Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]JB/Hansie0

Příspěvekod Hansie1 » 14 úno 2023, 18:15

Ahoj, rád by som požiadal o admin práva na JB.

Nick v hre : Hansie0

Nick na fóre : Hansie1

Vek : 24

Steam nick : SVK_Hensi_SVK

Steam ID : STEAM_0:0:109538217

Hlstats : Nevyhrabal som tam jailbreak , ak to najdete možte mi to vyplniť dakujem ,

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Nemám bany , aspon teda už najmenej 10 rokov o žiadnom bane netušim nepamatam si čo som robil ako dieta v tejto hre tak možno niečo tam s takej dávnej minulosti bude :D

Niečo o sebe : Ahoj Volám sa Samuel , som normalne zamestnaný človek ktory vo voľnom čase zhruba 5 hodín denne hráva hry :D pritom som začal teraz dost hravať na jailbreaku , a myslim že viem byť napomocný
Prečo by som chcel na GS adminovať? : Som veľmi flegmaticky založeny človek , s neskutočnym kľudom v duši a mysľou nevytočí ma žiadne dieťa . Viem pravidlá jailbreaku a mám dobre spravanie aspon si myslím . Riešim veci zabavnou formou ktora motivuje k hre a nie odrádza , takže skor upozornenia ako tresty a motivacia ako demotivacia takže vlastne prideš na to že si to posral ale nie až na toľko aby si prestal hrávať . Ovládam amx menu takže viem o čo go ale bany niesu moja priorita.

Dakujem za prečítanie , čo v tej žiadosti nieje som bohužial nenašiel a na to že ako od mala sa hrám na počitači tak i tak mi to už tak nejde ako malému :D ale zase rozumovo som uplne inde tak azda tie medzery v tej žiadosti budú okej
Hansie1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 úno 2023, 17:56

[Z]JB/Hansie0

od Rumcajz » 14 úno 2023, 18:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB/Hansie0

Příspěvekod iznck » 14 úno 2023, 20:04

Obrázek
Uživatelský avatar
iznck
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 34
Registrován: 06 lis 2021, 14:31

Re: JB/Hansie0

Příspěvekod AJayy » 14 úno 2023, 21:20 VIP

Nemáš aktivitu, nahlášení a očividně nevíš jak to zde funguje pořádně. Zapracuj na těchto nedostatcích a o měsíc to můžeš zkusit znovu.

Zamítnuto.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1215
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků