[Zamítnuto] JB- akademie

Příspěvekod AliA » 16 zář 2019, 18:56

Nazev: Jailbreak/ Marketa

Ahoj, rád bych požádal o přijetí do akademie na Jailbreak 1

Nick v hre : Marketa

Nick na fóru: AliA

Profil na fóre ucp.php

Vek : 19

Steam nick : aligerjan

Steam ID : STEAM_0:VALVE_0:0:812391530, STEAM_0:VALVE_0:0:2134650544, STEAM_0:0:457683916

Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hl ... yer=615437

Nejaké bany, prohřešky: Ano, před pár lety jsem dostal nějaký ten ban za nadávky, a FK, jenže to jsem neznal ještě tolik pravidla.

Neco o mně: Ahoj, jmenuju se Honza studuju Vyšší odbornou a střední školu zdravotnickou a sociální v Ústí nad Orlicí. Momentálně jsem student. Ve volném čase hraju fotbal, rád cestuju, objevuju nové kultury po celém světě, , chodím ven s přáteli, ale většinu času trávím tu na CSku. Jsem každý den aktivní.


Velmi děkuju za věnování času pro přečtení mé žádosti.
Těším se na další hraní, pěkný den.
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

[Zamítnuto] JB- akademie

od Rumcajz » 16 zář 2019, 18:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: JB- akademie

Příspěvekod Martinson4 » 16 zář 2019, 19:13

Pekný večer prajem,

ako HLSA Jailbreaku by som sa asi mal vyjadriť, takže...hráč opakovane nadáva hráčom do rodiny čím hrubo porušuje morálku slušného správania a mal by sa začať naučiť chovať predtým, ako sa pokúsi zažiadať o akadémiu. Okrem toho má veľmi veľa konfliktov s hráčmi Jailbreaku, ktorý si po ťažkom dni prídu zahrať a oddýchnuť si. Prídu na server a zbadajú otravnú Marketu simonovať. Pre dobrý chod môjho oblúbeného módu a vlastne celého portálu absolútne NEODPORÚČAM prijať hráča do akademie. Poprosím adminov, aby mi do PM napísali referencie na tohto hráča a spolu s kolegami rozhodneme, čo s tebou.

To je odomňa všetko.
Uživatelský avatar
Martinson4
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 01 zář 2013, 09:36

Re: JB- akademie

Příspěvekod Martinson4 » 16 zář 2019, 19:28

*pravidlá slušného správania, pardon.

A ešte by som chcel dodať, že hráč dáva svojím kamarátom free VD.
Ďakujem za možnosť vyjadriť sa.
Uživatelský avatar
Martinson4
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 01 zář 2013, 09:36

Re: JB- akademie

Příspěvekod punchfightfuck » 16 zář 2019, 19:33

Tohodle hráče bych zaradil do kategórie "problemoví hráči". Hráče vždy přistihnu u toho, jak svým kamarádům z platformy Steam nahlašuje Free-VDčka, vulgárně pohoršuje komunitu serveru hrubými nadávkami, a to i na rodinu, a nemyslím si, že by byl vhodný kandidát na Akademika, natož admina, protože nezvláda Simonování ve větším počtu hráču na serveru. Dále nebudu počítat tvoji demenci, kde přejíždiš spolu-dozorce nebo vězně vozidlem a nadávky kolegům. Celkově, hrubě kazíš chod serveru a portálu Gamesites.cz, a za mně bys měl mít zamezený přístup na všechny naše servery + web stránku, protože si nezasloužíš patřit pod naší hráčskou komunitu.

Nedoporučuju.
parno fclan+;;; borec

ajho byl na dovolene v seychelles na dvatydny, ysem caesfg
Uživatelský avatar
punchfightfuck
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 srp 2019, 11:20

Re: JB- akademie

Příspěvekod punchfightfuck » 16 zář 2019, 19:40

Omlouvám se za double-post, ale nějak mi nejde upravit můj předchozí post. Prosím, aby to Dwandy opravil do 12hodin. Děkuji. No k žádosti. Dostal jsem reference od mých kolegů, tady jsou:

Knedlajs: Za mňa Marketa je veľmi toxický hráč, a ja ho určite nenaberiem do Teamu. Určite nie.
Habs: Hráča Marketa poznám len chvíľu, ale z tých pár chvíľ som usúdil, že by sa mal krotiť a aj jeho vulgárny slovník.
Odysee: Marketa je čistý hlupák, neschopný Simon, a budem bojovať za to, aby mu neboli práva zverené do rúk!
Patrik: Marketa a práva? Nikdy! To už radšej Katijka ako tento vygum.


Dál, nemáš žádost podle vzoru, takže tyhle body vypsané mnou jsou dostatečný důvod na zamítnutí.

Permanentně zamítnuto, neobírej nás o čas dalšími nesmyslnými žádostmi. Děkuju.
parno fclan+;;; borec

ajho byl na dovolene v seychelles na dvatydny, ysem caesfg
Uživatelský avatar
punchfightfuck
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 srp 2019, 11:20

Re: JB- akademie

Příspěvekod AliA » 16 zář 2019, 19:48

Zrovna vy, kteří mě na serveru vždy nervujete, dáváte mi fkls, mám dema, rád dodám, vy by jste se neměli vyjadřovat.
Sami děláte to, co mi vytýkáte, a že nezvládám větší počet hráčů na serveru? Ty musíš opravdu být z parno clubu, kterej dělá jen bordel na serveru s DIP, a nadává do incestu v mé rodině, protože mám hodně sourozenců.
Vy toho jen zneužíváte, a hloupě odsuzujete lidi podle rodiny. ¨
Free VD jsem dával, pravda, FK dám, ale to pouze těm, kteří mi dávají free vote, když na serveru nejsou admini, těm, kteří mi právě do rodiny nadávají, a nedělám to naštěstí každý kolo, jako vy, a uděláte to ve chvíli, kdy chrabře odejde admin, hrdinové.
Sprostý jsem, nebudu si hrát na nějakýho slušňáčka, ale na Vás to má ještě daleko, a dal jsem tuto žádost, abych mohl všechno tohle změnit (myslím mé chování) Je mi jasné, že mi nebude povolen ani vstup do akademie, ale podal jsem tu žádost právě proto, abych začal s čistým štítem, a měl šanci dát žádost třeba za půl roku.
Mohl bych tu toho ještě hodně vypsat, poslat všechna dema, kde se ty nadávky rozšiřují, ale vůbec to nemá smysl, protože Martinson + parnoclub se snaží dělat pouze bordel, a tak to prostě je, nikdo to nezmění.. A jestli si myslíte, že kvůli Vašim fkls nebudu hrát, jste na omylu.
Děkuji za pozornost a ty názory na mě, nebo co to vlastně Martinson psal, že mu máte poslat, můžete napsat i mně do zpráv, alespoň se zkusím poučit, a tyto lbosti nedělat.
Ještě jednou děkuji všem, kteří se podlejí, abych si mohl alespon na tom sereru chvíli bez FKls zahrát..
Jmenovitě díky P4t:Ovi, KosSovi, nově Jackieemu, a dominikukrizovi, jestli jsem na někoho zapomněl, omlouvám se, samozřejmě Vám děkuju taky :)
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: JB- akademie

Příspěvekod AliA » 16 zář 2019, 19:50

punchfightfuck píše:Omlouvám se za double-post, ale nějak mi nejde upravit můj předchozí post. Prosím, aby to Dwandy opravil do 12hodin. Děkuji. No k žádosti. Dostal jsem reference od mých kolegů, tady jsou:

Knedlajs: Za mňa Marketa je veľmi toxický hráč, a ja ho určite nenaberiem do Teamu. Určite nie.
Habs: Hráča Marketa poznám len chvíľu, ale z tých pár chvíľ som usúdil, že by sa mal krotiť a aj jeho vulgárny slovník.
Odysee: Marketa je čistý hlupák, neschopný Simon, a budem bojovať za to, aby mu neboli práva zverené do rúk!
Patrik: Marketa a práva? Nikdy! To už radšej Katijka ako tento vygum.


Dál, nemáš žádost podle vzoru, takže tyhle body vypsané mnou jsou dostatečný důvod na zamítnutí.

Permanentně zamítnuto, neobírej nás o čas dalšími nesmyslnými žádostmi. Děkuju.


Odysee by tohle nenapsal, alespon né to druhé, to s tím hllupákem ano :D Ale ukaž mi ty screeny prosimtě na steam, protože já mám screen toho, co mi Odysee psal, tak si nevymýšlej, dík.
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: JB- akademie

Příspěvekod punchfightfuck » 16 zář 2019, 19:58

parno fclan+;;; borec

ajho byl na dovolene v seychelles na dvatydny, ysem caesfg
Uživatelský avatar
punchfightfuck
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 srp 2019, 11:20

Re: JB- akademie

Příspěvekod AliA » 16 zář 2019, 20:00

Doporučuju místo snažení se zamítnutí mě kvůli tomu, abych si od Vás nenechal dávat FK, by jsi mohl věnovat větší pozornost práci s photoshopem :lol: :lol: :lol:
Ale cením snahu :lol: :lol:
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: JB- akademie

Příspěvekod Martinson4 » 16 zář 2019, 20:08

Dnešný večer som si predstavoval pri kludnom pozeraní Breaking Bad v mojej posteli, ale asi nemam na výber a budem to musieť odložiť, keďže tu treba vyriešiť najprv tohto nezbedníka.

AliA píše:Zrovna vy, kteří mě na serveru vždy nervujete, dáváte mi fkls, mám dema, rád dodám, vy by jste se neměli vyjadřovat.


Nie každý vie všetko a je možné, že som omylom pár fks dal keď som náhodne vystrelil z AWPčka, ale akonáhle som si uvedomil, že padol FK, okamžite som dal ďalšie kolo VD! (pokial si sa samozrejme neodpoji :? l).

Druhá vec, nedovolil by som si nadávať niekomu na rodinu keď ho nepoznám. A nechápem prečo to píšeš práve ty, čo som ťa 2x upozornil aby si nenadával na rodinu ;) Ty by si sám mal vedieť kedy. Bohužial nemám demo, ale to nič nemení na tom, že to je pravda. :)

A keďže mám dnes celkom dobrý deň, nebudem sem radšej písať všetky tie negatívne správy od adminov, ktoré mi došli.

Ciao.
Uživatelský avatar
Martinson4
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 01 zář 2013, 09:36

Re: JB- akademie

Příspěvekod punchfightfuck » 16 zář 2019, 20:12

Prosím Tě, požádaš mě o důkaz, a budeš mi tady psát, že špatný Photoshop?! Co je tohle za drzost? Kluku, buď rád, že ještě nemám rozšířený právomoce na Jailbreaku. Pak si mě nepřej, chlapečku.
parno fclan+;;; borec

ajho byl na dovolene v seychelles na dvatydny, ysem caesfg
Uživatelský avatar
punchfightfuck
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 srp 2019, 11:20

Re: JB- akademie

Příspěvekod AliA » 16 zář 2019, 20:13

Klidně je sem pošli, a omylem fk, kde to jsme :D Já moc dobře vím, že to děláš naschvál, a pak děláš jakože WTF, to jsem nechtěl, ale na demu bylo jasně vidětm že jsi to chtěl :lol: :lol: A to s tou rodinou bylo spíš na toho z parnoclanu, akorát jsem to shrnul. A já nebyl ten, co s tím vším začal, ano, byl jsi to ty (myslím fkls), já ti jen tak z dobrýho dne nezačal na mapě snow dávat fkls, a nadávat do 10 IQ. Moc dobře si zas pamatuju dobře, tak se choď koukat na Breaking Bad, a dál mi nenič JB život, a na serveru mi taky nedávej fkls, ju? Dík
Nudy dělal to samé, ale každý pohár jednou přeteče, tak mě už prosím nech na pokoji, dík <3
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: JB- akademie

Příspěvekod AliA » 16 zář 2019, 20:16

punchfightfuck píše:Prosím Tě, požádaš mě o důkaz, a budeš mi tady psát, že špatný Photoshop?


Más uplně jiný fond písma, nepiš, dík.
A už se nevyjadřuj, do tohodle Ti nic není, děkuji. :)
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: JB- akademie

Příspěvekod punchfightfuck » 16 zář 2019, 20:17

Vidím, že budeš tady spamovat tenhle topic, ale poslední slovo mám tady já, nikdo jiný. Dále, lháni administrátorům a hlavně mě se netoleruje, a jen si tím špiníš svůj štít. A taky, přestaň obviňovat hráče Martinson, že ti dáva úmyslný FK, já u každýho FK byl, hráč se omluvil, nahlásil VD, a neděla to naschvál. Taky mi občas ujede ruka, a jsme tady. Vyhni se spamu, nebo budeme muset zakročit zablokovaním účtu. A to snad nechceš, ne?
parno fclan+;;; borec

ajho byl na dovolene v seychelles na dvatydny, ysem caesfg
Uživatelský avatar
punchfightfuck
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 srp 2019, 11:20

Re: JB- akademie

Příspěvekod AliA » 16 zář 2019, 20:20

punchfightfuck píše: Vyhni se spamu, nebo budeme muset zakročit zablokovaním účtu. A to snad nechceš, ne?


Čekám na odpověď někoho, kdo mi dá důvod, a kdo něco na GS znamená, né na názor kolemjdoucího, ale tvůj názor, ať je sebehloupější, Ti opravdu neberu :)
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Další

Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků