Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] JB / HoluBeks

Příspěvekod HoluBeks » 25 led 2024, 17:46

Zdravím, rád bych sa zapojil do řádu Správců pro Jailbreak Servery, děkuji.

Nick v hre : HoluBeks.

Nick na fóre : HoluBeks

Profil na fóre : holubeks-u68848.html

Vek : 20

Steam nick : HoluBeks

Steam ID : STEAM_0:1:549354671 (76561199058975071) < --[ STEAM PROFIL ID ]

Hlstats : https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_1518/ ... ayer=98134

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): V minulosti som mal prohřešky, ale to bylo tak 5 let zpátky, momentálně som čistý.

Niečo o sebe : Čau čau, jsem Honza A.K.A HoluBeks, z Ostravy. Momentálně pracuji z Home Office takže mám spoustu času a tudiž ho využívám hráním her a užívání života, Counter Strike som žačal hrát v ked mi bolo 5 a poprvé na Gamesites som sa napojil v 9 a to na jeden ze Zombie Serveru, přes moji pubertu a dospívání som Gamesites přestal hrát a znovu jsem ho začal hrávat před rokom. Jsem Pohodvý, Ohleduplný a spravedlivý, je semnou zábava a kukám Anime, to by mohlo být vše o mě .D

Prečo by som chcel na GS adminovať? : Adminom na Jailbreak Serverech, chcem být pretože jsem si všimnul že za ty roky co som to nehrál, to na Gamesites umřelo, ale i tak vidím moje oblíbené JailBreak servery, docela plné hráčů, převážně adminů. Vidím také spoustu z nich porušovat klasické pravidla abo nadržovat ostatním a nejhorším na tom je, že vidím aj Adminy co tohle přehlížejí abo je pouze varují lebo je mají rádi. To docela pak kazí hru, preto chcem být Inkognito new Admin, abych udržoval pořádek a případně pár adminům připoměl, že by se měli držet pravidel, taky z důvodu toho že v ranních a nočních hodinách Jailbreak pravidla nikdo neřeší a většinou tyhle hry vypadají stylem: " dělej si co chces, pojdme si hrat abo že tam borec speed hackuje ", preto se chcem stát adminem.
Děkuji za Váš čas a doufám, že obrdžím dobrú zprávu.
S pozdravem, HoluBeks
Zdrávím, hrajem Counter od 5 let, možme zahrát spolu, napiš mi.
Uživatelský avatar
HoluBeks
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14 kvě 2020, 15:05
Bydliště: ČR:OSTRAVA-JIH:VEVERKOVA7

[Z] JB / HoluBeks

od Rumcajz » 25 led 2024, 17:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: ČR:OSTRAVA-JIH:VEVERKOVA7

Re: JB / HoluBeks

Příspěvekod Whh » 25 led 2024, 19:15 VIP

Ahoj,

nemáš nahranou povinnou aktivitu, žádné nahlášení v PP, na serveru se nechováš nejvhodněji a v neposlední řadě si nemyslím, že máš dostatečný přehled o nynějších pravidlech na JB (vzhledem k tomu že jsi měl dlouhou pauzu a tvé výroky na serveru to jen potvrzují).

Zapracuj na všem co jsem vypsal výše a za měsíc to můžeš zkusit znova.

Zamítnuto.
Obrázek
Uživatelský avatar
Whh
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 689
Registrován: 27 bře 2022, 17:09


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků