypneš? kdyby to udělal admin, tak ho nenahlásíš za neschopnost nebo tak něco? ( můj názor). Jediné, o co ti tu očividně jde, je jako každý cringe admin co se nechá zrušit ( a to ti není ani 15..bez urážky) huntit adminy, kteří se snaží zachovat na serveru klid. Já hraju přes 100 dní, a vím, jak se kdo chová (udělám si o nich obrázek), proto se k nim chovám tak, jak si dle mého názoru zaslouží...)

Takže jestli nemáš nic lepšího na práci ve 14 letech než dělat toto, tak ti musím pogratulovat....

Snad to dává smysl pro Párka

Pac a pusu <3
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: JB#6/ Neznámý admin

Příspěvekod Wawle » 21 črc 2022, 15:18 VIP

Dík za urážení lmao, víc se k tomu vyjadřovat nebudu, protože mě /mik nenapadlo napsat a v tom simon menu jsem se proklikal úplně nekam jinam :lol:
Ses přidal ke skupince jarypo, deep, parek atd., kteří mě nesnáší? Ok, ale příště si ty sračky nech pro sebe, díky
e. Pro mě za mě si to zamítněte, ale i tak si myslím, že to bylo urychlené bez upozornění
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 353
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: JB#6/ Neznámý admin

Příspěvekod Parek917 » 21 črc 2022, 15:53 VIP

Čau,
move od Guláše nemusel padnout tak rychle, ale na druhou stranu u tebe zase nevidím důvod si vypínat menu s mikrofonem, a potom se vymlouvat na to, že to nemůžeš najít.

Vyřešeno.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků