Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Jb_rats atrakce

Příspěvekod byLife » 03 čer 2019, 10:07 VIP

Doufám tedy, že se jedná o jb rats, radši prvně mapu popíšu
Odehrává se v takovém víceméně bytě kde je velká lednice jako zbrojka, vrtulník nad boxem, je tam taky past na myši..

Když jsem hrával 1.6 jb tak mě napadla atrakce, která hodně lidí bavila a chtěli si ji zkusit

A o co jde..
Pojmenoval jsem ji Superman
Vezmou se vězni a jde se nahoru na lednici, ale pozor, ať vám nějaké TT neuteče, byl by malér
Pošlete je napr na Simon blok který uděláte, nebo si určite jiné místo
Můžete dát reakci, ale já házel vždy kostkou, reakce mi přijdou nepřehledné a zbytečné
Zvoli se někdo kdo půjde poslední a pak na pořadí nezáleží, případně se zvolí první, druhý...

Za boxem když se mu dá zadní stěna, tak jsou obrovské dveře ze kterých se skáče do malé vodicky
To my dělat nebudeme, my otevřeme simon menu a vytvoříme velký simon blok hned nahoře na těch dveřích, respektive u té lávky po které se tam chodí nad dveřmi.. posadíme ho tak, aby na něj mohli vězni jít a zároveň byly nějak ve stejné výšce s vrtulí od helikoptéry.. Tady ale pozor, někdy simon blok rozbije vrtule od helikoptéry a musí se začít znovu
Nebo někdy sám Tt jak je na bloku vleze moc blízko k vrtuli a ta ho sundá ještě dřív, než něco vysvětlite

Pošlete hráče který má splnit vaší atrakci na simon blok a jeho úkolem je jedna ze dvou věcí
Buď se musí dostat na vrtuli tak, aby se na ni stále točil (avšak poté je třeba zapnout gravitaci, aby se dostal dolů)
Nebo aby se dostal na předek té helikoptéry, já tomu říkám kapota
Když to zvládne, stačí ho nechat seskocit na žebřík u boxu nebo zapnout gravitaci
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Jb_rats atrakce

od Rumcajz » 03 čer 2019, 10:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jb_rats atrakce

Příspěvekod JimCarry » 04 čer 2019, 09:51 VIP

To je normalne umenie tak zbytocne rozpisovat primitivnu a 100 rokov staru atrakciu :D
zamietnute, lok
あなたがこの文章を翻訳しようとしているなら、あなたは同性愛者です

Ľudia sú ako stromy. Keď ich prerežeš motorovou pílou, zomrú.
Uživatelský avatar
JimCarry
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 684
Registrován: 01 črc 2013, 13:14

Re: Jb_rats atrakce

Příspěvekod byLife » 04 čer 2019, 09:55 VIP

JimCarry píše:To je normalne umenie tak zbytocne rozpisovat primitivnu a 100 rokov staru atrakciu :D
zamietnute, lok


Hej no, jsem v tom dobrý :D
Ale po pravdě jsem skoro vůbec neviděl, aby tuhle atrakck daval i někdo jiný než já :D
A je tam háček, na který pak přišel tuším že awee, ono stačí aby nějaké TT napsalo, že to chce vidět, že nevěří že to jde udělat

To potom nevíš co máš dělat, buď to zkusíš a nebo úplně změníš atrakcí, přece jen simon blok tě neudrží a je minimální šance, že to někdo zvládne
Přerušit atrakcí uprostřed taky nejde, když už někdo umře..
Nevím co bych pak dělal, možná bych to prostě ukázal, tím bych předešel hodně věcem
Nebo bych hráče prosil, aby prostě šel a nemusel jsem mu to ukazovat :D
Ale jinak je ta atrakce skvělá a vždy mě bavila
A většinou každý kterému se to podařilo tak nevěřil vlastním očím :D
Ted by nebyl špatný nápad se dostat na předek helikoptéry a dělat animaci, aby tě nikdo neviděl, i když nevím no
Nebo ještě na vrtuli :D
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Jb_rats atrakce

Příspěvekod JimCarry » 04 čer 2019, 12:20 VIP

Celkovo je to ten štýl atrakcie, ktorú spraví jeden hráč z pätnástich (ak to vôbec) :D Takže aby to simon ukázal je podľa mňa len dobre.
あなたがこの文章を翻訳しようとしているなら、あなたは同性愛者です

Ľudia sú ako stromy. Keď ich prerežeš motorovou pílou, zomrú.
Uživatelský avatar
JimCarry
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 684
Registrován: 01 črc 2013, 13:14

Re: Jb_rats atrakce

Příspěvekod byLife » 04 čer 2019, 13:44 VIP

JimCarry píše:Celkovo je to ten štýl atrakcie, ktorú spraví jeden hráč z pätnástich (ak to vôbec) :D Takže aby to simon ukázal je podľa mňa len dobre.


Jak obejít pravidla:

Výhoda nesmí být PP!
Tak si zahrajeme supermana a půjdeš poslední :lol:
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků